Panevėžio krepšinio lyga

  D pogrupis          
1. KKK Mindaugietis 5   5/0   10
2. KK Draugai 5   3/2   8
3. Viesulas Rezus 4   2/2   6
4. Kvieta 4   1/3   5
5. BC Jūsų Panevėžys 4   0/4   4

 

  

Karaliaus Mindaugo taurė

 

1. Kalnapilio Tauro grupė 1   1/0   2
2. Romeogym 1   0/1   1
3. KKK Mindaugietis 0   0/0   0
4. BC Jūsų Panevėžys    0/0   
5. Viesulas REZUS   0/0   
6. Shotas 0   0/0   0

 

Uncategorized

Lūžis III ketvirtyje

 2018-11-13. Šį vakarą rungtynėmis su ,,Draugų” krepšinio komanda, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pradėjo Panevėžio krepšinio lygos D pogrupio II rato kovas. Kaip ir pirmajame rate kariai dar kartą įveikė varžovus, šį kartą rezultatu 98 – 61 (20-23 21-16 28-4 29-18) ir sustiprino lyderio pozicijas turnyrinėje lentelėje. Nežiūrint į galutinį rezultatą, kariams rungtynės nebuvo lengvos, varžovas sulaužytas tik III ketvirtyje. ,,Draugų” krepšinio komanda pasižymi sunkiu darbu aikštelėje. Nors komanda ir neturi pirmo ryškumo ,,žvaigždžių”, jau ne vienam varžovui parodė nagus ir leido suprasti, kad niekam taškų lengvai nedalins. Karių ekipa rungtynes pradėjo jau firminiu šį sezoną tapusiu uraganiniu puolimu. ,,Draugai” ne tik, kad neleido kariams atitrūkti, tačiau ir patys nesnaudė. I ketvirtį kariai ne tik, kad nuo varžovų nepabėgo, tačiau patys įgijo 3 taškų deficitą. II ketvirtį 5 taškais jau laimėjo kariai, tačiau į didžiąją pertrauką išėjo turėdami tik 2 taškelius atsargos ir galvosūkį antrajai rungtynių daliai. III ketvirtis rungtynėse buvo lemiamas, čia kariai varžovui galima sakyti ,,perlaužė stuburą”. Geras pataikymas, puiki gynyba ir ketvirčio rezultatas 28 – 4 karių naudai. Po šio ketvirčio varžovas taip ir nebeatsigavo… Kariams šį vakarą atstovavo 10 žaidėjų, kurie visi sužaidė panašų laiką aikštelėje. Šio vakaro rungtynėse kariams taškus pelnė: Ernestas Umbra 17, Šarūnas Reinartas 14, Aretas Strelčiūnas 13, Tomas Urbonas 12, Deividas Grigėnas 10, Aivaras Kručas ir Lukas Aviltis po 8, Domantas Varaškevičius 6, broliai Arnas ir Andrius Sketeriai po 5.

Startavo Karaliaus Mindaugo taurė

 2018-11-06. Šio vakaro rungtynėmis tarp pernykščio karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalininkų, karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” ir ,,Adorma roletai Jums”, startavo naujas, jau aštuntasis, karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Senų, gerai pažįstamų, principinių varžovų dvikovą šį vakarą, rezultatu 95 – 60 laimėjo kariai. Rungtynės buvo svarbios abiems komandoms dėl kelių faktų, pirmiausia niekas nenori pralaimėti debiutinių rungtynių, antras dalykas abi šios komandos yra turnyro favoritės, todėl startinis rezultatas teoriškai gali vilktis iki pat reguliariojo etapo pabaigos. Kol kas uraganišku puolimu šį sezoną pasižymintys kariai ir šio vakaro rungtynėse nebuvo išimtis. Greitas puolimas, taiklūs tritaškiai metimai varžovams nepaliko jokių šansų. Triuškinantį varžovų pralaimėjimą galima būtų pateisinti tuo, kad komanda žaidė be savo lyderių, tačiau ir kariai šį vakarą buvo toli nuo savo optimalios sudėties ir rungtyniavo praktiškai be legionierių. Kol kas kariai bėga, meta, pataiko ir šluoja varžovą, po varžovo…

Startinėse turnyro rungtynėse kariams taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 22, Domantas Strikulys 21, Ginas Mulevičius 20, Arnas Sketeris 8, Aretas Strelčiūnas 7, Lukas Aviltis 7, Andrius Sketeris 6, Tomas Urbonas 4.

Aštuntajame karaliaus Mindaugo taurės turnyre be ,,Mindaugiečio” ir ,,Adormos” taip pat dalyvauja BC ,,Jūsų Panevėžys”, Romeogym”, ,,Viesulas – Rezus” ir ,,Kalnapilio – Tauro grupė”. Yra galimybė, kad papildomai į turnyrą gali pasijungti ir septintoji dalyvė, krepšinio komanda ,,Shotas”.

Karaliaus Mindaugo didžiąją taurę iki šiol yra iškovojusios 4 komandos: po kartą AVG ,,Šernai”, ,,Grifas”, ,,Adorma roletai Jums” ir 4 kartus karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”.

Svarbus sprendimas

 2018-10-31. Paskutinieji prie dešimtojo Mindaugiečio gretų prisijungę broliai Arnas ir Andrius Sketeriai šiandien priėmė svarbų savo gyvenime sprendimą, -  broliai prisiekė ištikimybę  Tėvynei. Prisiekusiems kariams buvo suteiktas pirmasis jų gyvenime karinis laipsnis… Karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” kolektyvas sveikina brolius tapus Tėvynės gynėjais bei linki sėkmės tiek krepšinio aikštelėje, tiek nelengvoje kario tarnyboje. Broliai, – Jūs tapote mūsų broliais…

Varžovą suplėšė uraganas

 2018-10-30. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” po praėjusios savaitės varžovų sutriuškinimo nemažina apsukų. Šio vakaro rungtynėse kariai pelnė tiek pat taškų kiek ir praėjusiose, na, o varžovams į savo krepšį įmesti leido gerokai mažiau. Uraganinį puolimą demonstravę kariai, varžovus, krepšinio klubą ,,Kvieta” suplėšė rezultatu 110 – 52 (23-9 28-22 29-8 30-13). Kariai šio vakaro rungtynėms pakvietė tik 8 krepšininkus, kitiems leidę šiek tiek atsipūsti. Po krepšiais, kaip atramas kariai šį vakarą įtvirtino du patyrusius bokštus, na o šešiems jauniems ir greitiems krepšininkams davė visišką laisvę. Gera, mobili gynyba ir improvizuotas beprotiško greičio puolimas šio vakaro varžovų pasipriešinimui tapo misija neįmanoma. Be didelių ditirambų tiesiog susitiko dvi skirtingo lygio komandos, ir tas aiškiai matėsi iš šalies. Didžiausias varžovų galvos skausmas šį vakarą buvo Ginas Mulevičius, kuris pelnė net 34 taškus. Ginas šį vakarą buvo universalus: taškus vertė ir iš po krepšio ir po sudėtingų prasiveržimų, na, o besiginančių varžovų ištumtas iš baudos aikštelės juos baudė ir tolimomis tritaškėmis bombomis. Viso mačo metu palaikant uraganinį greitį šiek tiek neramino klaidos. O jų padaryta ir vėl daug. Ir grubokų. Kito kalibro varžovas už tokias klaidas karius apmokestins. Ir tų klaidų kaina gali būti didelė. Kol yra laiko reikia spręsti problemą su klaidomis…

Šio vakaro uraganinė puolimo išraiška taškais: Ginas Mulevičius 34, Domantas Strikulys 15, Domantas Varaškevičius 14, Tomas Urbonas 13, Šarūnas Reinartas 9, Arnas Sketeris 9, Andrius Sketeris 8, Aretas Strelčiūnas 8.

Krepšinis toks, kokio laukėme

 2018-10-23. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pagaliau pademonstravo tokį krepšinį, kokio jau laukėme. Pakankamai pajėgus varžovas ,,Viesulas – Rezus” šį kartą buvo tiesiog sutriuškintas rezultatu 111 – 74 (28-25 30-9 27-19 26-21). Greitai, veržliai puolę, kibiai gynesį bei nuo pirmųjų rungtynių minučių užsivedę, kariai šį kartą varžovui nesuteikė nė mažiausios vilties pakovoti dėl pergalės. Karių snaiperiai varžovams įkalė net 12 tritaškių bombų. Treneris rungtynėms parinko puikią taktiką, kurią krepšininkai tiesiog išpildė. Žinoma padaryta ir nemažai klaidų, tačiau kai varžovą priverti klysti dvigubai tiek, nugalėtojas būna aiškus. Karių gretose pasižymėjo visi rungtyniavę krepšininkai. Gražus, greitas, rezultatyvus krepšinis patinka visiems, tiek žiūrovams, tiek komandos vadovams. Šiomis rungtynėmis rodosi sau išsikėlėme kartelę jau į pakankamai neblogą aukštį, o jos nuleisti žinoma nesinorės…

Taškus rungtynėse pelnė: Deividas Grigėnas 23, Ernestas Umbra 20, Domantas Varaškevičius 18, Ginas Mulevičius 14, Domantas Strikulys 13, Tomas Urbonas 9, Andrius Sketeris 7, Arnas Sketeris 3, Rolandas Čerškus 2, Lukas Aviltis po 2.

Komandoje ankstyvas rytas

 2018-10-17. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė antrasias, oficialias naujojo sezono rungtynes. Karių varžovas – nauja, debiutuojanti, ambicinga krepšinio komanda BC ,,Jūsų Panevėžys”. Nei geri norai, nei ambicijos ir garsus debiuto anonsas, debiutantų neišgelbėjo. Kariai varžovus nugalėjo įtikinamu 30 taškų skirtumu, rezultatu 83 – 53 (18-12 17-10 25-15 23-16). Kariai į rungtynes susirinko beveik optimalios sudėties ir nors pergalė solidi, tačiau kol kas karių komandoje dar nesiklijuoja toks žaidimas, kokį turėtų demonstruoti tokio lygio krepšininkai. Laiko dar yra, tikimės žaidimas gerės, na, o kol kas komandoje ankstyvas rytas, krepšininkai dar tik nubudę, bet neprasimankštinę.

Taškus rungtynėse pelnė visi 11 žaidusių krepšininkų: Šarūnas Reinartas 22, Domantas Strikulys 14, Ernestas Umbra 9, Ginas Mulevičius 9, Mantas Valakevičius 8,  Arnas Sketeris 6, Domantas Varaškevičius 5, Aretas Strelčiūnas 4, Tomas Urbonas 2, Andrius Sketeris 2, Rolandas Čerškus 2.

Apie mus rašo…

 Startavo Panevėžio krepšinio lygos 2018/2019 metų sezonas 2018-10-14 Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė

 Šią savaitę startavo Panevėžio krepšinio lygos 2018/2019 metų sezonas. Atsiskleidė komandos, kurios nesnaudė ir ruošėsi sezonui, o kurios sunkiai grįžta po šiltų vasaros atostogų.

… Pasikeitusią šiemet išvysime ir „KKK Mindaugietis“ ekipą, kurie ne tik prarado dalį savo žaidėjų, prisiviliojo naujų, bet ir susigrąžino jau buvusių karių komandoje. Regis, permainų vėjai stipriai karių neišblaškė, ir pirmosiose rungtynėse jiems pavyko pasiekti pergalę 78:69 prieš visad karingai nusiteikusią „KK Draugai“ komandą, kurie ir šį sezoną taikysis į apdovanojimų pakilą…

Sunkus startas

 2018-10-10 Nekantriai laukus, šį vakarą, naujajame 2018/19 metų krepšinio sezone pagaliau startavo ir karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”. Pirmasis jau oficialus  karių varžovas buvo krepšinio klubas ,,Draugai”. Sunkias, permainingas rungtynes rezultatu 78 – 69 (21-18 6-17 19-27 23-16) laimėjo kariai. Pralaimėti du ketvirčiai parodo, kad nors lyg ir buvome už varžovą šiek tiek aukštesni meistriškumo atžvilgiu, tačiau situacijos pilnai nekontroliavome. Kokybės komandos žaidime kol kas nėra, vyksta praktiškai naujos komandos susipažinimas, tačiau turime daug individualiai pajėgių krepšininkų, kuriais pasitikime ir tikime, kad su kiekvienomis rungtynėmis komandos žaidimas tik gerės. Starte – svarbiausia pergalė.

Pirmosiose oficialiose rungtynėse taškus pelnė: Aivaras Kručas 22, Deividas Grigėnas 21, Ernestas Umbra 10, Ginas Mulevičius 9, Šarūnas Reinartas 5, tik vakar prie komandos prisijungę broliai Andrius Sketeris 9 ir Arnas Sketeris 2.

Antroji patikra

 2018-09-28. Vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” naujajame krepšinio sezone susirinko antrą kartą, dar vienam pasitikrinimui prieš tuoj, tuoj prasidėsiančias oficialias dvikovas. Šį kartą karių ekipa turėjo sąlyginai lengvesnį varžovą, – karius egzaminavo krepšinio komanda ,,Draugai”. Kariai rezultatu 90 – 66 nesunkiai įveikė būsimąjį savo pogrupio varžovą Panevėžio krepšinio lygoje, tačiau po rungtynių per daug entuziazmu netryško. Komandos žaidime neramina klaidos, kurių padaryta net 25, prastai kovojama dėl atšokusių kamuolių, nesusikalbama gynyboje. Iš teigiamos pusės verta paminėti faktą, kad antrose rungtynėse lyderių vaidmens ėmėsi kiti žaidėjai, parodydami, kad reikalui esant bet kuris komandos žaidėjas gali imtis inciatyvos ir timptelėti komandą į priekį. Sezono startas kaip minėjome jau čia pat, o antrą kartą susitikę žaidėjai pamatė, kad lengva nebus, tobulėti yra kur ir norint būti gerais teks paplušėti iš peties…

Antrųjų rungtynių statistika, taškai/efektyvumas: Domantas Strikulys 19/21, Aivaras Kručas 17/18, Tomas Urbonas 15/20, Ginas Mulevičius 14/24, Rolandas Čerškus 10/9, Martynas Gūra 6/14, Mantas Valakevičius 4/7, Šarūnas Reinartas 3/1, Lukas Aviltis 2/-1.

Draugiškos, – draugiškai…

 2018-09-22. Praėjusį ketvirtadienį įvyko pirmasis karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” komandos susirinkimas naujajame krepšinio sezone. Klubo vadovas, treneris, žaidėjai susipažino vieni su kitais, žaidėjams buvo pristatytas naujojo sezono formatas, planai, komandos tikslai. Po susirinkimo naujasis ,,Mindaugietis” sužaidė pirmąsias šį sezoną draugiškas, kontrolines rungtynes. Pagrindinis rungtynių tikslas buvo žaidėjų prisistatymas treneriui jau krepšinio aikštelėje. Pirmasis naujojo sezono varžovas, gerai mums pažįstama – ,,Bingo Taksi” krepšinio komanda, kuri į aikštelę žengė taip pat atjaunėjusi, pasipildžiusi naujais žaidėjais ir su panašiais kaip ir mūsų komandos tikslais. Permainingos, draugiškos rungtynės baigėsi draugiškai, rezultatu 82 – 82. Detaliau rungtynes nagrinėti netikslinga, nes kaip ir buvo minėta, kariams tai buvo pats pirmasis susibėgimas. Pagrindinis tikslas pasiektas, treneris suusipažino su naujais žaidėjais, atliko pirminį komandos vertinimą. Kaip ir buvo galima tikėtis pagrindinis komandos galvos skausmas šiuo metu yra priekinė linija. Šiuo metu neturime nė vieno, tikro vidurio puolėjo, kurio trūkumas ir matomas, ir jaučiamas, tiek puolime, tiek gynyboje. Komandos vadovybei šioje situacijoje taip pat iššūkis, norint siekti aukščiausių tikslų, bent vieną tikrą ,,centrą” surasti teks. Artimiausiu metu komanda planuoja sužaisti dar bent vienerias kontrolines rungtynes iki sezono starto, kurios, kaip tikimasi jau šiek tiek aiškiau parodys kas yra kas, ką nedelsiant reikia keisti ar tobulinti, kad naujojo sezono startas būtų sėkmingas…

     Pirmųjų rungtynių statistika, pelnyti taškai/naudingumas: Ernestas Umbra 21/30, Šarūnas Reinartas 13/17, Rokas Skvereckas 11/10, Deividas Grigėnas 9/6, Mantas Valakevičius 7/12, Martynas Gūra 7/8, Aivaras Kručas 4/8, Domantas Strikulys 4/3, Rolandas Čerškus 2/4, Tomas Urbonas 2/1, Lukas Aviltis 2/1.

Rėmėjai