Panevėžio krepšinio lyga

1. KKK Mindaugietis 0 0 0   0
,,Geležinio Vilko” pirmenybės, kariuomenės I etapas

1. Vaidotėnas              
2. Algirdėnas              
3. HB Mindaugietis              
4. Logistikos BN              
Lietuvos kariuomenės pirmenybių II etapas C pogrupis

 

 

  

 

1. Vaidotėnas
2. HB Mindaugietis
3. Mokomasis pulkas
4. KOP Aviacijos bazė
5. KASP 2 R

 

 

 

 

Lietuvos kariuomenės pirmenybių III etapas

 

 

 

 

1. KASP 1 R
2. Gedimino štabo BN
3. Dragūnas
4. HB Mindaugietis


 

 

2021/22 M.

Sezono pabaiga…

 2022-04-21. Vakar vakare, namų aikštelėje, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė antrąsias Panevėžio krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes su reguliariojo sezono Nugalėtojais ,,BC Jūsų Panevėžys”. Kaip ir pirmąsias, taip ir šias pralaimėjome panašiu rezultatu, šį kartą 65 – 102 (14-24, 16-29, 10-23, 25-26). Vėl neturėjome pajėgiausios sudėties ir atsarginių suolelio indėlio. Aukšti, atletiški varžovai nuo pat pirmųjų akimirkų rungtynių vadžias paėmė į savo rankas, rungtynes pradėjo trimis iš eilės tritaškiais ir rungtynių kontrolės nebepaleido iki rungtynių pabaigos. Šį kartą, realiai neturėjome jokių šansų, tiesiog visur jautėsi, kad žaidžiame su daug aukštesnio meistriškumo komanda. Žvilgtelėjus į rungtynių protokolą galėtume šį skirtumą matyti ir skaičiais, komandinis efektyvumo koeficientas skiriasi beveik 100 balų: pralaimėjome rezultatu 49 – 142!  Šis pralaimėjimas karių ekipai reiškė 2021/22 metų krepšinio sezono pabaigą. Dėsninga, visas sezonas kariams buvo sudėtingas, na, o tikėtis stebuklo, kad ketvirtfinalio serijoje, reguliariojo sezono aštuntoji vieta iš tolimesnės kovos eliminuotų sezono Nugalėtojus, buvo tiesiog nerealu.

Sezono pabaigą apkartino vieno iš šio sezono mūsų komandos lyderių, Dariaus Kadžionio trauma. Žaidėjui žaidybinėje situacijoje, grumtynėse po krepšiu alkūne stipriai kliuvo į nosį, kuri lūžo, tuo tarpu varžovas atsiprašymui net neištiesė rankos. Nesportiškas ir nepagarbus momentas. Dariaus pirmadienį laukia operacija. Palinkėsime Dariui sėkmingos operacijos ir sveikatos bei lauksime sugrįžtant iš ligoninės.

Paskutinėse rungtynėse karių ekipai taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 21, Tautvydas Budriūnas 13, Andrius Sketeris 12, Darius Kadžionis 8, Rolandas Čerškus 7, Paulius Kripaitis 4.

Naudingumo balai: Darius Kadžionis 12, Domantas Varaškevičius 10, Tautvydas Budriūnas 9, Paulius Kripaitis 8, Andrius Sketeris 6, Rolandas Čerškus 3, Linas Knečiūnas 0, Dainius Semėnas -1, Mindaugas Daunora -4.

 2022-04-15. Vakar vakare, išvykoje, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė pirmąsias (žaidžiama iki 2 pergalių) Panevėžio krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes su reguliariojo sezono Nugalėtojais ,,BC Jūsų Panevėžys”. Rungtynes pralaimėjome rezultatu 68 – 95 (22-15, 20-19, 17-29, 9-32), tačiau galutinis rezultatas toli gražu neatspindi lengvos varžovų pergalės. Didžiulį pranašumą ir pergalę varžovai užsitikrino tik po ketvirtojo ketvirčio, kurio metu praktiškai be keitimo žaidusiems mūsų vyrams pritrūko jėgų. Labai trūko atsarginių suolelio, o ypač varžybose dėl darbo negalėjusių padėti Arno ir Andriaus Sketerių, traumuoto Igno Gutmano bei netikėtai susirgusio Manto Rutkausko. Nežiūrint į tai vyrai aikštelėje atidavė viską bei pirmoje rungtynių pusėje ne tik, kad atrodė solidžiau negu puikiai sukomplektuoti varžovai, bet praktiškai visą laiką pirmavo, o vienu metu buvo susikrovę net 15 taškų persvarą. Kad varžovai neturėjo lengvo pasivaikščiojimo atspindi ir statistika: kariai pirmavo 18.27 minučių, o varžovai 19.05 minučių, pirmaujanti komanda keitėsi net 8 kartus, o lygus rezultatas buvo net septynis kartus. Įdomus faktas, kad abi komandos turėjo vienodus spurtus. Atkarpas 18 – 0 sužaidė tiek kariai, tiek varžovai. Vis tik lemiamas pralaimėjimo faktorius tapo nuovargis: nebeatkovojome kamuolių, o varžovai pasinaudoję antruoju šansu, jų pelnė net 25, pasipylė klaidos, kurių kaina 17 taškų ir pabaigai atsarginių suolelio pagalba. Varžovų rezervas žengęs į aikštelę pelnė net 38 taškus, na o mūsų rezervas švystelėjo vienintelį tritaškį…

Po vakarykščių rungtynių liko dvejopas įspūdis: žinant su kokio kalibro varžovu vakar kovojome, didvyriškai besikoviusiems mūsų vyrams galima tarti tik geriausius žodžius, tačiau tuo pačiu norėtųsi ir paklausti, kur mūsų toks žaidimas buvo visą sezoną (neskaitant paskutinių 3 rungtynių). Jei taip būtume kovęsi, galbūt šį varžovą būtume sutikę tik pusfinalyje, o gal net ir finale…

Po savaitės laukia antrosios rungtynės, kuriose taip pat planuojame nebūti ,,patrankų mėsa”, tačiau ir pergalės tikėtis, realiai vertinant komandų komplektaciją bei turnyrinę lentelę po reguliariojo sezono, būtų sudėtinga. Laikas viską parodys, laukti liko nedaug…

Vakarykščiame mūšyje taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 18, Tautvydas Budriūnas 16, Andrius Ališauskas 12, Darius Kadžionis 10, Paulius Kripaitis 9, Rolandas Čerškus 3.

Naudingumas: Darius Kadžionis 14 balų, Paulius Kripaitis 13, Domantas Varaškevičius 10, Tautvydas Budriūnas 10, Andrius Ališauskas 8, Rolandas Čerškus 8.

 2022-04-11 15:25 Ieva Četkauskienė, PKL svetainė.
 Baigėsi 2021/2022 metų sezono reguliarusis etapas, po kurio komandos susiskirstė į keturias poras, kur kovos dėl patekimo į pusfinalius. Reguliaraus sezono nugalėtojais tapo BC „Jūsų Panevėžys“ komanda, iškovoję net 20 pergalių iš 22 galimų. Sunkiai varžovų sustabdomi BC „Jūsų Panevėžys“ jau nuo sezono pradžios demonstravo solidžią formą, o atkrintamųjų poroje priešininkus gavo 8-oje vietoje esantį KKK „Mindaugietį“. Pastarieji nors ir užtikrintai įšokę į atkrintamųjų traukinį, tačiau dažnai skirtingos sudėties susirenkantys kariai šį sezoną susiduria su daug iššūkių, tad įdomu ar pavyks nors vieną mesti ir savo varžovams…
 2022-04-01. Vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, rezultatu 55 – 46 (10-13, 6-8, 25-20, 14-5) nelengvai, bet vis tik palaužė paskutiniąją reguliariojo sezoną varžovę ,,Specagros” krepšinio komandą. Turėjome absoliučiai rezervinę sudėtį, todėl rungtynės klostėsi sunkiai. Nežiūrint, į tai, kad ,,Specagros” krepšinio komanda yra absoliuti šio sezono autsaiderė, tikrai turėjome vargo, ypač pirmuosius du ketvirčius, kuriuos sužaidėme rankinio rezultatu, o per pusę rungtynių buvome pelnę tik 16 taškų! Visiškai nepataikėme! Antroji žaidimo pusė jau buvo sėkmingesnė, po truputį įsivažiavę, padidinę apsukas, pagaliau pradėjome pataikyti, perlaužėme rungtynes savo pusėn ir nugalėjome. Žvėriškas rungtynes vakar sužaidė Darius Kadžionis, atkovojęs 22 kamuolius, pataikęs 6 tritaškius metimus iš 10, pelnęs 26 taškus bei surinkęs net 48 naudingumo balus. Tai naujas sezono naudingumo rekordas, kurio greičiausiai jau niekas nebepagerins. Dariui gerai talkino komandos kapitonas Rolandas Čerškus, porą labai reikalingų tritaškių, tiesa tik iš 13, įmetė Mindaugas Daunora. Rungtynes praktiškai ištempė trys žaidėjai…

 Reguliarųjį sezoną baigėme atstatydami pusiausvyrą, iškovojome 11 pergalių, likome su 11 pralaimėjimų bei užėmėme 8 turnyrinės lentelės vietą.

Taškus paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse pelnė: Darius Kadžionis 26, Rolandas Čerškus 17, Mindaugas Daunora 10, Lukas Bajoriūnas 2, Dainius Semėnas, Linas Knečiūnas ir Justinas Martinaitis taškų nepelnė.

Naudingumo balai: Darius Kadžionis 48, Rolandas Čerškus 16, Lukas Bajoriūnas 5, Dainius Semėnas 2, Justinas Martinaitis -2, Mindaugas Daunora -3, Linas Knečiūnas -7.

2022-04-01. Vakar vakare, pirmenybių pabaigoje įsibėgėjęs, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” išvykoje, rezultatu 111 – 90 (35-17, 26-16, 20-31, 30-26) paklojo absoliutų PKL lyderį ,,Jūsų Panevėžį”. Sugebėjome surinkti beveik pajėgiausią sudėtį, na, o varžovai susirinko vos šešiese ir be startinio penketo žaidėjų. Rungtynės abiems komandoms turnyrinėje lentelėje jau nieko nelėmė, ,,Jūsų Panevėžys” tvirtai pirmas, o mūsų komanda lieka aštuntoje vietoje, kas reiškia, kad ne už ilgo prasidedančiose atkrentamosiose rungtynėse tarpusavyje vėl susitiks būtent šios komandos. Vakarykštis mūšis galėjo būti puiki atkrentamųjų repeticija, tačiau jose varžovas jau bus kitos sudėties…

Grįžtant prie vakarykščių rungtynių, bet kokiu atveju smagu, įveiktas sezono lyderis, kuris patyrė tik antrąjį pralaimėjimą per visą sezoną. Finišo tiesiojoje demonstruojame pergalingą krepšinį, tačiau kokybės žaidime vis dėl to trūksta. Rungtynėms įpusėjus turėjome net 36 taškų persvarą, tačiau atsipalaidavome ir rungtynių pabaigoje persvara ištirpo vos ne per pusę. Gynyboje taip pat vis dar esame stipriai pažeidžiami: antros sudėties komanda mums suvertė 90 taškų, o vienas jų žaidėjas iš jų lygiai pusę, net 45. Puolime vaizdas geresnis, vėl demonstravome greitį, sportinį pyktį, taiklius tolimus metimus, kurių suleidome 16, kas atvedė į smagią pergalę. Vakar mūsų gretose nepaprastą naudingumą pademonstravo Darius Kadžionis, kuris atkovojo net 23 kamuolius, pelnė 20 taškų ir surinko 40 naudingumo balų, taip pakartodamas šio sezono rekordą, kurį kartą jau buvo pasiekęs Domantas Varaškevičius.

Taškus į lyderių krepšį vertė: Domantas Varaškevičius 21, Arnas Sketeris 20, Darius Kadžionis 20, Andrius Sketeris 18, Rolandas Čerškus 11, Tautvydas Budriūnas 9, Gytis Metlovas 6, Mindaugas Daunora 3, Justinas Martinaitis 2, Lukas Bajoriūnas 1.

Naudingumas: Darius Kadžionis 40 balų, Andrius Sketeris 23, Domantas Varaškevičius 21, Arnas Sketeris 18, Rolandas Čerškus 9, Gytis Metlovas 6, Mindaugas Daunora 2, Justinas Martinaitis 2, Lukas Bajoriūnas 1.

 2022-03-31. Tekstas ir foto Aukštaitijos naujienų portalo JP Jūsų Panevėžys.

BC „Jūsų Panevėžys“ Panevėžio krepšinio lygoje patyrė antrąjį pralaimėjimą

BC „Jūsų Panevėžys“ antruoju pralaimėjimu sezone baigė Panevėžio krepšinio lygos reguliarųjį sezoną. Šįvakar „Jūsų Panevėžys“, 90:111 pralaimėjo KKK „Mindaugietis“ ekipai. Šios rungtynės nieko nelėmė nei vienai iš ekipų. BC „Jūsų Panevėžys“ užtikrintai laimėjo reguliarųjį sezoną, iškovoję 20 pergalių per 22 rungtynes. Tuo tarpu karių krepšinio klubas „Mindaugietis“ sezone liks aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje. BC „Jūsų Panevėžys“ pirmajame turnyro atkrintamųjų etape susitiks būtent su KKK „Mindaugietis“.

 2022-03-31. Į finišo tiesiąją išeina Panevėžio krepšinio lyga. Finišo tiesiojoje, vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, po ilgos pertraukos, turėjęs beveik pilną komandos sudėtį, rezultatu 88 – 78 (20-13, 20-30, 16-24, 32-11) privertė kapituliuoti ,,Draugų” krepšinio komandą. Pirmąjame rate prieš minėtą ekipą kariai patyrė pralaimėjimą didžiuliu skirtumu, todėl šios, nors ir nieko turnyrinėje lentelėje mums nebelemiančios rungtynės, tapo mūšiu dėl Garbės. Juolab, kad pasitaikė puiki proga, nes varžovai į rungtynes atvyko vos šešiese. Anaiptol tai dar negarantavo mums lengvo gyvenimo. Rungtynių pradžia kaip ir buvo planuota prasidėjo mums priimtina sparta ir scenarijumi, pirmą ketvirtį laimėjome 7 taškais. Na, o antrasis ir trečiasis ketvirčiai priminė košmarą: tapome lėtesni, vangesni, pasižymėjome kaip rėčiu skylėta gynyba, ko pasekoje trečiajį ketvirtį pralaimėjome 10 taškų skirtumu, o ketvirtąjį 8 taškų skirtumu ir į lemiamą ketvirtį išėjome su 11 taškų deficitu. Ir vis dėl to ketvirtąjame ketvirtyje parodėme charakterį, prisiminėme kaip reikia gintis, dalintis kamuoliu bei radome pamestą ginklą – tolimus metimus. Lemiamą persilaužimą rungtynėse padarė žaidimo vadžias į savo rankas perėmęs, po ilgokos pertraukos į rikiuotę po traumos grįžęs Domantas Varaškevičius, kuris į varžovų krepšį vieną po kitos ėmė leisti tritaškes bombas, kurių ketvirtąjame ketvirtyje įleido net penkias, o iš viso per rungtynes, septynias. Grįžęs, meistriškumo nepraradęs Domantas, lemiamu momentu sprogo ir varžovus tiesiog suplėšė. Tačiau nervų ir vargo buvo daug…

Rungtynėse taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 29, Darius Kadžionis 15, Tautvydas Budriūnas 13, Rolandas Čerškus 11, Mantas Rutkauskas 9, Gytis Metlovas 4, Andrius Ališauskas 4, Mindaugas Daunora 3.

Naudingumas: Domantas Varaškevičius 28 naudingumo balai, Darius Kadžionis 25, Tautvydas Budriūnas 20, Rolandas Čerškus 9, Mantas Rutkauskas 7, Andrius Ališauskas 7, Gytis Metlovas 6, Mindaugas Daunora 4.

Šį vakarą laukia dar vienas sunkus mūšis, išvykoje susitiksime su absoliučiu sezono lyderiu ir reguliariojo sezono nugalėtoju BC ,,Jūsų Panevėžys”, iki šiol patyrusiu vos vieną pralaimėjimą.

 2022-03-25. Vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė dar vienas, jau į pabaigą einančios Panevėžio krepšinio lygos, rungtynes. Sunkiose, klampiose rungtynėse, rezultatu 76 – 68 (25-22, 18-17, 15-15, 18-14) kariai išvargo pergalę prieš ,,Neformato – Verslavitos” komandą. Tikriausiai daug jėgų pareikalavęs mūšis su ,,Panevėžio balso” komanda prieš porą dienų, įtakojo vieną prasčiausių šio sezono rungtynių, žaidimo kokybės prasme. ,,Šviežias” ir geros formos, vakar karių ekipoje atrodė, tik į ją po traumos grįžęs ir puikias rungtynes sužaidęs Andrius Sketeris, kuris be kitą ko vakar užfiksavo net du šio sezono komandos rekordus: pelnė daugiausiai taškų per vienerias rungtynes – 36, ir per vienerias rungtynes pataikė daugiausiai tritaškių – 7. Sveikiname.

Į šias rungtynes ,,šaukštą deguto” įvertė rungtynes aptarnavusi bei protokolą pildžiusi sekretorė, kuri visų rungtynių metu, lygiagrečiai savo tiesioginiam darbui ,,minkė” savo išmanųjį telefoną, ko pasekoje rungtynių protokole buvo pridaryta begalė klaidų. Šiandien kreipėmės į Panevėžio krepšinio teisėjų Asociacijos prezidentą ir paprašėme gerbti mūsų komandą bei savo darbą, už, kurį mes mokame pinigus…

Kitą savaitę išeiname į PKL reguliaraus sezono finišo tiesiąją. Laukia net trys rungtynės paeiliui: trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Bus sunku, tačiau pasirinkimo čia neturime…

Taškus vakar dienos rungtynėse pelnė: Andrius Sketeris 36, Lukas Bajoriūnas 13, Rolandas Čerškus 10, Darius Kadžionis 7, Ignas Gutmanas 6, Gytis Metlovas 4.

Naudingumas: Andrius Sketeris 28 balai, Lukas Bajoriūnas 19, Darius Kadžionis 13, Gytis Metlovas 10, Ignas Gutmanas 7, Rolandas Čerškus 1.

 2022-03-24. Sena taisyklė sako, už klaidas reikia mokėti. Du neatkovoti kamuoliai, kai varžovas nedameta iki krepšio, dvi perskubėtos atakos, kai laikas mūsų sąjungininkas, klaida paskutinės atakos metu ir visas rungtynes pirmavus ir jas kontroliavus, pralaimėjimas. Vakar taip sužaidė karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, dviejų taškų skirtumu, rezultatu 81 – 83 (31-20, 13-22, 17-11, 20-30) pralaimėdamas ,,Panevėžio balso” komandai. Rungtynės galutinėje turnyrinės lentelės rikiuotėje nieko nekeičia, nei mums, nei varžovams, tačiau laimėti visada yra smagiau, juolab, kad komanda paskutiniu metu buvo ant bangos. Bendrai paėmus rungtynės nebuvo blogos, vakar aikštelėje puikiai atrodė tiek gynėjų Arno Sketerio ir Manto Rutkausko, tiek puolėjų Dariaus Kadžionio ir Rolando Čerškaus poros, pasikartojant gaila tik pabaigos…

Taškus rungtynėse pelnė: Arnas Sketeris 22, Mantas Rutkauskas 20, Rolandas Čerškus 16, Darius Kadžionis 15, Ignas Gutmanas 6, Gytis Metlovas 2.

Naudingumas: Arnas Sketeris 21, Rolandas Čerškus 17, Darius Kadžionis 16, Mantas Rutkauskas 15, Ignas Gutmanas 14, Lukas Bajoriūnas 2, Gytis Metlovas 2.

Šiandien vakare karių laukia akistata su ,,Neformato Verslavitos” krepšinio komanda.

 2022-03-17. Niekada nenuvertink priešininko. Mes, kariai stengiamės vadovautis šia auksine taisykle karyboje, o vakar vakare ši taisyklė pasirodė galiojanti ir krepšinio aikštelėje. Kaip ir minėjome vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, vienas iš šio sezono PKL autsaiderių susitiko su vienais iš PKL lyderių, ,,Romeogym” krepšinio komanda, kuri yra RKL lygio komanda, kurią treniruoja buvęs ,,Mindaugiečio” treneris Žydrūnas Valuckis.  Taigi grįžtame prie rungtynių.  Dėl daugeliui suprantamų priežasčių, kaip jau mums šį sezoną įprasta, į varžybas susirinkome tik septyniese, be trijų startinio penketo žaidėjų. Pilnos sudėties varžovams tikriausiai pasirodėme, tiesiog negalintys kažką rimtesnio nuveikti. Na, o mūsų vyrukai atsidūrę tokioje padėtyje, kai prarasti nėra ko, tiesiog nutarė garbingai pasipriešinti varžovams. Varžovai rungtynes pradėjo lėtai, vangiai ir matyt tikėjosi mus tiesiog ,,užvakščioti”. Anaiptol mūsų krepšininkai, pademonstravę darnią, kietą gynybą, patvirtino dar vieną nerašytą krepšinio taisyklę: ,,kai sunkiai dirbdamas apsigini ir užpulti tampa lengviau”. Pasinaudoję varžovų startiniu vangumu, pajutome, kad ir puolime šį vakarą galime kažką nuveikti. Atsirado motyvacija, perėmėme kelis kamuolius, įmetėme kelis labai reikalingus tolimus metimus, surengėme kelias greitas kontratakas ir pirmajį ketvirtį laimėjome 20 – 16. Sakoma apetitas atsiranda bevalgant, kodėl taip pat nepasigrūmus ir antrajame ketvirtyje? Antrasis ketvirtis buvo pakankamai panašus į pirmąjį, sukaustę varžovus gynyboje, taip pat gerai sužaidę puolime, antrąjį ketvirtį laimėjome rezultatu 19 – 9 ir į didžiąją pertrauką išėjome turėdami jau apčiuopiamą 14 taškų persvarą. Žinoma tai buvo tik pusė darbo. Visi puikiai supranta, kad šiuolaikiniame krepšinyje 14 taškų persvara po dviejų kėlinių tikrai dar negarantuoja pergalės, todėl nesustojome ir po pertraukos. Varžovai bandė greitai tirpdyti mūsų persvarą, bandė spausti, vėl pasipylė klaidos, na, o fantastinis mūsų šio vakaro kolektyvas, tomis klaidomis naudojosi ir vėl baudė varžovus. Laimėjome ir trečiajį ketvirtį, šį kartą rezultatu 23 – 15. Na, o po trijų kėlinių turint 22 taškų persvarą, nors ir jaučiant didelį nuovargį, tiesiog buvo privaloma atsilaikyti ir ketvirtąjį. Pasinaudojus varžovų panika ketvirtojo kėlinio pradžioje, vėl kelios gražios atakos ir mūsų persvara pasiekia 27 taškus! Nerealu. Varžovai dar labiau didina spaudimą, nuovargis daro savo (keistis praktiškai nėra galimybės), pradedame vėluoti gynyboje, nebeužpuolame, tačiau stengiamės ilgai kontroliuoti kamuolį ir tiesiog deginti laiką. Ketvirtą ketvirtį pralaimėjome rezultatu 11 – 20, tačiau išsaugojome pusę susikrauto pranašumo ir iškovojome puikią pergalę, rezultatu 73 – 60.

Nors ši pergalė iš esmės turnyrinėje lentelėje, galutinėje rikiuotėje, mums greičiausiai jau nieko nebepakeis, liksime aštunti, tačiau emociškai tai buvo viena saldžiausių pergalių klubo istorijoje, kuri žaidėjų širdyse tikėkimės pažadins viltis ir kovotojų mentalitetą atkrintamosiose rungtynėse, nežiūrint į tai, kad tai bus reguliariojo sezono nugalėtojas…

Kalbant apie vakar besikovusius žaidėjus, apie individualų pasirodymą, daug kalbėti neverta. Laimėjo komanda. Visi aikštelėje pabuvoję krepšininkai vakar atidavė visą save. Na, gal pasidžiaugti būtų galima mūsų vakarykščiu varikliuku, broliu, Arnu Sketeriu, kuris rodosi tikrai grįžta į savo geriausią formą. Greitis, ištvermė, puikus darbas gynyboje, vėl, antrose rungtynėse iš eilės pelnyti 26 taškai, rodo puikią žaidėjo formą. Taip ir toliau Arnai…

Žaidėjų indėlis į vakarykštę pergalę: taškai/naudingumo balai: Arnas Sketeris 26/23, Darius Kadžionis 10/15, Mindaugas Daunora 10/10, Rolandas Čerškus 10/9, Lukas Bajoriūnas 9/16, Ignas Gutmanas 8/14.

Svarbi pergalė

 2022-03-10. Vakar vakare, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, svarbiame mūšyje, rezultatu 103 – 83 (17-16, 26-15, 26-23, 34-29) įveikė VT (visagalių triuškintojų) krepšinio komandą bei matematiškai skaičiuojant, pateko į TOP-8-uką (praktiškai užsitikrino 8 turnyrinės lentelės vietą). Tai buvo rungtynės po mėnesio pertraukos (priverstinė pertrauka dėl visiems suprantamų priežasčių). Tiesą sakant prieš rungtynes nebuvome ramūs, todėl, kad mėnesį laiko nesitreniravome, realiai net kamuolio rankose neturėjome, kas jautėsi rungtynių pradžioje pirmąsias 5-6 minutes. Varžovo nebijojome, anaiptol troškome revanšo, kai pirmosiose naujojo sezono rungtynėse 1 tašku pralaimėjome būtent šiai komandai. Taip pat jautėsi, kad žaidėjai pasiilgę krepšinio aikštelės. Išsikėlėme sau užduotį, kad šias rungtynes mes laimėti tiesiog privalome. Sunkesnis buvo tik pirmasis ketvirtis, kol mūsų žaidėjai pradėjo pataikyti. Spaudėme varžovus nuo vidurio linijos, kas taip pat davė rezultatą, jau antrąjame ketvirtyje pradėjo jaustis varžovų nuovargis, o mūsų vyrai nemažinantys apsukų, kiekviename ketvirtyje, tiesiog tolo nuo varžovų…

Norėtųsi pasidžiaugti, kad vakar komanda buvo kaip kumštis, visi žaidėjai sunkiai dirbo gynyboje, gerai dalijosi kamuoliu puolime bei visi pasižymėjo taškais. Drąsiai galima sakyti, kad vakar laimėjo komanda. Taip pat galime pasidžiaugti puikiu Arno Sketerio individualiu pasirodymu. Tokį Arną mes buvome pratę matyti tik ankstesniame sezone. Rodosi brolis grįžta į sau įprastą formą.

Taškus vakarykščiame mūšyje pelnė: Arnas Sketeris 26, Tautvydas Budriūnas ir Mantas Rutkauskas po 14, Rolandas Čerškus 10, Paulius Kripaitis ir Darius Kadžionis po 9, Ignas Gutmanas ir Gytis Metlovas po 8, Justinas Martinaitis 3, Lukas Bajoriūnas 2.

Naudingumas: Arnas Sketeris 26 naudingumo balai, Tautvydas Budriūnas 22 balai, Ignas Gutmanas 18, Darius Kadžionis 13, Rolandas Čerškus 12, Paulius Kripaitis 11, Gytis Metlovas 5, Justinas Martinaitis 4 ir Lukas Bajoriūnas 2.

 2022-03-08. iškarpa iš Panevėžio krepšinio lygos svetainės:

… puikų pasirodymą vasario mėnesį surengė ir Paulius Kripaitis (KKK „Mindaugietis“) spėjęs sužaisti vienintelį mačą vasario mėnesį ir jame surinkęs 36 naudingumo balus bei varžovams įmetęs net 29 taškus.

 2022-03-08. Jau daugiau kaip mėnesį karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” be krepšinio. Komanda nesitreniruoja ir nežaidžia miesto pirmenybėse. Priežastis – pareiga Tėvynei. Rusijai šlykščiai, ginklu užpuolus kaimynę Ukrainą, buvome priversti reaguoti ir mes: reikėjo padaryti namų darbus, užtikrinant mūsų valstybės bei jos piliečių saugumą. Maskvos ordoms užspringus Ukrainos žeme, su minimaliais pajėgumais, vis dėl to planuojame garbingai pabaigti šio sezono kovas krepšinio aikštelėje. Į rungtynes grįšime jau netrukus…

 Šlovė Ukrainai ir jos Didvyriams…

2022-02-02. Šį vakarą karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” gynėjų šešetas, pakankamai garbingai pakovojo su tiesą pasakius, labai ir nesiplėšiusia ,,Viesulas – REZUS” krepšinio komanda. Rungtynių baigtį galima buvo nesunkiai nuspėti iš mūsų varganos sudėties. Tiesiog turėjome gerą pamoką, ar neblogą treniruotę. Šiandien žiauriai nekrito mūsų snaiperiui Tautvydui Budriūnui, tačiau jį gerai pakeitė puikias rungtynes sužaidęs Paulius Kripaitis. Džiugu, Paulius mūsų komandoje tampa vis solidesnis…

Taškai: Paulius Kripaitis 29, Tautvydas Budriūnas 16, Lukas Bajoriūnas 13, Mindaugas Daunora 8, Linas Knečiūnas 4, Justinas Martinaitis 0. Naudingumas: Paulius Kripaitis 35, Lukas Bajoriūnas 20, Tautvydas Budriūnas 11, Linas Knečiūnas 3, Justinas Martinaitis 3, Mindaugas Daunora 0.

 2022-01-26. Vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” išvykoje sužaidė 14 turo rungtynes su jungtine ,,Rėklių – Alaus mėgėjų” krepšinio komanda ir patyrė dar vieną pralaimėjimą, šį kartą rezultatu 42 – 60 (15-15, 5-11, 13-19, 9-15). Sunku tikėtis sėkmės kai įmeti tik 10 taškų per kėlinį, pataikai 3 baudas iš 13, ar įmeti 5 tritaškius iš 32, o komandos žaidėjų bendro naudingumo koeficiento vidurkis tik 3,1 balo. Visos mūsų sezono bėdos jau aprašytos. Vakar puikias rungtynes sužaidė Paulius Kripaitis, kuris pelnė lygiai pusę visų komandos taškų, surinko 22 naudingumo balus, o savo metimus realizavo 57 procentų taiklumu. Tačiau krepšinis yra komandinis žaidimas ir vienas rungtynių nelaimėsi. O kamandos pagalbos vakar labai trūko…
 2022-01-18. Vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis“ patyrė dar vieną pažeminimą, šį kartą karius veidu į purvą tėškė ,,Bingo Taksi Carglass“ krepšinio komanda. Eilinis, nebe pirmas (ir greičiausiai ne paskutinis) šį sezoną triuškinantis pralaimėjimas, šį kartą rezultatu 90 – 49 (32-12, 25-12, 15-15, 18-10). Pralaimėta stipriai komandai, vieniems iš lygos lyderių, tačiau pralaimėjimas pralaimėjimui nelygus. Vienas dalykas kai rungtynės pralaimimos po atkaklios kovos, kitas dalykas kai nebejauti garbės, nebeturi sportinio pykčio ir tiesiog leidiesi mindomas. Beletristika, tačiau tai yra paskutinė viltis, kuri galbūt mūsų vyrams kiek nors užgaus ambicijas.

Rungtynes pradėjome taikliu dvitaškiu metimu ir 12 sekundžių pirmavome rezultatu 2 – 0. Tuo viskas ir baigėsi. Toliau varžovai mums įmetė 22 taškus be atsako, rezultatas tapo 2 – 22 ir rungtynių baigtis praktiškai tapo aiški. Varžovai mus talžo,  o gynybos nėra, prasižengiame tik 3,75 pražangos per ketvirtį. Efektyvumo skirtumas yra tiesiog nesuvokiamas, čia pralaimėta praktiškai 100 balų skirtumu, rezultatu 36 – 133…

Taškus katastrofiškose rungtynėse pelnė: Rolandas Čerškus 10, Paulius Kripaitis 9, Darius Kadžionis 9, Mantas Staponas 7, Mindaugas Daunora 6, Gytis Metlovas 4, Mantas Rutkauskas 2, Lukas Bajoriūnas 2.

Naudingumas: Paulius Kripaitis 9, Mantas Staponas 8, Darius Kadžionis 7, Rolandas Čerškus 6, Mindaugas Daunora 5, Gytis Metlovas 5, Dainius Semėnas 0, Lukas Bajoriūnas -1, Mantas Rutkauskas -4.

 2022-01-12. Antrąjį Panevėžio krepšinio lygos ratą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pradėjo pergale. Šį vakarą kariai lygių varžovų dvikovoje vargais, negalais, rezultatu  68 – 59 (20-12, 11-9, 20-22, 17-16), pribaigė krepšinio komandą ,,Pamėtom”. Pirmojo rato dvikovoje, varžovus jų aikštelėje įveikėme 27 taškų skirtumu. Varžovai silpni, tačiau karių komanda šiandien sužaidusi tikriausiai prasčiausias sezono rungtynes, kokybės prasme, atrodė ne ką geresnė. Varžybų epizodus narplioti beprasmiška, aprodėme apgailėtinai, kliuvome už linijų, dovanojome kamuolius varžovams, nepataikėme iš po krepšio… Pataikėme tik 3 tritaškius iš 18, tuo tarpu į savo krepšį prasileidome net 9, varžovams į rankas atidavėme 13 kamuolių…

Rodosi iškovojome pergalę, bet ji žinant prieš kokį varžovą ji iškovota ir kaip žaista, giedros žiūrint į ateitį neatneša. Šį sezoną aukščiau 8 vietos greičiausiai niekaip… Na, nebent pagaliau supyksime patys ant savęs. Bet supykti ant savęs taip nelengva. Geriau atsigerkime arbatos…

Lygiaverčių varžovų dvikovoje taškus kariams pelnė: Darius Kadžionis 13, Paulius Kripaitis 12, Andrius Ališauskas 8, Mantas Rutkauskas 8, Lukas Bajoriūnas 7, Ignas Gutmanas 7, Mantas Staponas 6, Mindaugas Daunora 4, Rolandas Čerškus 2, Dainius Semėnas 1.

Naudingumo balai: Darius Kadžionis 22, Ignas Gutmanas 16, Andrius Ališauskas 14, Lukas Bajoriūnas 11, Paulius Kripaitis 9, Dainius Semėnas 5, Rolandas Čerškus 2, Mantas Staponas 2, Mantas Rutkauskas 1, Mindaugas Daunora -2.

… Aštuntą vietą užima sugrįžęs KKK „Mindaugietis“. Visgi, kelią į pergales jiems kol kas surasti sunku, komanda bent jau kol kas žaidžia žemiau savo galimybių. Tačiau žinant karių charakterį, ir tai, kad komanda anksčiau dažnai pasižymėdavo solidžiu pasirodymu, galima tikėtis, kad ji atras savąjį žaidimą ir kils į lentelės vidurį bei atkrentamosiose kovose parodys savo tikrąjį pajėgumą…
 2022-01-07

Tu šypsokis linksmai,
Nes jaunystė šviesi.
Ir neleiski jos vėjams kedenti.
Ir atmink, kad visi
Esam žmonės maži,
Vieną kartą atėję gyventi.

Su gražiu 25-uoju gimtadieniu Domantą Varaškevičių sveikina visas karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” kolektyvas.

Laukiam sugrįžtančio…

 2022-01-06. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” susitiko su vienais iš pirmenybių lyderių ,,Viesulo REZUS” krepšinio komanda ir pralaimėjo rezultatu 54 – 80  (16-19, 7-20, 12-20, 19-21). Kariai varžovams sėkmingai priešinosi tik vieną ketvirtį, nuo antrojo ketvirčio pradžios varžovų krepšys kariams eilinį kartą užsirišo. Užrištas jis išliko ir po pertraukos trečiajame ketvirtyje, o ketvirtasis ketvirtis tapo tiesiog formalumu. Viesulas karius nunešė į klaidų ir netaiklių metimų karalystę. Tą tiesiogiai atspindi ir komandų efektyvumo skirtumas, kurį kariai pralaimėjo net 48 – 113. Itin prasto karių sezono priežastis viena, komanda iki šiol nebuvo susirinkusi nei į vieną treniruotę, kas akivaizdžiai ir matosi rungtynių metu. Toks jau šis sezonas. Rodosi lieka pajudėti savo malonumui, tačiau ir paties žaidimo malonumo jau nebelieka kai esame beviltiškai daužomi…

Nesėkmingose rungtynėse taškus pelnė: Tautvydas Budriūnas 18, Ignas Gutmanas 12, Paulius Kripaitis 7, Lukas Bajoriūnas 6, Andrius Ališauskas 5, Rolandas Čerškus 4, Mindaugas Daunora 2.

Naudingumo balai: Ignas Gutmanas 17, Andrius Ališauskas 10, Lukas Bajoriūnas 7, Tautvydas Budriūnas 7, Paulius Kripaitis 5, Darius Kadžionis 0, Arnas Sketeris -1, Rolandas Čerškus -1, Mindaugas Daunora -2.

 2022-01-04 Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pergalingai pradėjo Naujuosius metus, jie šį vakarą išvykoje rezultatu 69 – 66 (14-18, 16-20, 16-15, 23-13) palaužė ne stipriausia sudėtimi rungtyniavusį ,,Panevėžio balsą”. Rungtynės mūsų komandai buvo sunkios, nuo rungtynių pradžios į priekį pabėgusius varžovus vijomės net 35 minutes. Visgi sunkus darbas gynyboje davė rezultatą, o iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms turėjome jau apčiuopiamą 7 taškų pranašumą, kurį kelios klaidos paskutinėmis sekundėmis vėl ištirpdė iki minimumo. Varžovai turėjo pilną paskutinę ataką, na o mums reikėjo apsiginti. Laimei varžovai regzdami paskutinę ataką padarė klaidą, kamuolį perėmė Andrius Sketeris ir lengvu metimu iš po krepšio greitoje atakoje vėl padidino pranašumą iki 3 taškų. Varžovams liko vos kelios sekundės, tačiau užteko ir tų, kad jų žaidėjas, likęs visiškai laisvas išmestų tritaškį. Laimei varžovo metimas skriejo pro šalį.

Iškovojome 4 pergalę, vėl grįžome į turnyrinės lentelės aštuntuką, tačiau džiaugsmo nėra daug. Žaidimas komandai ir toliau sunkiai klijuojasi, nepataikome net ir iš dėkingų padėčių, o komandos viduje vėl atsirado problemėlių. Tokie esame šiandien, tikėkimės rytoj būsime geresni…

Sunkiose rungtynėse taškus pelnė: Andrius Sketeris 17, Darius Kadžionis 14, Tautvydas Budriūnas 13, Paulius Kripaitis 11, Arnas Sketeris 8, Andrius Ališauskas ir Lukas Bajoriūnas po 3.

Naudingumo balai: Andrius Sketeris 15, Paulius Kripaitis 14, Tautvydas Budriūnas 13, Darius Kadžionis 11, Arnas Sketeris 3, Andrius Ališauskas ir Lukas Bajoriūnas po 1, Ignas Gutmanas 0, Mantas Rutkauskas 0, Gytis Metlovas -1.

 2021-12-31. Nenumaldomai artėja Naujieji, 2022-ji metai. Pažvelgus atgal džiaugtis neturime kuo, esame tik 10-je Panevėžio krepšinio lygos turnyrinės lentelės vietoje, tai pati prasčiausia sezono pirmoji pusė per visą klubo istoriją…

Naujaisiais 2022-iais metais krepšininkams linkime rasti stiprybės, sportinio pykčio, sveikatos ir sėkmės bei žingsnelis po žingsnelio kilimo aukštyn. Klubo administracija tvirtai tiki krepšininkais, kurie tikrai dar neparodė visko ką gali…

Su Naujais – džiugesniais, Su Naujais – prasmingesniais, Su Naujais į priekį vedančiais, Su Naujais mums daug ką žadančiais. Su Naujais – tik gėrį sėjančiais, Su Naujais, Naujais artėjančiais…

 2021-12-28. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” įgyvendina naują tradiciją, prieš Šv. Kalėdas, Kalėdų Senelis atnešė dovanų krepšininkams bei namuose aplankė traumuotus krepšininkus. Tikimės ši tradicija prigis bei prieš Šventes pradžiugins krepšininkus.

Šventės skirtos švęsti – po Švenčių vėl į krepšinio aikštelę…

 2021-12-15. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė greičiausiai paskutiniąsias šiais metais krepšinio rungtynes, bent jau PKL tvarkaraštyje daugiau rungtynių klubui šiais metais nesuplanuota. Kariai po dramatiškos kovos rezultatu 76 – 79  (20-19, 23-22, 19-16, 14-22) pralaimėjo ,,Rėklių – Alaus mėgėjų” krepšinio komandai. Pralaimėti nėra smagu, tačiau šis vakaras nebuvo labai liūdnas, todėl, kad į rungtynes ,,Mindaugietis” šį vakarą galėjo surinkti tik 6 žaidėjus, kur šeštasis žaidėjas, kaip kariai mėgsta vadinti komandos Talismaną Dainių, net nebuvo išėjęs į aikštelę, tačiau tai jo vertės nesumenkina, lojalumo komandai bei komandinės dvasios palaikymo šiam žaidėjui gali pavydėti daugelis. Realiai karių penketukas sužaidė visas 40 minučių be keitimo, prieš praktiškai pilnos sudėties patyrusią ,,Rėklių-Alaus mėgėjų” krepšinio komandą. Ir anaiptol ne tik sužaidė, bet netgi ir iki Teigiamo rezultato trūko labai nedaug. Paskutinę sekundę mestas Rolando Čerškaus tritaškis metimas tikslo nepasiekė. Bendrai paėmus ,,Mindaugietis” nežiūrint į galutinį rezultatą, šį vakarą tikriausiai sužaidė kokybiškiausias rungtynes šį sezoną. Štai ką gali tikri vyrai įvaryti į kampą, kai trauktis nėra kur, o pagalbos iš šalies nebus. Tokiu atveju viską reikia padaryti pačiam. Ir jie padarė. Kovinis karių penketukas gynėsi kaip vilkai, kovojo dėl kiekvieno centimetro baudos aikštelėje, o puolime tiek tolimais fantastiškais metimais, tiek aštriais reidais varžovų baudos aikštelėje, skaudžiai kando varžovams, kurių nervinė įtampa pasireiškė, netgi nesportine provokacija. Taip kaudamiesi nebuvome prastesni už varžovus, pabaigą paleidome tik dėl nuovargio. Šį vakarą fantastišką žaidimą demonstravo Tautvydas Budriūnas, kuris kaip peilis per sviestą savo reidais pjaustė varžovų gynybą, o kai varžovai susispausdavo Tautvydas šaudavo iš toli, kur net 50 procentų taiklumu realizuoti tritaškiai siutino varžovų gynėjus. Du Tautvydo tritaškiai buvo tokie kosminiai, kad beliko tik aiktelėti. Savo potencialą priremtas prie sienos šį vakarą pademonstravo ir Lukas Bajoriūnas. Lukas sukosi kaip vijurkas ir vis atsidurdavo ten, kur varžovai tikrai jo nepageidavo. Mažas, bet šoklus ir kovingas kairiarankis sėkmingai rinko taškus iš po krepšio…

Vakaro rungtynėse taškus pelnė: Tautvydas Budriūnas 34, Lukas Bajoriūnas 18, Rolandas Čerškus 12, Mantas Staponas 7, Paulius Kripaitis 5. Naudingumas: Tautvydas Budriūnas 32 naudingumo balai, Lukas Bajoriūnas 20 balų, Paulius Kripaitis 17 balų, Rolandas Čerškus 8 balai, Mantas Staponas 6 balai.

 2021-12-10. Karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” pagrindu sudaryta Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė ,,Mindaugietis” paskutinėse TOP-8 rungtynėse po sunkios kovos su dramatiška pabaiga rezultatu 81 – 78 (19-12, 15-26, 18-21, 22-15, 7-4), po pratęsimo įveikė seną principinį varžovą – Algirdėną, – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono krepšinio rinktinę. Šių varžovų dvikovos, nežiūrint kur ir kokiomis aplinkybėmis besusitiktų komandos, ką nors lemtų ar nelemtų rungtynių rezultatas, visada pasižymi bekompromise kova nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Šias dvikovas tikrai galėtume palyginti su principinėmis Lietuvos krepšinio lygos kovomis tarp Kauno ,,Žalgirio” ir Vilniaus ,,Ryto”…

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo ,,Mindaugietis” ir pirmajame ketvirtyje įgijo šiokią tokią persvarą. Antrasis ketvirtis jau priklausė ,,Algirdėnui”, kurie ne tik išlygino žaidimą bei rezultatą, tačiau ir susikrovė nedidelę persvarą iki didžiosios pertraukos. Po pertraukos tęsėsi kieta kova, ,,Mindaugiečiui” niekaip nepavyko priartėti, o prieš lemiamą, paskutinį ketvirtį ,,Algirdėnas” jau turėjo 7 taškų atsargą. Paskutinio ketvirčio pradžia ,,Algirdėnui” nežadėjo nieko blogo, anaiptol ,,Mindaugietis” neapsigynė nuo poros tolimų varžovų šūvių ir Algirdo kariai susikrovė jau apčiuopiamą dviženklį pranašumą.

,,Mindaugietis” pakilo į lemiamą šturmą. Su penkiomis pražangomis aikštelę buvo priverstas palikti varžovų lyderis, ko pasekoje ,,Algirdėno” atakos pradėjo strigti, o ginantis pasipylė klaidos ir grubios pražangos. ,,Mindaugiečio” sunkusis kraštas Bronius Mateika po varžovų krepšiu buvo tiesiog taranuotas, kas sukėlė didelį nepasitenkinimą iš paties taranuoto žaidėjo bei nuo ,,Mindaugiečio” atsarginių suolelio. Nepasitenkinimo pasekmės, net trys techninės pražangos mindaugiečiams, kurie bandė teisėjui įrodyti, kad tai buvo tyčinė, nesportinė pražanga. Iki rungtynių pabaigos lieka apie 4 minutes, ,,Mindaugietis” turi 13 taškų deficitą, tačiau techninės pražangos rodosi pažadino mūsų komandą. Apsigynėme keletą padrikų ir skubotų varžovų atakų, o mūsų greitos atakos, kaip pavasarinė saulė, pradėjo tirpdyti varžovų persvarą. Du be galo svarbius tolimus tritaškius dūrė visas rungtynes pro šalį svaidęs mūsų varikliukas Edvinas Sriubas, dar dvi super bombas įskraidino Paulius Kripaitis ir… Rezultatas lygus. Iki rungtynių pabaigos lieka apie 30 sekundžių. Ilga, nesėkminga varžovų ataka. Kamuolys lekia į užribį nuo varžovų ir atitenka mūsų komandai. Iki rungtynių pabaigos lieka 4 sekundės. Minutės pertraukėlė. ,,Mindaugiečio” atakų dirigentas Edvinas Sriubas į aikštelę grįšiančiam penketukui nubraižo derinuką, kuriuo turėtų būti pabaigta ataka. Iš užribio gražinamas kamuolys, varžovai gaudo mūsų krepšininkus ir čia klaida, kamuolį priėmęs mindaugietis mina ant šoninės linijos. Kamuolys atiduodamas varžovams. Iki rungtynių pabaigos lieka 1,9 sekundės. Varžovų minutės pertraukėlė. Varžovų ataka. Kamuolys įvedamas iš už šoninės linijos ties mūsų krepšiu ir čia, o dangau, po mūsų krepšiu pabėga varžovų žaidėjas, kamuolys siunčiamas jam, tačiau situaciją gelbsti mūsų gynėjo Pauliaus Kripaičio link siunčiamo kamuolio kyštelėta ranka. Varžovų žaidėjo kamuolys nepasiekia, o Paulius pačiupęs kamuolį paskutinę sekundę kamuolį sviedžia per visą aikštelę link varžovų krepšio. Aidi sirena, o kamuolys skrenda tiesiai į varžovų krepšį. Akimirkai visi nuščiūva, o kamuolį lankas tiesiog išspjauna, šiek tiek per stiprus smūgis…

Pratęsimas. Pratęsime, turėjome ,,ilgas” 5 minutes, tačiau kaip dažnai nutinka ,,ant bangos” užšokusiai komandai, veiksmų kontrolė, šaltesnis protas jau priklausė mūsų komandai. 6 iš 7 pratęsime mūsų komandos pelnytų taškų pelno bei veiksmų kontrolę tvirtai savo rankose laiko Edvinas Sriubas ir ,,Mindaugietis” švenčia dramatišką pergalę principiniame mūšyje.

Pergalė nieko nelemianti, bet be galo saldi. Į finalinį ketvertą nepatekome, tačiau iš Jonavos grįžome visai neblogos nuotaikos, kurią iki geros šiek tiek pritemdė rungtynių metu patirtos dar dviejų mūsų komandos žaidėjų traumos. Greičiausiai keletas mūsų žaidėjų ilgesniam laikui išėjo iš rikiuotės ir šiais metais krepšinio aikštelėje vargiai ar bepasirodys…

Dramatiškose rungtynėse taškus pelnė: Ignas Jackūnas 22, Paulius Kripaitis 19, Edvinas Sriubas 18, Bronius Mateika 10, Lukas Bajoriūnas 6, Darius Kadžionis 5, Mantas Rutkauskas 1.

 2021-12-09. Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė, sudaryta karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” pagrindu, šiandien žaidė lemiamas rungtynes, dėl patekimo į finalinį kariuomenės krepšinio čempionato ketvertą. Tai buvo penktasis komandos bandymas. Deja, ir šį kartą ,,Mindaugietis” neįveikė TOP-8 barjero, rezultatu 66 – 70 pralaimėjo Kauno Inžinerijos bataliono krepšinio komandai ir į finalinį ketvertą vėl nepateko. Žiauriai nepataikėme, jautėsi vakarykščių rungtynių nuovargis, trūko vakar traumą gavusio Domanto Varaškevičiaus, o šiandienos puolimo naštą vilko tik du krepšininkai: Darius Kadžionis ir Paulius Kripaitis. Eilinį kartą viltys atidedamos kitam kartui, o rytdienai lieka paguodos ir Garbės dvikova su Algirdiečiais…

Dvikovoje su kauniečiais taškus pelnė: Darius Kadžionis 28, Paulius Kripaitis 23, Edvinas Sriubas 7, Ignas Jackūnas 4, Mantas Rutkauskas 3, Bronius Mateika 1.

 2021-12-09. Vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” turėjo juodąjį trečiadienį. Nesisekė viskas. Juodai…

Ryte pralaimėję dvikovą kariuomenės pirmenybėse, vakare grįžome į Panevėžio krepšinio lygą. Tik atvykus į rungtynes paaiškėjo, kad dėl nesusikalbėjimo rungtynių metu neturėsime švieslentės, nematysime nei rezultato nei laiko. Praėjus keletui minučių gauname pranešimą, kad dėl asmeninių priežasčių į rungtynes neatvyks vienintelis šio vakaro vidurio puolėjas. Rungtynėms prasidėjus, tik išmetus ginčo kamuolį, šis lekia tiesiai į sekretoriato stalelį ir sudaužo statistiką bei rezultatą fiksuojantį kompiuterį. Rungtynes atidedamos iki atkeliauja naujas kompiuteris. Viską ,,vainikuoja” antrajame ketvirtyje patiriama komandos lyderio Domanto Varaškevičiaus trauma, ko pasekoje komanda visiškai išsimuša iš ritmo ir tiesiog sugriūva. Patyrėme triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 66 – 106 lygos lyderiams ,,ROMEOGYM” krepšinio komandai. Iš tiesų – juodasis trečiadienis…

Košmariškose rungtynėse taškus pelnė: Darius Kadžionis 12, Rolandas Čerškus 9, Andrius Sketeris 9, Gytis Metlovas 7, Lukas Bajoriūnas 6, Paulius Kripaitis 6, Tautvydas Budriūnas 6, Ignas Gutmanas 6, Domantas Varaškevičius 5.

Naudingumo balai: Ignas Gutmanas 12, Darius Kadžionis 11, Tautvydas Budriūnas 9, Lukas Bajoriūnas 6, Rolandas Čerškus 5, Domantas Varaškevičius 4, Paulius Kripaitis 4, Gytis Metlovas 3, Justinas Martinaitis -2, Andrius Sketeris -3, Mantas Rutkauskas -3.

 2021-12-08. Karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” pagrindu sudaryta Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė patyrė nesėkmę Lietuvos kariuomenės krepšinio TOP-8 starte. Pirmosiose rungtynėse rezultatu 65 – 78 pralaimėta stipriam varžovui, etatiniam TOP-4 dalyviui, Vilniaus Gedimino štabo batalionui. Sunkiose gynybinėse rungtynėse ,,Mindaugietis” varžovus paleido į priekį antrajame ketvirtyje, prasileidę tris tritaškius iš eilės ir daugiau varžovų jau nepavijo. Norint patekti į finalinį ketvertą, kuriame ,,Mindaugietis” dar nėra buvęs daugiau pralaimėti jis jau negali. Rytoj ir poryt būtina laimėti abejas rungtynes. Rytoj mūsų karių laukia ne ką lengvesnis varžovas Kauno Juozo Vitkaus Inžinerinis batalionas…

Startinėse Top-8 rungtynėse ,,Mindaugiečiui” taškus pelnė:  Domantas Varaškevičius 17, Darius Kadžionis 14, Ignas Jackūnas 11, Edvinas Sriubas 9, Bronius Mateika 8, Paulius Kripaitis 4, Lukas Bajoriūnas 2.

 2021-12-01. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė septintąsias Panevėžio krepšinio lygos rungtynes. Žaidimas nebuvo gražus, tačiau pasiektas rezultatas, du taškai į turnyrinę lentelę. Kariai rezultatu 75 – 62 (16-10, 18-18, 18-18, 23-16) įveikė ,,Neformato – Verslavitos” krepšinio komandą. Pergalė planuota, tačiau rūpesčių daugiau negu džiaugsmo, – žaidimas negerėja. Kita vertus kažko įspūdingesnio sunku ir tikėtis: žaidžiame be trenerio ir be treniruočių ir jeigu ne individualus žaidėjų meistriškumas galėtų būti ir dar prasčiau. Tačiau, kaip sakoma viltis miršta paskutinė, tikimės, kad žaidimas po truputį gerės, o jo, ženkliai geresnio reikės jau kitą savaitę, kada startuosime Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių TOP-8 kovose.

Šio vakaro rungtynėse ,,Mindaugiečiui taškus pelnė: Tautvydas Budriūnas 16, Domantas Varaškevičius 14, Andrius Ališauskas 13, Darius Kadžionis ir Rolandas Čerškus po 7, Paulius Kripaitis ir Ignas Gutmanas po 6, Lukas Bajoriūnas, Gytis Metlovas ir Darius Kirdeikis po 2. Varžovų gretose nesustabdomas buvo, mūsų kolega Bronius Mateika, pelnęs savo komandai net 25 taškus ir 27 naudingumo balus.

Mūsų žaidėjai pagal naudingumą šį vakarą atrodė taip: Andrius Ališauskas 22 balai, Domantas Varaškevičius 14 balų, Darius Kadžionis 11 balų, Ignas Gutmanas 10 balų, Tautvydas Budriūnas ir Rolandas Čerškus po 7 balus, Lukas Bajoriūnas, Paulius Kripaitis ir Gytis Metlovas po 3 balus, Darius Kirdeikis 2 balai.

 2021-11-24. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė jau šeštąsias Panevėžio krepšinio lygos rungtynes. Šio vakaro varžovas, – absoliutus lygos favoritas BC ,,Jūsų Panevėžys”, kuris šį vakarą susirinko ne stipriausios sudėties. Mūsų ekipoje dėl įvairių priežasčių taip pat galėjo žaisti tik septyni krepšininkai, iš kurių didžioji dalis ne startinio penketo žaidėjai. Komandų meistriškumo skirtumas pasimatė netrukus, varžovai greitai perėmė rungtynių kontrolę, išsiveržė į priekį, užtikrintai pirmavo visas rungtynes ir įveikė mūsų komandą rezultatu 74 – 59 (22-13, 18-13, 16-13, 18-20). Mūsų komandoje vyravo gana padrikas žaidimas, eilinį kartą fatališkai nekrito, ypač tolimi metimai ir deja, – metimai iš po krepšio, kas jau tampa rimtu galvos skausmu. Viską apibendrinant galima teigti, kad garbingai pasipriešinome stipriai komandai, nebuvome visiškai sumušti, ko pagrinde ir siekėme…

Šio vakaro žaidėjų efektyvumas ir pelnyti taškai: Tautvydas Budriūnas 15/23, Gytis Metlovas 13/14, Darius Kirdeikis 11/10, Paulius Kripaitis 10/6, Dainius Semėnas 5/4, Justinas Martinaitis 0/2, Mindaugas Daunora -4/0.

Lygiai už savaitės, jau kitą trečiadienį tikimės turėti pilnesnę komandos sudėtį bei reabilituotis. Kaip seksis, – matysime…

Savaitės apžvalga

 2021-11-20. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” ir klubo pagrindu sudaryta Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė turėjo intensyvią krepšinio savaitę. Per tris dienas buvo sužaistos 4 rungtynės, iškovotos 3 pergalės ir patirtas vienas triuškinantis pralaimėjimas.

Karių savaitė prasidėjo trečiadienį, kur kariai Gargžduose pradėjo kariuomenės krepšinio pirmenybių TOP-16 kovas. Mindaugiečių startas buvo galingas, startinėse rungtynėse kariai rezultatu 91 – 45 sutriuškino ,,Kęstutėnų” krepšinio komandą iš Tauragės. Tai nebuvo lygiaverčių varžovų dvikova, mindaugiečiai varžovus lenkė visuose žaidimo aspektuose, todėl didžiulis, 46 taškų skirtumas rungtynių pabaigoje, tiesiogiai tą ir atspindėjo…

Tą patį trečiadienį teko grįžti į Panevėžį ir žaisti Panevėžio krepšinio lygos rungtynes su turnyrinės lentelės kaimynais, ,,Draugų” krepšinio komanda. Na, o šiose rungtynėse viskas apsivertė aukštyn kojomis, patirtas triuškinantis pralaimėjimas rezultatu 66 – 100. Rungtynėms ruošėmės, analizavome varžovus, tačiau pasirodė, kad joms visiškai nepasiruošėme. Gal būt įtaką turėjo ryte jau žaistos rungtynės, galbūt ilga kelionė į Gargždus ir atgal, galbūt tą vakarą varžovas mums buvo per daug stiprus, tačiau patyrėme pažeminimą. Mūsų komandai labai trūko puolimo lyderio Domanto Varaškevičiaus, kuris pastaruoju metu buvo tapęs tiesiog taškų darymo mašina. Mūsų tarpe taip ir neatsirado nė vieno lyderio, kuris patemptų komandą į priekį, visiškai nekrito metimai net ir iš dėkingiausių situacijų. Bandėme neutralizuoti varžovų snaiperius ir visiškai neįvertinome varžovų priekinės linijos žaidėjų galimybių. Rodosi Panevėžio krepšinio lygoje užaugo ir subrendo dar viena rimta, solidi komanda…

Ketvirtadienį vėl keliavome į Gargždus. Šiek tiek pailsėję ir ant savęs po vakarykštės nesėkmės supykę kariai vėl kibo į darbą. Šios dienos varžovas jau niekuo nepriminė vakarykščio, čia mūsų laukė pogrupio favorite laikyta ,,Dragūnų” krepšinio komanda iš Klaipėdos. Sunkią, varginančią dvikovą laimėję kariai tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė varžovus ir iškovojo antrąją pergalę, šį kartą rezultatu 72 – 63. Komanda gynyboje buvo kaip kumštis, o puolime tądien nesustabdomas buvo Darius Kadžionis. Sunki, tačiau labai saldi pergalė, po kurios nebuvo gėda pakelti bokalus.

Penktadienį dar kartą keliavome į Gargždus ir po dar vienų puikių rungtynių vėl kėlėme bokalus. Į ketvirtadienio rungtynes labai panašioje dvikovoje rezultatu 73 – 70 įveikėme Karinių jūrų pajėgų komandą iš Klaipėdos ir iškovojome kelialapį į kariuomenės TOP-8 kovas, kurios vyks po poros savaičių. Penktadienio rungtynėse blykstelėjo kitas lyderis, puikias rungtynes sužaidė ir komandą į pergalę vedė Paulius Kripaitis. Žinoma neteisinga būtų nepaminėti ir dar dviejų žaidėjų, be, kurių šių puikių pergalių tikrai nebūtų. Tai komandos smegenys Edvinas Sriubas bei raumenys Ignas Jackūnas, na o komandos stuburas, žinoma vieningai besikovę visi likę žaidėjai, kurie kiek laiko aikštelėje bepraleido, joje atidavė viską.

Šiose ketveriose rungtynėse taškais pasižymėjo: Darius Kadžionis 52, Paulius Kripaitis 47, Ignas Jackūnas 45, Edvinas Sriubas 33, Rolandas Čerškus 30, Eimantas Staškevičius 23, Tautvydas Budriūnas 16, Lukas Bajoriūnas 15, Andrius Sketeris 11, Darius Kirdeikis 9, Andrius Ališauskas 7, Arnas Sketeris 6, Mantas Staponas 5, Gytis Metlovas 2 ir Dainius Semėnas 1.

 2021-11-10. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė jau ketvirtąsias Panevėžio krepšinio lygos rungtynes. Komanda progresuoja, šio vakaro varžovas, ,,Specagros” krepšinio komanda įveikta daugiau nei užtikrintai rezultatu  101 – 58 (26-6, 33-23, 20-8, 22-21). Džiūgauti dėl pergalės didžiule persvara neverta, žaidėme su lygos autsaideriais, kurie su visa pagarba varžovams, šiuo metu karių klubui nebuvo lygiavertis varžovas, tą pasako ir rungtynių protokolo grafa vertinanti bendrą komandinį efektyvumą, čia kariai varžovus pranoko rezultatu 126 – 39. Pasidžiaugti galima tuo, kad komanda progresuoja, žaidžia vis geriau: žaidėjai pradeda jausti žaidimo ritmą, vienas kitą, šįkart ir gynyba jau buvo geresnė, o smagiausia yra tai, kad komandoje vyrauja geras mikroklimatas, visi iki vieno žaidėjai kaunasi, kovoja ir tas duoda rezultatą. Po dažno, taiklaus komandos draugo metimo, džiaugsmingai pakyla atsarginių suolelis, kuris irgi prisideda prie gerėjančių rezultatų. Rungtynių pabaigoje 100-ąjį tašką pelnė ir didžiulių sveikinimų sulaukė komandos emocinis lyderis, veteranas Dainius Semėnas…

Apie šias rungtynes tiek, o tikrąjį mūsų pajėgumą parodys jau sekančią savaitę vyksianti dvikova su kovingąja krepšinio komanda ,,Draugai”. Čia jau bus lygiaverčių varžovų dvikova, dvikova dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje konkuruojant tarpusavyje. Kariai puikiai prisimena ,,Draugų” pamokas, todėl į šias rungtynes žiūri labai rimtai. Laukia sunkus mūšis.

Šio vakaro dvikovoje taškais pasižymėjo visi 12 krepšininkų: Domantas Varaškevičius 26, Andrius Sketeris 14, Arnas Sketeris 11, Gytis Metlovas 10, Darius Kadžionis 8, Rolandas Čerškus 7, Tautvydas Budriūnas ir Andrius Ališauskas po 6, Paulius Kripaitis ir Dainius Semėnas po 4, Lukas Bajoriūnas 3, Mantas Rutkauskas 2.

Naudingumo balai: Domantas Varaškevičius 26, Paulius Kripaitis 15, Darius Kadžionis 13, Rolandas Čerškus 11, Arnas Sketeris 10, Tautvydas Budriūnas 10, Andrius Sketeris 9, Gytis Metlovas 9, Dainius Semėnas 9, Andrius Ališauskas 6, Mantas Rutkauskas 2, Lukas Bajoriūnas 1.

 2021-11-08. Šį vakarą, nepilnos sudėties karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” rezultatu 104 – 77 (31-26 23-21 19-20 31-10) įveikė krepšinio komandą ,,Pamėtom” ir bent laikinai pakilo į ketvirtąją Panevėžio krepšinio lygos turnyrinės lentelės vietą. Chaotiškose, nutrūktgalviškose, lenktynėse be gynybos, kariai iškovojo pirmąją pergalę. Bėgimas be galvų, kaip ir buvo galima tikėtis baigėsi mūsų vidurio puolėjo trauma, teko keliauti į ligoninę siūti plačiai prakirsto antakio. Puolimu galėtume pasidžiaugti, neblogai krito tolimi metimai, buvo neblogų epizodų greitajame puolime, buvo gražių kamuolio dalijimosi epizodų, tačiau gynyba… Na, čia kol kas atrodome tragiškai, kiekvienose rungtynėse praleidžiame po 80 taškų, o tai yra mirties nuosprendis, žaidžiant su pajėgesniu varžovu. Gynyboje teks stipriai pasispausti, žinoma jeigu bus kada, nes komandai kol kas pasitreniruoti laiko nelieka. Tačiau norint išlikti turnyrinės lentelės viršutinėje dalyje laiko tobulėjimui turėsime rasti…

Rungtynėse pelnyti taškai/naudingumo koeficientas: Domantas Varaškevičius 33/40, Darius Kadžionis 17/22, Mantas Rutkauskas 16/20, Paulius Kripaitis 12/21, Gytis Metlovas 8/6, Rolandas Čerškus 6/13, Darius Kirdeikis 6/12, Lukas Bajoriūnas 4/4, Dainius Semėnas 2/2, Linas Knečiūnas 0/0, Justinas Martinaitis 0/-6.

 2021-11-04. Vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” žaidė antrąsias PKL rungtynes su viena iš šiųmetinių lygos favoričių laikoma ,,Bingo Taksi-Carglass” krepšinio komanda. Po sunkios, alinančios kovos pilną sudėtį turėję kariai vis dėl to nepalaužė patyrusių varžovų ir dvikovą pralaimėjo rezultatu 80 – 87 (15-30 19-20 17-13 29-24). Galutiniam rezultatui varžovai tvirtus pamatus pasidėjo jau pirmąjame ketvirtyje, kurį kariai pralaimėjo dvigubai, 15-30, o pats startas buvo tiesiog žudantis, kariai atsilikinėjo net 23 taškais, 7-30. Iškilo triuškinamo palaimėjimo grėsmė. Varžovai turėdami absoliutų ūgio pranašumą, tiesiog karaliavo po abiem krepšiais, o žaidėjų susižaidimas, vienas kito supratimas, karių ekipą varė į neviltį, beveik kiekvienoje atakoje iš po krepšio buvo verčiami taškai. Nežiūrint tragiškos pradžios, kariai sunkiai dirbdami gynyboje bei vargindami varžovus vis dėl to į rungtynes sugrįžo. Likę trys rungtynių ketvirčiai jau buvo kitokie, ypač antroji žaidimo pusė, kariai vargindami varžovus perėmė iniciatyvą ir vienu metu net buvo išsiveržę į priekį, 67 – 65, tačiau padarė kelias klaidas puolime ir vėl paleido rungtynes, kurių pabaigoje jautėsi jau ir karių nuovargis…

Apibendrinant rungtynes vertėtų išskirti karių užsivedimą, norą kautis, sunkų darbą gynyboje, greitį, atletiškumą bei gerą mikroklimatą komandos viduje. Nežiūrint į tai rezultatas vėl neigiamas, kurį lemia nesusikalbėjimas, vėlavimas gynyboje, sprendimų neradimas atakuojant, kurį lemia trenerio nebuvimas komandoje. Atakos per daug tiesmukiškos, kartais nežinant atakos tęsinio, gaila, tačiau kol kas prastokos formos yra mūsų priekinė linija, puolėjai įsigudrino beveik viską pramesti net iš po krepšio. Komandai gyvybę kol kas palaiko tik tolimi metimai, ko ir buvo galima tikėtis subūrus komandą, kurios stuburas yra gynėjai.

Puikias rungtynes sužaidė etatinis komandos lyderis Domantas Varaškevičius, kuris pelnė 25 taškus ir 31 naudingumo koeficiento balą. Gynyboje didelį darbą atliko į komandą grįžę broliai Arnas ir Andrius Sketeriai bei Darius Kadžionis, neblogas rungtynes sužaidė Tautvydas Budriūnas. Judame į priekį, komanda progresuoja, tikime, kad ateis ir pergalių metas…

Taškus antrojoje dvikovoje pelnė: Domantas Varaškevičius 25, Tautvydas Budriūnas 15, Andrius Sketeris ir Darius Kadžionis po 9, Arnas Sketeris 8, Paulius Kripaitis 6, Mantas Rutkauskas 3, Andrius Ališauskas ir Darius Kirdeikis po 2, Rolandas Čerškus 1. Naudingumo (efektyvumo) balai: Domantas Varaškevičius 31, Andrius Ališauskas 10, Arnas Sketeris ir Tautvydas Budriūnas po 9, Darius Kadžionis 6, Andrius Sketeris ir Paulius Kripaitis po 5, Ignas Gutmanas 3.

 2021-10-27. Šį vakarą Panevėžio krepšinio lygoje startavo ir karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”. Karių dabar skamba, kaip senais laikais, nes ,,Mindaugietis” šį sezoną yra atsisakęs visų legionierių ir verčiasi tik kariška sudėtimi. Startinėse rungtynėse po kietos, vyriškos kovos iki pat paskutinės sekundės, karių komandai minimaliu skirtumu vis tik teko pripažinti VT komandos pranašumą. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo svečiai, kurie keletą kartų buvo atsiplėšę net dviženkliu skirtumu. ,,Mindaugietis” rungtynių rezultatą savo pusėn persvėrė tik įpusėjus trečiajam ketvirčiui. Toliau pirmaujanti komanda keitėsi net keletą kartų, o varžovų pergalę įtvirtino keli kosminiai tritaškiai, pagal metimo techniką panašūs į futbolo kamuolio įvedimą į žaidimą rankomis iš užribio. Kokie tie metimai bebūtų buvę, jų vertė rungtynių protokole vis tiek tokios pat vertės, na, o mūsų snaiperiams šiandien nekrito. Rungtynes pralaimėjome rezultatu 80 – 81. Vienok tai taškų barstymas, nes prieš šią komandą buvo planuota laimėti, analogiškai tą patį patvirtino ir varžovai, jie buvo tikri, kad šiandien pergalė bus jų pusėje…

Pralaimėti nėra smagu, tačiau šio pralaimėjimo nesureikšminame. Svarbiausias akcentas buvo tas, kad komanda kovojo iki paskutinės sekundės, net ir po pralaimėjimo liko geros emocijos, kurias įtakojo pats faktas, kad pagaliau mes vėl krepšinio aikštelėje, aikštelėje geri draugai, kolegos ir seni pažįstami. Na, o kaunantis su tokiu noru ir užsivedimu pergalės anksčiau ar vėliau ateis. Tuo tiki visa komanda, o tai yra papildomas užtaisas dar tik beprasidedančioms kovoms…

Naudingiausiai startinėse rungtynėse žaidė Darius Kadžionis,  kuris surinko 18 naudingumo balų. Tautvydas Budriūnas surinko 12 naudingumo balų, Domantas Varaškevičius 11, Paulius Kripaitis ir Darius Kirdeikis po 9, Andrius Ališauskas 6, Mantas Rutkauskas 2. Bendras komandų efektyvumo palyginimas 70 – 67 ,,Mindaugiečio” naudai.

Pirmosiose rungtynėse taškus pelnė: Tautvydas Budriūnas 18, Domantas Varaškevičius ir Darius Kadžionis po 16, Paulius Kripaitis 10, Darius Kirdeikis 7, Mantas Rutkauskas 5, Rolandas Čerškus 4, Gytis Metlovas ir Andrius Ališauskas po 2.

 2021-10-25. Po, ilgos, priverstinės pertraukos, poryt, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” startuos naujajame Panevėžio krepšinio lygos sezone. Pabrėžtina, kad ,,Mindaugietis” po ilgokos pertraukos vėl grynai kariškas: komandą sudaro tik tarnavę arba vis dar kariuomenėje tarnaujantys Karaliaus Mindaugo bataliono kariai.

Nežiūrint į tai, kad komandai vis dar trūksta sportinės formos, žaidėjų nuotaikos neblogos, visi jaučiamės pasiilgę krepšinio. Sezono pradžioje susilaikysime nuo bet kokių prognozių, ,,viščiukus skaičiuosime pavasarį”. Komanda nėra išsikėlusi aukštų tikslų ar kažkokių ,,kosminių” rezultatų, tačiau kiekvienose rungtynėse, kaip ir dera kariams, kausis ir sieks pergalės.

Su nekantrumu laukiame starto.

 2021-09-28 Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” atstovaujantis Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinę paskutinėse, nieko nebelemiančiose ,,Geležinio Vilko” krepšinio pirmenybių rungtynėse susitiko su NATO karių dislokuotų Ruklos įguloje rinktine ir ją įveikė rezultatu 60 – 40. Tai nebuvo lygiaverčių varžovų dvikova. Mūsų kariai didesniąją rungtynių dalį žaisdami rezervine sudėtimi, pasidarė lengvą treniruotę prieš noro pakovoti nestokojančiais, tačiau gerų krepšinio įgūdžių neturinčiais varžovais. Tai buvo paskutiniosios, šiek tiek paguodos suteikusios rungtynės šių metų ,,Geležinio Vilko” pirmenybėse. Reikia pripažinti, šiandien dienai esame silpnoki ir nesunkiai pažeidžiami. Stengsimės treniruotis, geriau pažinti vieni kitus, naujoje komandos sudėtyje ir tobulėti…

Paskutinėse pirmenybių rungtynėse taškus pelnė: Darius Kadžionis 22 (5 tritaškiai), Eimantas Staškevičius 11, Mantas Rutkauskas ir Darius Kirdeikis po 8, Paulius Kripaitis 5, Rolandas Čerškus 4, Tomas Urbonas 2.

 2021-09-28 Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” atstovaujantis Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinę šiandien tęsė kovas Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas” krepšinio pirmenybėse. Antrojoje, lemiamoje dvikovoje, kuri lėmė išėjimą į finalinį ketvertą, mūsų krepšininkai susitiko su aikštelės šeimininkais ,,Geležinio Vilko” krepšinio komanda. Lygiaverčių varžovų dvikovos pabaigą geriau sužaidę vilkai įveikė mūsų krepšininkus rezultatu 59 – 49. Rungtynių rezultatas didžiąją rungtynių dalį svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai, tačiau pralaimėjimą lėmė pačioje rungtynių pabaigoje praleisti du tritaškiai dūriai…

Rungtynėse taškus pelnė: Paulius Kripaitis 14, Darius Kadžionis 13, Edvinas Sriubas 8, Darius Kirdeikis 4, Mantas Rutkauskas ir Ignas Jackūnas po 3, Rolandas Čerškus ir Tomas Urbonas po 2.

 2021-09-27. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” atstovaujantis karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinę pradėjo kovas Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas” pirmenybėse.

Pirmosiose rungtynėse mindaugiečiai susitiko su kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono krepšinio rinktine. Atletiški Alytaus krepšininkai nuo pirmųjų rungtynių minučių rungtynių kontrolę tvirtai paėmė į savo rankas ir jos nebepaleido. Mindaugiečiai pirmavo vieną vienintelį kartą, atsidarant, pataikę tritaškį metimą ir pirmavę 3 – 0…

Rungtynių, kurias rezultatu 63 – 45 laimėjo alytiškiai detalizuoti neverta, alytiškiai visuose žaidimo aspektuose buvo geresni, priešingai mūsų vyrams, kurie šiandien buvo lėtesni, vangesni ir be ugnelės…

Pralaimėjimas 18 taškų skirtumu galėjo būti ir dar skausmingesnis jeigu ne puikus Manto Rutkausko žaidimas, kuris vienas pelnė pusę mūsų komandos taškų ir buvo vienintelis žaidėjas pataikantis nuo tritaškio linijos. Mantas į varžovų krepšį paleido net 5 tritaškes bombas…

Pirmosiose rungtynėse taškus pelnė: Mantas Rutkauskas 23, Darius Kirdeikis 6, Darius Kadžionis, Tomas Urbonas ir Ignas Jackūnas po 4, Eimantas Staškevičius 3, Paulius Kripaitis 1.

2021.09.24 Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” šiandien pateikė oficialią paraišką dalyvauti Panevėžio krepšinio lygoje. Paskutinis prie komandos prisijungė jauniausias mindaugietis, Tautvydas Budriūnas.  Tai dar vienas pakankamai aukšto lygio žaidėjas, jau pasižymėjas karių klube, svariai prisidėjęs prie ne vienos karių pergalės bei iškovojęs asmeninių trofejų. Sveikas sugrįžęs Tautvydai…

Ateinančio sezono karių krepšinio klubo Mindaugietis spalvas gins 18 krepšininkų: Tautvydas Budriūnas, Domantas Varaškevičius, Paulius Kripaitis, Eimantas Staškevičius, Linas Knečiūnas, Lukas Bajoriūnas, Mantas Rutkauskas, Mantas Staponas, Andrius Sketeris, Arnas Sketeris, Darius Kadžionis, Ignas Gutmanas, Rolandas Čerškus, Ignas Jackūnas, Gytis Metlovas, Justinas Martinaitis, Dainius Semėnas ir Mindaugas Daunora.

Turėsime brandžią komandą, kurios amžiaus vidurkis lygiai 30 metų…

Mindaugiečiui padės broliai

 2021-09-23. Trečioji gera žinia šiandien yra ta, kad Karių krepšinio klubui ,,Mindaugietis” padės buvę mūsų kariai, broliai, Arnas ir Andrius Sketeriai. Šie žaidėjai ženkliai sustiprins mūsų formuojamą komandą. Greiti, vikrūs, šoklūs, veržlūs, puikiai suprantantys krepšinį gynėjai bus didelė paspirtis komandai tiek gynyboje, tiek puolime, ypač greitajame.

Arnai ir Andriau, sveiki sugrįžę į ,,Mindaugietį”.

 2021-09-23. Atgyjantis karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” šiandien išsirinko naująjį komandos kapitoną. Juo vienbalsiai, be konkurencijos išrinktas komandos senbūvis Rolandas Čerškus. Tokie balsavimo rezultatai be galo džiugina, tai reiškia, kad komanda vieninga, joje buriasi bendraminčiai…

Sveikiname Rolandą su naujomis, atsakingomis pareigomis, kurios ne tik garbė, bet ir įsipareigojimas, linkime sėkmės ir stiprybės, tiek krepšinio aikštelėje, tiek tarnyboje, tiek asmeniniame gyvenime…

Mūsų vidurio puolėjas Ignas komandos kapitonui primena, kad pagal seną krepšininkų tradiciją, naujasis kapitonas po pirmų rungtynių komandai stato nealkoholinio alaus…

Mindaugietis atgyja

 2021-09-23. Po ilgos, ne nuo mūsų priklausančios ir visiems suprantamos pertraukos, atgyja karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”. Komandą planuojama burti grynai karišką, be legionierių. Joje galės žaisti tik šiuo metu  tarnaujantys ar anksčiau Karaliaus Mindaugo husarų batalione tarnavę kariai…

Jau ateinantį pirmadienį startuosime Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas” pirmenybėse, o šiek tiek vėliau ir Panevėžio miesto krepšinio lygoje. Esame pasiilgę krepšinio, degame noru grįžti į krepšinio aikštelę ir labai norisi tikėti tuo, kad po savaitės, kitos virusas vėl neuždarys krepšinio salių.

Daugiau naujienų apie atgyjusį Mindaugietį jau netrukus…

 

Rėmėjai