MPB ,,Geležinis Vilkas” pirmenybės

1. Mindaugietis          
2. Vaidotėnas           
3. Birutės UB          
4. Artilerijos BN          
5. Algirdėnas          
6. Geležinis Vilkas          
7. Logistikos BN          

 

hummel taurė

 

  

1. Mindaugietis 2   2/0   +55   4
2. Emeko ETC 2   2/0   +10   4
3. Roquatte Amilina 2   1/1   +26   3
4. SpecAgra 2 2   1/1   +20   3
5. Sanistal 2   1/1   +7   3
6. Panevėžio keliai 2   0/2   -56   2
7. Pamėtom Akmenys 2   0/2   -62   2

Karaliaus Mindaugo taurė

1. Viesulas REZUS Bingo Taksi          
2. KKK Mindaugietis          
3. Shotas Karčema          
4. BC Jūsų Panevėžys          

Antrosios sunkiau

 2020-02-20. Panevėžio miesto įmonių ir organizacijų lygoje arba hummel taurės turnyre, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” šį vakarą sužaidė antrąsias rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Šį kartą karių varžovas ,,Sanistal” krepšinio komanda, kurią kariai įveikė rezultatu 87 – 78 (25-21 19-20 24-14 19-23). Antrosiose rungtynėse varžovas jau buvo kitoks nei debiutinėse. Puikiai startavę varžovai greitai atitrūko nuo karių, 0 – 11 startinė atkarpa mažų mažiausiai buvo netikėta. Šią persvarą tirpdyti teko pamažu ir dirbant pilnu pajėgumu. Vis gi kariai jau pirmajame ketvirtyje varžovus pavijo ir aplenkė. Toliau rungtynės vyko kaip amerikietiškuose kalneliuose, kelių taškų persvara pirmavo tai viena, tai kita komanda. Pamatus pergalei kariai pasiklojo trečiajame ketvirtyje, pasinaudoję nedideliu varžovų stabtelėjimu. Buvo geros rungtynės, varžovai kariams davė gerą kovą ir leido suprasti, kad taškų ir pergalių nė viena komanda dovanai nedalins…

Antrosiose rungtynėse karių ekipai taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 22, Tautvydas Budriūnas 17, Edgaras Šlaitas 15, Mantas Rutkauskas 12, Paulius Kripaitis 7, Mantas Staponas 6, Andrius Ališauskas 4, Mindaugas Daunora 2, Dainius Morkūnas 2.

Naudingumas:  Domantas Varaškevičius 24, Andrius Ališauskas 18, Edgaras Šlaitas 12, Tautvydas Budriūnas 17, Mantas Rutkauskas 15, Paulius Kripaitis 4, Mantas Staponas 2, Dainius Morkūnas 1, Mindaugas Daunora 1.

Stiprus debiutas

 2020-02-13. Šį vakarą Panevėžio Įmonių ir Organizacijų lygoje arba ,,hummel” taurėjo debiutavo ir paskutinė komanda, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”. Kariai žaisdami sau įprastą greitą krepšinį, rezultatu 110 – 64 (25-10 26-21 37-15 22-18) nesunkiai susitvarkė su gerokai vyresniais varžovais, ,,Pamėtom – Akmenų” krepšinio komanda. Šiam turnyrui neteikiame didelės reikšmės, tiesiog komandos planuose šis turnyras iš dalies pakeis ir paįvairins rutinines komandos treniruotes, siekiant palaikyti gerą sportinę formą ir siekiant kuo geriau pasiruošti Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių II-jam etapui…

Taškus debiutinėse rungtynėse pelnė: Edgaras Šlaitas 21, Domantas Varaškevičius 17, Paulius Kripaitis 15, Tautvydas Budriūnas 14, Mantas Rutkauskas 14, Mantas Staponas 12, Mindaugas Daunora 9, Andrius Ališauskas 8.

Efektyvumas: Domantas Varaškevičius 31, Edgaras Šlaitas 26, Paulius Kripaitis 23, Tauvydas Budriūnas 20, Mantas Staponas 17, Mantas Rutkauskas 15, Andrius Ališauskas 12, Mindaugas Daunora 10.

Komanda turi naują kapitoną

 2020-02-13. Karių krepšinio klubui ,,Mindaugietis” netikėtai netekus Ovidijaus Jurino, netekome ir komandos kapitono. Bendru komandos sutarimu ir balsų dauguma išsirinkome naująjį komandos kapitoną. Juo tapo komandos senbūvis Mindaugas Daunora.

Sveikiname Mindaugą ir linkime jam sėkmės.

In Memoriam

 2020-02-12. … pirmadienį turėjome susitikti, išgerti kavos, aptarti krepšinio reikalus, rytoj A. A. Ovidijus, po pertraukėlės jau ruošėsi prisijungti prie mūsų, ,,Mindaugiečio“.

Rodosi keletą akimirkų atgal atsisveikinome su netikėtai Anapilin iškeliavusiu mūsų komandos nariu, draugu, komandos kapitonu. Netekome gero žmogaus, tačiau mirtis nesirenka, o žmogus yra per menkas, kad galėtų kažką pakeisti. Ovidijų krepšinio aikštelėje visada prisiminsime kaip nepailstantį kovotoją, kovojantį dėl pergalės iki pat paskutinės sekundės. Krepšinis buvo Ovidijaus aistra ir gyvenimas, jis niekada nesitaupydavo. Aikštelėje visada atiduodavo visą save. Galbūt tai ir tapo lemtinga? Aistroms krepšinio aikštelėje nurimus Ovidijus buvo paprastas, draugiškas, linksmas ir besidžiaugiantis gyvenimu žmogus…

Ovidijus ,,Mindaugiečio“ garbę gynė aštuonerius metus. Už mūsų komandą sužaidė 202 rungtynes, pelnė 2374 taškus, daugiau iki šiol nėra pelnęs nė vienas mindaugietis. Tai ne vienintelis Ovidijaus rekordas, 2010 – 12 metais Ovidijus buvo rezultatyviausias sezono žaidėjas, taip pat save įamžino rezultatyvumo vieneriose rungtynėse rekordu, tritaškių pelnytų per vienerias rungtynes rekordu…

Ovidijus dalyvavo ir ,,užklasinėje“ klubo veikloje, talkino ieškant rėmėjų, dalyvavo paramos žygiuose ir klubo Šventiniuose susibėgimuose iškovojus svarbiausias pergales klubo istorijoje. Tik Ovidijaus dėka mūsų komandoje žaidė tokie puikūs žaidėjai ir žmonės kaip Saulius, Renaldas, Donatas, Aurimas…

Už nuopelnus klubui 2016 m. Ovidijus buvo apdovanotas klubo Garbės medaliu…

Liko skaičiai, faktai, prisiminimai. Kaip mums bebūtų gaila, Ovidijus mums deja, jau niekada nebepadės.

Visada liksi mūsų širdyse ir prisiminimuose…

Mes visi dar susitiksime Ovidijau. Bet dar ne dabar…

Atsisveikinimas su Ovidijumi

 2020-02-09. Informacija krepšinio bendruomenei.

Rytoj, vasario 10 d., pirmadienį, su velioniu atsisveikina artimieji: šeimos nariai, giminės, artimiausi draugai. Mirusiojo kūnas bus kremuojamas.

Poryt, vasario 11 d., antradienį, urna su mirusiojo palaikais bus pašarvota ,,Ramybės Tako” laidojimo namų, Didžiojoje salėje, adresu Geležinkelio g. 20, Panevėžys. Atsisveikinimas nuo 12.00 val.

Laidotuvės vyks vasario 12 d. trečiadienį. 9.00 val. Berčiūnų bažnyčioje už mirusįjį bus aukojamos Šv. Mišios. Urna iš laidojimo namų išnešama 14.00 val. Velionis bus palaidotas Ramygalos g. kapinėse, Panevėžyje.

Žmonos prašymu, Velionį pagerbti kviečiame dviem skintų gėlių žiedais. Tinkamos visos gėlės, išskyrus chrizantemas, nes velionis šių gėlių nemėgo…

Netikėta Netektis…

 2020-02-08. Liko nuotraukos, rūbai, daiktai, liko skausmas, širdis sužeista, o gyvent ir toliau privalai,
leidus laikui paguosti Tave…

 … Ovidijaus Jurino žmonai…

 … Nėra žodžių. Deja. Realybė tokia…

 Šiandien, keletą valandų, atgal, krepšinio aikštelėje, užgeso ilgamečio karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” kapitono, Ovidijaus Jurino gyvybė. Dar kartą visi pajutome kokia plona gija skiria mus šiandien ir Amžinybėje…

Ilsėkis ramybėje Ovidijau, visada liksi mūsų Atmintyje…

 2020-02-05. Ruošdamiesi tęsti kovas krepšinio aikštelėje Lietuvos kariuomenės pirmenybėse bei siekiant palaikyti gerą sportinę formą, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, šį sezoną sukomplektuotas tik iš Karaliaus Mindaugo husarų batalione tarnaujančių karių, dalyvaus ,,hummel” taurės turnyre, kurį organizuoja Panevėžio krepšinio lyga. Debiutinės rungtynės jau vasario 13 d. Kviečiame palaikyti mūsų komandą.

Sulaukėme didelio dėmesio

 2020-01-31. Vakar vakare su MPB ,,Geležinis Vilkas” Nugalėtojų taure grįžęs ,,Mindaugietis”, šiandien sulaukė didelio dėmesio ir sveikinimų. Iš tikro tokio dėmesio nesitikėjome ir nelaukėme. Bet kokiu atveju toks dėmesys mums labai malonus ir džiuginantis. Stengsimės nesustoti. Kaip ir minėjome šį sezoną turime puikų kolektyvą, todėl ir sekančiuose Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių etapuose, stengsimės Jūsų, kurie mus palaikote, nenuvilti. ,,Mindaugietis” sako Jums AČIŪ už palaikymą…

MPB ,,Geležinis Vilkas” ČEMPIONAI

 2020-01-30. Paskutinėse, finalinėse rungtynėse karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas” krepšinio pirmenybėse netikėtai lengvai, rezultatu 96 – 67 sutriuškino kunigaikščio Vaidoto bataliono ,,Vaidotėną” ir tapo pirmenybių nugalėtojais. Tikėjomės sunkios ir atkaklios kovos su atletiškaisiais praėjusio sezono nugalėtojais, kurie praėjusį sezoną finale mūsų ekipą ir įveikė. Sužaidę pusfinalį visa ,,Mindaugiečio” komanda susėdo prie bendro stalo, papietavo, pabendravo, aptarė galimą finalo scenarijų ir išvyko į lemiamą mūšį. Lemiamas mūšis prasidėjo šaltu dušu mūsų komandai, sužaidus nepilnas dvi minutes ,,Vaidotėnas” spurtavo 8 – 2 ir privertė jau pačiame starte prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės ,,Mindaugietis” į aikštelę grįžo jau visai kitas, o varžovų persvara ištirpo akimirksniu. Pirmąjį ketvirtį laimėjome rezultatu 30 – 16. Ir rodosi tai buvo viskas ką varžovas mums šiandien galėjo pasiūlyti. Toliau greitai ir veržliai žaidę mūsų vyrukai apsukų nemažino, tritaškis vijo tritaškį, o persvara tik augo, kuri vienu metu siekė net 38 taškus. Po keturių metų pertraukos trečiąjį kartą tapome MPB ,,Geležinis Vilkas” nugalėtojais. Žiūrėti į taip puikiai rungtyniaujančius mūsų vyrus buvo didelis malonumas. Komanda užtikrintai laimėjo visas penkias rungtynes, joje vyrauja puikus mikroklimatas. Keliaujame į sekantį Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių etapą.

Šiose rungtynėse išskirti lyderius būtų sudėtinga, visi aikštelėje pabuvoję krepšininkai dirbo kaip vientisas mechanizmas, o net penki krepšininkai pelnė dviženklę taškų sumą.

Nugalėtojams taškus pelnė: Martynas Gūra 21, Tautvydas Budriūnas 17, Edgaras Šlaitas 13, Paulius Kripaitis 13, Domantas Varaškevičius 12, Andrius Ališauskas 8, Ignas Jackūnas 4, Mantas Rutkauskas 4, Rolandas Čerškus 4.

Nesunkus pusfinalis

 2020-01-30. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, atstovaujantis karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinę, šiandien pusfinalyje lengvai ir žaismingai, rezultatu 94 – 59 įveikė Artilerijos bataliono krepšininkus ir žengė į MPB ,,Geležinis Vilkas” finalą. Intrigą artileristai sugebėjo palaikyti pirmąsias 7 minutes. Apšilę ir paleidę eilinę taiklių tritaškių seriją mindaugiečiai bėgo ir pabėgo nebepavejamai. Šiose rungtynėse nesustabdomi buvo Domantas Varaškevičius ir Edgaras Šlaitas.

Komandai taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 25, Edgaras Šlaitas 22, Ignas Jackūnas 10, Martynas Gūra 8, Mantas Rutkauskas 8, Tautvydas Budriūnas 7, Paulius Kripaitis 6, Mindaugas Daunora 5, Rolandas Čerškus 3.

Rėmėjai