Panevėžio krepšinio lyga

1. KKK Mindaugietis 0   0/0   0

 

Karaliaus Mindaugo taurė

1. KKK Mindaugietis 0   0/0   0

Karaliaus Mindaugo taurė

 2019-11-07. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis 2019 m. gruodžio – 2020 m. sausio (vasario) mėnesiais organizuoja jau tradiciniu tapusį, devintąjį Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą. Kviečiame dalyvauti. Komandų patvirtinimų lauksime iki lapkričio 12 imtinai, atsiliepimus (patvirtinimus) prašome siųsti adresu:  gintaras.bagdonas1@mil.lt arba telefonu 8 675 130 23. Lauksime Jūsų.

Kur dingo ,,Mindaugietis”?

 2019-11-05. Sveiki, krepšinio mėgėjai. Sulaukėme nemažai klausimų, kur dingo karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, jeigu komanda iširo, kodėl veikia internetinė svetainė ir pan. Ištikimiausiems klubo gerbėjams pranešame, kad komanda šio sezono Panevėžio krepšinio lygai formuojama nebuvo dėl priežasčių, kurios tęsėsi keletą paskutinių sezonų. Tiesiog šioje lygoje daugiau dalyvauti nenorime.

 Atsinaujinusi ir išsigryninusi (atsisakyta visų legionierių), vien iš karių, kaip senais laikais, sudaryta komanda yra gyva. Klubas ne už ilgo planuoja surengti jau tradicija tapusį, devintąjį Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, planuoja dalyvauti besikuriančioje (projektas neišbaigtas) Panevėžio apskrities įmonių ir organizacijų lygoje bei Lietuvos kariuomenės pirmenybėse.

  Daugiau naujienų jau netrukus.

Bronza, kurią reikėjo iškovoti…

 2019-05-05. Vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė paskutines, oficialias 2018/19 metų krepšinio sezono rungtynes. Mažajame, bronziniame finale, kariai po itin atkaklios kovos, rezultatu 90 – 81 (18-23 27-17 15-27 30-14) palaužė ,,Žilvino” krepšininkus ir iškovojo bronzos medalius. Žlugus mūsų tikslams prasimušti į didįjį finalą, komandoje jautėsi lengvas nusivylimas, o varžovai pasidabinti bronzos medaliais buvo rimtai nusiteikę. Vyko keturių skirtingų kėlinių žūtbūtinis mūšis dėl paskutinio medalių komplekto. Pirmąjį ketvirtį demonstravę kietą gynybą ir neblogą puolimą, varžovai mums neleido žaisti sau įprasto žaidimo. Neblogai startavę įkritome į duobę ir pralaimėjome atkarpą net 0 – 14. Varžovai po pirmojo ketvirčio įgijo 5 taškų persvarą. Mūsų snaiperiams nekrito, tačiau tai negalėjo tęstis visą laiką. Paskutiniąją pirmojo ketvirčio sekundę baigę taikliu tritaškiu metimu, lyg priminėme sau, kad esame metikų komanda. Antrąjį ketvirtį, pagaliau sušilę ir prisišaudę, savo žodį tarė mūsų snaiperiai. Ataka po atakos ir net šeši tritaškiai iš eilės į varžovų krepšį viską apvertė aukštyn kojomis. Pradėjome jaustis situacijos šeimininkais. Antroje antrojo ketvirčio pusėje vyko apylygė kova, tačiau į didžiąją pertrauką išėjome jau mes turėdami 5 taškų persvarą. Pailsėję varžovai vėl kilo į mūšį. Vėl kieta varžovų gynyba, pralaimėta kova po krepšiais, nutilę mūsų snaiperiai ir varžovai laimi trečiąjį ketvirtį net 12 taškų persvara bei į lemiamą ketvirtą ketvirtį išsineša jau pakankamai apčiuopiamą 7 taškų persvarą. Laimei ketvirtasis ketvirtis vėl buvo mūsų. Pagaliau susistygavusi gynyba ir vėl atgiję mūsų snaiperiai leido sužaisti puikų ketvirtį, kurį laimėjome net 16 taškų persvarą, o rungtynes bendrai 9 taškų persvara. Tai buvo bronza, kurią reikėjo iškovoti.

Bronziniame mūšyje taškus pelnė: Deividas Grigėnas 22, Domantas Varaškevičius 22, Ernestas Umbra 16, Domantas Strikulys 15, Arnas Sketeris 7, Tomas Urbonas 4, Andrius Sketeris 2, Rolandas Čerškus 2, Aivaras Kručas 0, Lukas Aviltis 0.

Straipsnis apibendrinantis visą sezoną šiek tiek vėliau…

Rėmėjai