Panevėžio krepšinio lyga

  D pogrupis          
1. KKK Mindaugietis 5   5/0   10
2. KK Draugai 5   3/2   8
3. Viesulas Rezus 4   2/2   6
4. Kvieta 4   1/3   5
5. BC Jūsų Panevėžys 4   0/4   4

 

  

Karaliaus Mindaugo taurė

 

1. Kalnapilio Tauro grupė 1   1/0   2
2. Romeogym 1   0/1   1
3. KKK Mindaugietis 0   0/0   0
4. BC Jūsų Panevėžys    0/0   
5. Viesulas REZUS   0/0   
6. Shotas 0   0/0   0

 

II PARAMOS ŽYGIS

 III laipsnio Paramos žygio medalis

Paramos žygio dalyviai, apdovanoti III laipsnio ,,Mindaugiečio” Paramos žygio medaliu:

Eil. Nr. Vardas, Pavardė Miestas Medalio Nr.
  Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” Panevėžys 1
 1.  Artūras Armonavičius Vilnius  2
2. Rolandas Česūnas Vilnius 3
3.
Karolis Šulskis Panevėžys 4
4. Gintaras Bagdonas Panevėžys 5
 5. Darius Volskis  Marijampolė 6
 6. Edvinas Sriubas Panevėžys 7
7. Gabrielė Linkevičiūtė Panevėžys 8
8. Rolandas Čerškus Panevėžys 9
9. Ovidijus Jurinas Panevėžys 10
10. Rolandas Gabalas Panevėžys 11
11. Mindaugas Daunora Panevėžys 12
12. Saulius Vilčinskas Panevėžys 13
13. Gintautas Andrišėnas Vilnius 14
14. Milvydas Juškauskas Vilnius 15
15. Robertas Šulskis Panevėžys 16
16. Violeta Sirvydytė Panevėžys 17
17. Darius Veretinskas Panevėžys 18
18. Jurijus Šuvalovas Vilnius 19
19. Vytautas Radzevičius Panevėžys 20
20. Paulius Steponavičius Panevėžys 21
21. Gediminas Jakavonis Varėna 22
22. Valdas Rasimavičius Vilnius 23
23. Viktorija Gapševičiūtė  Panevėžys 24
24. Pranas Matuzas Panevėžys 25
25. Anicetas Varnas Marijampolė 26
26. Gintaras Paplauskas Panevėžys 27
27. Rolandas Brokorius Marijampolė 28
28. Ilona Kezulytė Panevėžys 29
29. Gintautas Vyšniauskas Panevėžys 30
30. Jonas Stasiūnas Kaunas 31
31. Vytautas Račkauskas Kaunas 32
32. Darius Stasiūnas Kaunas 33
33. Vygintas Brusokas Panevėžys 34
34. Andrej Lyskoit Vilnius 35
35. Algimas Samuolis Marijampolė 36
36. Zigfridas Jankauskas  Vilnius  37 
37. Jonas Juknevičius Panevėžys 38
38. Dainius Gudelis Vilnius 39
39. Ignas Janeliūnas Panevėžys 40
40.  Algirdas Medeikis  Šiauliai  41 
41.  Aivaras Bagdonas  Panevėžys  42 
42.  Šarūnas Bagdonas  Panevėžys  43 
43.  Artūras Buta Panevėžys  44 
44.  Arūnas Andriulis  Šiauliai  45 
45.  Modestas Kunčius  Šiauliai  46 
46.  Julius Kučys  Panevėžys 47 
47.  Kęstutis Kukuraitis Panevėžys  48 
48.  Viktoras Malakauskas  Šiauliai  49 
49.   Dainius Jankauskas Marijampolė  50
50.  51
51.  Algimantas Jurkus Klaipėda 52
52. 53
52.  Dainius Jankauskas Marijampolė  54 

 

Rėmėjai