Panevėžio krepšinio lyga

1. KKK Mindaugietis 0 0 0   0
,,Geležinio Vilko” pirmenybės, kariuomenės I etapas

1. Vaidotėnas              
2. Algirdėnas              
3. HB Mindaugietis              
4. Logistikos BN              
Lietuvos kariuomenės pirmenybių II etapas C pogrupis

 

 

  

 

1. Vaidotėnas
2. HB Mindaugietis
3. Mokomasis pulkas
4. KOP Aviacijos bazė
5. KASP 2 R

 

 

 

 

Lietuvos kariuomenės pirmenybių III etapas

 

 

 

 

1. KASP 1 R
2. Gedimino štabo BN
3. Dragūnas
4. HB Mindaugietis


 

 

2018/19 M.

Bronza, kurią reikėjo iškovoti…

 2019-05-05. Vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė paskutines, oficialias 2018/19 metų krepšinio sezono rungtynes. Mažajame, bronziniame finale, kariai po itin atkaklios kovos, rezultatu 90 – 81 (18-23 27-17 15-27 30-14) palaužė ,,Žilvino” krepšininkus ir iškovojo bronzos medalius. Žlugus mūsų tikslams prasimušti į didįjį finalą, komandoje jautėsi lengvas nusivylimas, o varžovai pasidabinti bronzos medaliais buvo rimtai nusiteikę. Vyko keturių skirtingų kėlinių žūtbūtinis mūšis dėl paskutinio medalių komplekto. Pirmąjį ketvirtį demonstravę kietą gynybą ir neblogą puolimą, varžovai mums neleido žaisti sau įprasto žaidimo. Neblogai startavę įkritome į duobę ir pralaimėjome atkarpą net 0 – 14. Varžovai po pirmojo ketvirčio įgijo 5 taškų persvarą. Mūsų snaiperiams nekrito, tačiau tai negalėjo tęstis visą laiką. Paskutiniąją pirmojo ketvirčio sekundę baigę taikliu tritaškiu metimu, lyg priminėme sau, kad esame metikų komanda. Antrąjį ketvirtį, pagaliau sušilę ir prisišaudę, savo žodį tarė mūsų snaiperiai. Ataka po atakos ir net šeši tritaškiai iš eilės į varžovų krepšį viską apvertė aukštyn kojomis. Pradėjome jaustis situacijos šeimininkais. Antroje antrojo ketvirčio pusėje vyko apylygė kova, tačiau į didžiąją pertrauką išėjome jau mes turėdami 5 taškų persvarą. Pailsėję varžovai vėl kilo į mūšį. Vėl kieta varžovų gynyba, pralaimėta kova po krepšiais, nutilę mūsų snaiperiai ir varžovai laimi trečiąjį ketvirtį net 12 taškų persvara bei į lemiamą ketvirtą ketvirtį išsineša jau pakankamai apčiuopiamą 7 taškų persvarą. Laimei ketvirtasis ketvirtis vėl buvo mūsų. Pagaliau susistygavusi gynyba ir vėl atgiję mūsų snaiperiai leido sužaisti puikų ketvirtį, kurį laimėjome net 16 taškų persvarą, o rungtynes bendrai 9 taškų persvara. Tai buvo bronza, kurią reikėjo iškovoti.

Bronziniame mūšyje taškus pelnė: Deividas Grigėnas 22, Domantas Varaškevičius 22, Ernestas Umbra 16, Domantas Strikulys 15, Arnas Sketeris 7, Tomas Urbonas 4, Andrius Sketeris 2, Rolandas Čerškus 2, Aivaras Kručas 0, Lukas Aviltis 0.

Liko bronzinis mūšis…

 2019-05-02. Vakar karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė priešpaskutines, oficialias šio sezono rungtynes. Panevėžio krepšinio lygos finalinio ketverto pusfinalyje kariai po atkaklios kovos rezultatu 75 – 85 (20-28 17-17 9-17 29-23) pralaimėjo ,,Lauda Motors Euforijos” krepšinio komandai ir šeštadienį kovos tik dėl bronzos.

,,Euforijos” krepšininkai pusfinalio mūšiui surinko komandos pajėgiausią sudėtį, na o mums to padaryti deja nepavyko. Be anksčiau laiko iš sezono dėl traumų pasitraukusių komandos kapitono Martyno Gūros, pagrindinio mūsų vidurio puolėjo Areto Strelčiūno, vakar mums padėti negalėjo ir pagrindinis mūsų įžaidėjas Šarūnas Reinartas bei sezono atradimas Ginas Mulevičius. Šie žaidėjai mūsų ekipoje dažnas rungtynes pradėdavo starto penkete. Su vakarykšte sudėtimi prieš NKL, LKL, užsienyje rungtyniavusių, patyrusių krepšininkų rinktinę padaryti nieko negalėjome. Jau ir taip stiprią sudėtį turintis varžovas, vakar ją dar labiau sustiprino iš ,,kažkur atsiradusiu” Deividu Pogužinsku, kuris sezono metu sužaidė vos keletą rungtynių. Vakar Deividas sužaidė puikias rungtynes, į mūsų krepšį suvertė 24 taškus, o 3 iš eilės jo tritaškiai jau pirmajame ketvirtyje sukrovė mums nebeatmetamą persvarą, kuri vilkosi visas rungtynes.

Nors rungtynės ir baigėsi neigiamu rezultatu mums, tačiau mūsų vyrai verti gerų žodžių ir padėkos. Prieš gigantišką sudėtį turėjusį varžovą pralaimėjome garbingai, nebuvome sutriuškinti, varžovams davėme gerą kovą, ne kartą priversdami juos nervintis. Bandydami padaryti stebuklą, vyrai atidavė visas jėgas, kiekvienas išėjęs į aikštelę padarė maksimumą, tiek, kiek vakar galėjo, o treneris galima sakyti aikštelėje paliko širdį…

Pusfinalio mūšyje taškus pelnė: Deividas Grigėnas 24, Ernestas Umbra 13, Domantas Strikulys 11, Domantas Varaškevičius 7, Tomas Urbonas 6, Lukas Aviltis 4, Arnas Sketeris 4, Rolandas Čerškus 3, Aivaras Kručas 3, Andrius Sketeris 0.

 Šeštadienį, 15.30 val. ,,Aukštaitijos” sporto rūmuose kovosime dėl bronzos. Visus, kurie yra neabejingi karių krepšinio klubui ,,Mindaugietis”, kviečiame į paskutines šio sezono rungtynes.  Sezono tikslai buvo aukštesni negu kova dėl bronzos medalių, todėl bronzinis mūšis liko tik garbės ir prestižo reikalas, o ne siekiamas tikslas. Šeštadienį atsipalaidavę turėtume sužaisti gražias rungtynes, padėkos rungtynes mūsų sirgaliams, o galbūt ir atsisveikinimo su Panevėžio krepšinio lyga rungtynes. Po visą sezoną vykusių ne pačių gražiausių peripetijų Panevėžio krepšinio lygoje, lygos vadovybė turėjo pasirinkti arba ,,švarią” lygą su komandomis, kurios laikosi taisyklių arba įprastą, kasmetinę lygą su aiškia, iš anksto visiems žinoma pabaiga. Lygos vadovybė rodosi pasirinko įprastą, kasmetinę pabaigą…

Pasiekėme finalinį ketvertą

 2019-04-18. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” išvykoje sužaidė antrąsias, atsakomąsias Panevėžio krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes. Rungtynių scenarijus klostėsi panašiai kaip ir pirmosiose rungtynėse. Kariai lengvai, žaismingai, lyg treniruotėje, rezultatu 97 – 78 (22-12 22-18 29-12 24-26) įveikė ,,Bingo Taksi” krepšininkus, ketvirtfinalio seriją iki 2 pergalių laimėjo santykiu 2 – 0 ir tiesiausiu keliu pasiekė finalinį ketvertą. Pusfinalyje karių laukia amžinas varžovas – ,,Lauda Motors Euforijos” krepšinio komanda. Finalinio ketverto kovos startuos po Šv. Velykų.

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė visi rungtyniavę krepšininkai: Domantas Varaškevičius 20, Ernestas Umbra 20, Arnas Sketeris 13, Deividas Grigėnas 11, Lukas Aviltis 10, Rolandas Čerškus 9, Aivaras Kručas 7, Andrius Sketeris 7.

Kariuomenės pirmenybės baigtos…

 2019-04-12. Kariškos sudėties ,,Mindaugietis”, atstovavęs Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinę grįžo iš III Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių kvalifikacinio etapo, finalinio aštuntuko kovų, kurios 3 dienas vyko Alytuje. Tai buvo ketvirtoji galimybė bataliono istorijoje, prasimušti į kariuomenės finalinį ketvertą. Deja ir šis bandymas buvo nesėkmingas. Pralaimėję 2 iš 3 rungtynes ,,Mindaugietis” savo pasirodymą Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybėse baigė. Stebuklas neįvyko, sužaidėme pagal savo galimybes, ypač finalinio aštuntuko kovose, kuriose dalyvavome net be 4 pajėgių bataliono krepšininkų, kurie dėl traumų, tarnybinių ir asmeninių priežasčių, svarbiausiose šių metų kovose dalyvauti negalėjo. Svarbiausiame šių metų etape, rimtai, lygiavertei kovai su varžovais turėjome vos 6 krepšininkus. Visų Lietuvos kariuomenės pirmenybių metu puikią sportinę formą demonstravo ir komandą į priekį vedė naujieji, neginčijami komandos lyderiai, broliai Arnas ir Andrius Sketeriai, jiems stipriai talkino nepailstantis Andrius Ališauskas, o šią trijulę papildė Bronius Mateika ir Darius Kadžionis…

Finalinio aštuntuko statistika ir žvilgsnis atgal…

Trečiadienį, pirmojoje dvikovoje susitikome su Krašto apsaugos savanorių pajėgų 1-ąja rinktine iš Alytaus, kuriai sužaidę vangokas rungtynes pralaimėjome rezultatu 60 – 72. Padarėme nemažai klaidų, nekrito tolimi metimai. Rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 15, Bronius Mateika 13, Andrius Ališauskas 12, Darius Kadžionis 9, Andrius Sketeris 8, Ignas Gutmanas 3.

Ketvirtadienį, antrojoje dvikovoje susitikome su Krašto apsaugos savanorių pajėgų 3-ąja rinktine iš Klaipėdos. Čia jau sužaidėme visai kitokias rungtynes. Užsivedę ir energingi, nuo pat pirmųjų rungtynių paėmę iniciatyvą į savo rankas, varžovus tiesiog subombardavome. Rungtynes laimėjome rezultatu 115 – 66. Rungtynės buvo absoliučiai priešingos vakarykštėms. Žaidėme beveik be klaidų ir sumetėme praktiškai viską. Rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 29, Andrius Sketeris 22, Darius Kadžionis 20, Bronius Mateika 13, Ignas Gutmanas 12, Andrius Ališauskas 10, Dainius Morkūnas 5, Mindaugas Daunora 2, Mantas Staponas 2.

Penktadienį, trečiojoje, svarbiausioje dvikovoje dėl antrojo kelialapio į finalinį ketvertą susitikome su Gedimino Štabo batalionu iš Vilniaus, kurie beje gina kariuomenės krepšinio čempionų titulą. Po sunkios kovos, kurioje vyrai paliko dalelę širdies, rezultatu 77 – 87 prieš čempionus vis dėl to kritome. Žaidėme tiesiog su pajėgesniu varžovu, kuris turėjo daugiau aukštesnio meistriškumo ir patirties turinčių krepšininkų. Rungtynėse taškus pelnė: Andrius Ališauskas 28, Andrius Sketeris 14, Darius Kadžionis 14, Bronius Mateika 9, Arnas Sketeris 7, Mindaugas Daunora 3, Ignas Gutmanas 2.

Visose, šių metų Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 198, Andrius Sketeris 161, Andrius Ališauskas 118, Bronius Mateika 112, Darius Kadžionis 108, Ovidijus Jurinas 80, Ignas Gutmanas 61, Rolandas Čerškus 42, Mindaugas Daunora 41, Mantas Staponas 10, Darius Kirdeikis 7, Dainius Morkūnas 5.

Pirmosios – lengvai…

 2019-04-09. Šį vakarą startavo Panevėžio krepšinio lygos, PKL, Didžiosios taurės atkrintamosios varžybos. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” reguliariajame sezone PKL užėmęs antrąją vietą, pirmosiose rungtynėse serijoje iki dviejų pergalių, lengvai, tarsi treniruotėje, rezultatu 75 – 57 (23-10 16-12 17-19 19-16) įveikė ,,Bingo Taksi” krepšininkus, kurie PKL reguliariajame sezone liko septinti. Rungtynės vyko lengvai, korektiškai, kariai jau pirmąjame ketvirtyje susikrovė apčiuopiamą 13 taškų persvarą ir iniciatyvos bei susikrauto pranašumo iš rankų jau nebepaleido. Tiesą pasakius šį vakarą ir varžovai nesiplėšė. Ar šioje dvikovoje viskas aišku? Atsakymas į šį klausimą po 9 dienų, atsakomosiose rungtynėse Bingo Taksi arenoje…

Šio vakaro rungtynėse taškus pelnė: Deividas Grigėnas 26, Domantas Varaškevičius 15, Arnas Sketeris 12, Andrius Sketeris 9, Ginas Mulevičius 9, Aivaras Kručas 4.

Rytoj, vien tik kariškos sudėties ,,Mindaugietis” išvyksta į Alytų, kur tęs kovas Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionate. Priminsime, kad po kelerių metų pertraukos esame patekę į kariuomenės finalinį aštuntuką.

NEREALI PERGALĖ

 2019-04-05. Nusprendęs garbingai, be techninių pralaimėjimų baigti sezoną, spjovę į neteisybę, vos 6 žaidėjus šį vakarą surinkęs, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” svečiuose, rezultatu 91 – 86 (32-26 20-30 23-11 16-19) privertė kapituliuoti amžiną, principinį varžovą, ,,Lauda Motors Euforijos” krepšinio komandą ir reguliarųjį sezoną baigia antrojoje turnyrinės lentelės vietoje. Nors šios rungtynės realiai buvo jau nieko nelemiančios, daugiau formalumas, tačiau žaidžiant šioms komandoms, Pergalė yra Principo, Garbės ir Prestižo reikalas. Ne išimtis buvo ir šis vakaras. Karių šešetukas apgynė savo Garbę ir klubo Prestižą, bei galingam varžovui pademonstravo tvirtą charakterį ir kovotojo mentalitetą…

Varžovas pamatęs mūsų šio vakaro sudėtį, greičiausiai mūsų neįvertino ir buvo nubaustas. Na, o mūsų vyrai parodė, kad turi kiaušius. Pusfinalyje, kuriame turėtų susitikti abi komandos dar kartą, laukia nuožmus mūšis…

Šio vakaro pergalė buvo tokia saldi, kad dėl tokių pergalių verta gyventi. Emocine prasme tokios pergalės prilygsta finalams. Žemi, smulkūs, bet greiti, aštrūs ir taiklūs šio vakaro vyrukai iškovojo vieną emocingiausių pergalių klubo istorijoje. Nors būdami puikūs krepšininkai, bet ne per daug rungtyniaujantys broliai Arnas ir Andrius Sketeriai pademonstravo savo tikrąją vertę. Po ilgos pertraukos gavęs galimybę kaip iš patrankos pagaliau iššovė Lukas Aviltis, Domantas Varaškevičius dar kartą pademonstravo savo snaiperio sugebėjimus, varžovams įsūdęs 6 tritaškes bombas. Svarbiausia, kad tos bombos į taikinį krito tada, kai jų labiausiai reikėjo. Deividas Grigėnas atliko sunkų darbą gynyboje, o Šarūnas Reinartas, kurį prisaugojome rytdienos RKL’o pusfinaliui buvo nepakeičiama pamaina, kai kažkuriam iš penketuko reikėjo minutės atokvėpio ir kai rungtynių pabaigoje dėl pražangų limito likome penkiese. Aštrų ir karingą šešetą sustygavo ir į pergalę atvedė, dar kartą savo vertę įrodęs treneris Žydrūnas Valuckis.

Principiniame mūšyje taškus pelnė: Arnas Sketeris 24, Domantas Varaškevičius 21, Andrius Sketeris 19, Deividas Grigėnas 14, Lukas Aviltis 13.

P.S. Šių komandų dvikovose dažniausiai neapsieinama ir be šaukšto deguto. Kaip jau anksčiau esame minėję teisybės PKL’e nėra ir jos tikriausiai ieškoti nebeverta. Čia būtų galima išskirti varžovų žaidėją Domą Liberį, kuris dėl chuliganiško elgesio teisėjų atžvilgiu yra diskvalifikuotas visam likusiam sezonui. Nežiūrint į tai žaidėjas rungtynių metu randasi ant komandos atsarginių suolelio ir vadovauja rungtynėms…

Rungtynės dėl saugumo ir teisėjavimo nešališkumo buvo filmuojamos, kas tiesiog siutino varžovus, o pertraukos metu turėjome varžovams ,,aiškintis”, kam rungtynės yra filmuojamos… Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Filmavimas davė naudą: abi komandos aikštelėje žaidė krepšinį. Nebuvo keiksmų, nesportiško elgesio, apsistumdymų, kas žaidžiant su šia komanda beveik visada yra norma ir neišvengiama. Šį kartą, gražus, kietas, vyriškas krepšinis, krepšinio taisyklių rėmuose ir formate. Gražu. Gal rungtynes reikėtų filmuoti nuolat?

Laimėjo tie, kurie turi laimėti…

 2019-04-02. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” šį vakarą susitiko su amžinu savo varžovu, PKL organizatorių proteguojama komanda ,,Lauda Motors Euforija” ir po atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 85 – 93 (23-28 23-23 20-21 19-21). Ką reiškia protegavimas, bent jau dabar aprašinėti neverta, tiesos čia vis tiek nerasi. Tai tęsiasi eilę metų, ne išimtis ir šis sezonas. PKL žaidžiančios komandos žino apie ką čia kalbama, o kitiems šias povandenines sroves suprasti būtų sudėtinga. Už nesportišką elgesį bausta, suspenduota, po  2 mėnesių pertraukos galų gale surinkusi savo pagrindinę sudėtį,  komanda grįžta į lygą, kaip niekur nieko žaidžia po 3 – 4 rungtynes per savaitę, įgaudama vis geresnę sportinę formą ir kaip plentvoliu važiuodama per varžovus. Kas tokias sąlygas sudarė kitoms komandoms? Komanda netilpusi į nustatytus reguliariojo sezono terminus, dabar pagal savo grafiką verčia šokti ir kitas lygos komandas. Ne išimtis ir mūsų komanda. Sužaidę šias rungtynes, jau šį penktadienį su tuo pačiu varžovu turėtume žaisti ir dar vienerias rungtynes. Prieš tai PKL 2 savaites rungtynių neturėjome. Ir tokių spragų šį sezoną buvo apščiai. Penktadienį mums primestų papildomų rungtynių greičiausiai nežaisime. Jau iš anksto esame įspėti, kad tokiu atveju gausime techninį pralaimėjimą. Tokiu atveju yra tikimybė, kad pasitrauksime iš tolimesnės kovos ir PKL. Šį sezoną turime puikią komandą, tačiau dar kartą įsitikinome, kad ir šį sezoną laimės tie, kurie turi laimėti. Jei ne sportiška, taisyklėmis bei nuostatais apibrėžta kova krepšinio aikštelėje, tai spaudimu lygos organizatoriams, susikuriant savo taisykles bei primetant jas varžovams ir visai lygai. Daugiau tylėti nebegalime. Panevėžio krepšinio lyga turi didelę problemą, kurios niekaip nesiryžta išspręsti. Paprasčiausiai tam trūksta drąsos.

Trumpai apie pačias rungtynes. Sukovojome neblogą kovą. Varžovams įvarėme baimės, tačiau aukštaūgių stoka, nemažai padarytų klaidų, keletas švelniai tariant keistokų teisėjų sprendimų, rungtynių laimėti neleido. Ne paskutinėje vietoje žinoma buvo ir iš užkulisių atsinešta ne pati geriausia nuotaika, žinant kas vyksta Panevėžio lygoje iki rungtynių. Nesužaidėme taip, kaip galėjome sužaisti ir vargiai bau šį sezoną ar gerai besužaisime. Tas kas nenormalu, visada išderina. Nežiūrint į tai šiandien aikštelėje geri buvo Ginas Mulevičius ir Ernestas Umbra, geras rungtynes sužaidė Šarūnas Reinartas, blankokai šiandien atrodė mūsų varikliukas Deividas Grigėnas ir vienas komandos snaiperių Domantas Varaškevičius. Dalį širdies aikštelėje paliko komandos treneris Žydrūnas Valuckis. Domantas Strikulys pačioje rungtynių pabaigoje gavo traumą. Gaila, tačiau tikriausiai netekome dar vieno gero krepšininko. Gynyboje koncentruodamiesi į varžovų lyderius, jų atsarginiams žaidėjams leidome pelnyti net 25 taškus. Ryškiai per daug. Paprastai šie žaidėjai nepelno nė pusės tiek…

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Ginas Mulevičius 21, Ernestas Umbra 21, Šarūnas Reinartas 17, Arnas Sketeris 8, Deividas Grigėnas 6, Andrius Sketeris 5, Domantas Strikulys 3, Domantas Varaškevičius 2, Lukas Aviltis 2.

Lengva pergalė

 2019-03-28. Jonavoje baigėsi Lietuvos kariuomenės II-ojo etapo C pogrupio kovos. Nieko nebelemiančiose rungtynėse, eksperimentine sudėtimi rungtyniavęs, kariškos sudėties ,,Mindaugietis” nesunkiai įveikė Karo prievolės tarnybos krepšinio rinktinę. Rungtynes laimėjome rezultatu 86 – 74 (20-19 20-15 24-16 22-24), skirtumas nedidelis, tačiau visą laiką pilnai kontroliavome rungtynių eigą, o varžovas žaidė tik taip, kaip leidome mes. Rungtynėse dėl komandų meistriškumo skirtumo netrūko pavojingų ir grubokų epizodų, tačiau viskas baigėsi laimingai, be traumų. Dvikovoje ryškiai blykstelėjo mūsų veteranas Mindaugas Daunora, varžovams įsūdęs net 6 tritaškes bombas. Už nepilnų 2 savaičių kovas pratęsime jau finalinio aštuntuko formate, po kurio paaiškės Lietuvos kariuomenės krepšinio pirmenybių didysis, finalinis ketvertas…

Taškus šios dienos rungtynėse pelnė: Bronius Mateika 21, Mindaugas Daunora 18, Andrius Sketeris 13, Darius Kadžionis 12, Arnas Sketeris 7, Ovidijus Jurinas 4, Rolandas Čerškus 4, Andrius Ališauskas 4, Ignas Gutmanas 3.

Keliaujame į finalinį aštuntuką

 2019-03-28. Jonavoje tęsiasi kariuomenės II-ojo etapo C pogrupio, kurioje rungtyniauja mūsų bataliono rinktinė ,,Mindaugietis”, kovos. Antrojoje dienos dvikovoje mūsų krepšininkų laukė ,,Geležinio Vilko” brigados čempionai, Vaidoto bataliono krepšininkai. Be galo svarbios, praktiškai lemiamos rungtynės, kovojant dėl kelialapio į kariuomenės finalinį aštuntuką. Po pirmojo pralaimėjimo iš ryto, vos po nepilnų 2 valandų pertraukos jautėsi nuovargis, tačiau trauktis jau nebuvo kur, buvome įvaryti į kampą. Dabar jau reikėjo tik pergalės…

Sužaidėme puikias rungtynes. Mūsų komanda nuo pat pirmųjų minučių ,,stvėrė jautį už ragų” ir perėmė iniciatyvą. Šį kartą komanda žaidė tiesiog puikiai, veikė kaip gerai suderintas mechanizmas. Pasiaukojanti gynyba, greitis ir aštrumas puolime davė vaisių, jau penktąją rungtynių minutę atsiplėšėme nuo varžovų apčiuopiama 10 taškų persvara, kurios jau ne tik, kad nebepaleidome, tačiau po truputį ir didinome. Rungtynių rezultatas 96 – 72 (28 – 20 27-16 10-14 31-22). Nors pergalę iškovojo šauniai dirbusi visa komanda, tačiau būtina išskirti milžinišką brolių Arno ir Andriaus Sketerių darbą tiek gynyboje, tiek puolime, taip pat sezono rungtynes sužaidė Rolandas Čerškus, o Ovidijus Jurinas savo aštriais reidais vėl atrodė kaip jaunystėje, prieš dešmtmetį. Titanišką darbą grumtynėse po krepšiais nudirbo Andrius Ališauskas.

Ši pergalė praktiškai užtikrino kelialapį į finalinį kariuomenės aštuntuką, nežiūrint kaip bepasibaigtų rytdienos rungtynes su pogrupio autsaideriais, Karo prievolės krepšininkais.

Antrosiose, pergalingose, dienos rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 24, Andrius Sketeris 17, Rolandas Čerškus 17, Andrius Ališauskas 10, Darius Kadžionis 9, Ovidijus Jurinas 8, Bronius Mateika 4, Darius Kirdeikis 4, Ignas Gutmanas 3.

Nesėkmė prieš kauniečius

 2019-03-28. Šiandien Jonavoje tęsėsi kariuomenės II-ojo etapo C pogrupio, kurioje rungtyniauja Karaliaus Mindaugo husarų bataliono rinktinė ,,Mindaugietis”, kovos. Pirmojoje dienos dvikovoje mūsų krepšininkų laukė pogrupio favoritai, Kauno Inžinerijos bataliono krepšininkai. Tai pajėgi, susižaidusi komanda, kuri savo meistriškumą demonstruoja ir Kauno krepšinio lygoje. Šiandien žaidėme žymiai geriau negu vakar, tačiau šį kartą varžovas buvo tiesiog pajėgesnis, kuriam pralaimėjome rezultatu 76 – 91 (19-24 15-21 17-21 25-25). Situacija dėl patekimo į kariuomenės finalinį aštuntuką komplikavosi, žinant kad sekantis mūsų varžovas ,,Geležinio Vilko” brigados čempionai, Vaidoto bataliono krepšininkai, kuriems ir pralaimėjome finale. Vienintelis motyvas – revanšas…

Pirmosiose šios dienos rungtynėse taškus pelnė: Ovidijus Jurinas 19, Arnas Sketeris 18, Andrius Ališauskas 11, Andrius Sketeris 9, Mindaugas Daunora 6, Ignas Gutmanas 5, Bronius Mateika 3, Darius Kirdeikis 3, Rolandas Čerškus 2.

LK II etapo startas

 2019-03-27. Šiandien Jonavoje startavo Lietuvos kariuomenės II-ojo krepšinio pirmenybių etapo C pogrupio, kurioje rungtyniauja Karaliaus Mindaugo husarų bataliono rinktinė ,,Mindaugietis”, kovos. ,,Mindaugietis”, kuriame kariuomenės pirmenybėse gali rungtyniauti tik kariai, pirmosiose II-ojo etapo rungtynėse nesunkiai, rezultatu 94 – 61 (27-14 25-6 20-22 22-19) įveikė Krašto apsaugos savanorių pajėgų 5-ąją rinktinę, kaimynę iš Panevėžio. Rungtynės nebuvo gražios akiai, susitiko dvi skirtingo lygio komandos, rungtynių nugalėtojas praktiškai paaiškėjo jau iki didžiosios pertraukos, antrojoje rungtynių pusėje beliko formalumas. Nors ir laimėjome solidžia persvara, tačiau darėme daug techninio broko, nesusikalbėjome gynyboje, nekrito tolimi metimai. Ne pats geriausias variantas prieš rytdieną, kurioje laukia net 2 rungtynės su pagrindiniais varžovais dėl 2 kelialapių į finalinį kariuomenės aštuntuką. Rytoj stengsimės žaisti solidžiau, nebekartoti šios dienos klaidų, kurios rytoj jau turės kitą kainą…

Pirmosiose II-ojo etapo rungtynėse taškus pelnė: Andrius Sketeris 16, Ovidijus Jurinas 14, Darius Kadžionis 14, Arnas Sketeris 12, Bronius Mateika 12, Mindaugas Daunora 7, Ignas Gutmanas 7, Rolandas Čerškus 7, Andrius Ališauskas 5.

Grįžtame į įprastą ritmą

 2019-03-19. Karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” vyrai grįžta į šį sezoną sau įprastą ritmą. Po pertraukos, kurią įtakojo ligos ir traumos, vėl susirinkę į branduolį šį vakarą kariai antrą kartą šį sezoną, rezultatu 92 – 81 (24-26 22-16 29-15 17-24) įveikė vieną  iš neparankiausių savo varžovų, ,,Žilvino” krepšininkus. Šį kartą ,,Žilvino” vyrai susirinko tik šešiese, todėl teoriškai prieš mūsų susirinkusį dešimtuką varžovų galimybės kovoti dėl pergalės sumažėjo iki minimumo. Tas greitai pasimatė ir iš praktinės pusės. Kariai dideliu tempu pradėję rungtynes, rotuodami savo žaidėjus, pakankamai greitai išvargino varžovus, kurie praktiškai keistis neturėjo su kuo. Lygiavertėje kovoje varžovai atsilaikė pirmąjį ketvirtį, o ir toliau apsukų nemažinantys kariai, pilnai rungtynių kontrolę perėmė į savo rankas ir Panevėžio lygoje, kurioje reguliarusis sezonas eina visai į pabaigą, iškovojo dar vieną, eilinę pergalę. Prie pergalės šį kartą prisidėjo beveik visi krepšininkai, sunkiau sekėsi tik Tomui Urbonui, kuris po ilgokos pertraukos, po traumos grįžo į rikiuotę. Geras rungtynes sužaidė Šarūnas Reinartas bei Ginas Mulevičius. Aplamai šį vakarą visi vyrai nusipelnė gerų žodžių ir padėkos. Keliaujame į finišo tiesiąją…

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Ernestas Umbra 19, Šarūnas Reinartas 16, Ginas Mulevičius 16, Domantas Varaškevičius 11, Aivaras Kručas 8, Domantas Strikulys 8, Deividas Grigėnas 6, Arnas Sketeris 6, Andrius Sketeris 2, Tomas Urbonas 0.

Sunkus laikas

 2019-03-12. Ligų, traumų ir asmeninių problemų išretintas, sunkų laiką pastaruoju metu išgyvenantis karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, kuris ir į šio vakaro rungtynes tesurinko vos šešis krepšininkus, susitiko su ne ką geresnį laiką išgyvenančia ,,Bingo taksi” krepšinio komanda, kuri į rungtynes tesurinko vos penkis krepšininkus. Permainingas rungtynes rezultatu 84 – 80 (22-14 18-20 16-14 28-32) kariai vis tik laimėjo ir į turnyrinę lentelę įsirašę dar du taškus tvirtai laikosi II-osios pozicijos. Namų arenoje žaidę kariai buvo šiek tiek greitesni, šiek tiek šviežesni, bei taiklesni kas ir nulėmė rungtynių baigtį. Milžinišką persvarą kariai turėjo atakuodami iš toli, į jų 13 taiklių tritaškių varžovai atsakė vienu, vieninteliu. Analogiškai ,,Bingo Taksi” krepšininkai turėję ūgio persvarą buvo geresni po krepšiu…

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Domantas Varaškevičius 28, Arnas Sketeris 16, Domantas Strikulys 14, Andrius Sketeris 12, Rolandas Čerškus 9, Šarūnas Reinartas 5.

Pagarbos verti vyrai ir didvyriškas pralaimėjimas

 2019-03-05. Šį vakarą, ligų, traumų, asmeninių problemų iki minimumo išretintas karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” praktiškai dėl reguliariojo sezono nugalėtojų titulo susitiko su tituluočiausia Panevėžio mėgėjiško krepšinio komanda ,,Bangene Aivera”. Rungtynes rezultatu 96 – 94 (27-23 27-14 23-28 19-29) laimėjo ,,Bangenės Aiveros” krepšininkai. Pralaimėjimas tokiose svarbiose rungtynėse nesmagus dalykas, tačiau iš tikro reikėjo visiškai nedaug, tik vieno taiklaus, tolimo metimo, kad būtume sukūrę stebuklą. Varžovai šiandien visur ir viskuo buvo pranašesni, ir žaidėjų skaičiumi, ir patirtimi, ir meistriškumu, ir ūgiu. O mes savo ekipoje šį vakarą deja turėjome tik pusšešto žaidėjo, tačiau didvyriška vyrų kova iki paskutinės sekundės nenuleidžiant rankų davė rezultatą geresnį nei tikėjomės. Šiandien rungtyniavę vyrai verti pagarbos…

Po pralaimėjimo varžovams užleidžiame lyderio pozicijas, patys likdami II turnyrinės lentelės vietoje iš kurios šį sezoną vargiai ir bepakilsime, tačiau ir žemiau II vietos reguliariajame sezone nusileisti jau neturėtume. Be galo skaudu ir gaila, kad jau kelintą sezoną iš eilės, tada, kai yra išeinama į finišo tiesiąją, tada, kai turime būti geriausioje formoje, tiesiog nebėra kas žaidžia…

Taškus šio vakaro didvyriškame mūšyje pelnė: Domantas Varaškevičius 23, Arnas Sketeris 20, Aivaras Kručas 19, Andrius Sketeris 14, Rolandas Čerškus 12, Lukas Aviltis 6.

Mindaugietis į Lietkabelį

 2019-03-01. Norime pasidžiaugti, kad karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis“ spalvas šį sezoną ginantis, šiandien savo 19-ąjį gimtadienį švenčiantis Panevėžio krepšinio mokyklos auklėtinis Ginas Mulevičius pakviestas į Panevėžio ,,Lietkabelį“.

,,Panevėžio „Lietkabelio“ gretas papildė dar vienas jaunas krepšininkas – į paraišką „Betsafe–LKL“ kovoms įtrauktas Ginas Mulevičius. Kovo 1-ąją 19-ąjį gimtadienį švenčiantis 200 cm ūgio panevėžietis jau kurį laiką treniravosi su „Lietkabelio“ pagrindine komanda ir paliko gerą įspūdį trenerių štabui, todėl jam buvo suteiktas šansas tapti pilnaverčiu komandos nariu“…

Ir džiugu, ir liūdna, Giną ,,Mindaugietyje“ deja tikriausiai matysime vis rečiau…

Veteranai neprilygo jaunimui…

 2019-02-19. Šį vakarą Panevėžio krepšinio veteranų komanda ,,Alaus mėgėjai – Rėkliai” neprilygo karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” jaunimui. Veržliai ir energingai namuose žaidę kariai sutriuškino varžovus rezultatu 111 – 67 (31-13 24-13 21-16 35-25). Puikiai startavę ir į priekį 10 – 0 jau pirmosiomis rungtynių minutėmis šovę kariai visas rungtynes po truputį rezultatą tik didino ir varžovams nepaliko nė menkiausios galimybės sugrįžti į rungtynes. Rungtyniavę be savo aukštaūgių, kariai galėjo bėgti ir visų rungtynių metu palaikyti didelį tempą, kas veteranams buvo ne tik neparanku, bet tiesiog pražūtinga. Kariai įsirašė dar 2 taškus į turnyrinę lentelę ir toliau pirmauja Panevėžio krepšinio lygoje.

Rungtynėse užfiksuotas (pagerintas) visų laikų ,,Mindaugiečio” rekordas, – į varžovų krepšį ,,įkalta” net 17 tritaškių bombų. Daugiausia iš jų 6 pelnė Šarūnas Reinartas.

Šio vakaro rungtynėse taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 28, Šarūnas Reinartas 26, Ernestas Umbra 16, Aivaras Kručas 15, Arnas Sketeris 15, Lukas Aviltis 5, Andrius Sketeris 4, Deividas Grigėnas 2.

Grįžome su sidabro medaliais

 2019-02-07. Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė ,,Mindaugietis” ,,Geležinio Vilko” brigados pirmenybių didžiajame finale rezultatu 93 – 103 pralaimėjo kunigaikščio Vaidoto bataliono krepšinio rinktinei ,,Vaidotėnas” ir į Panevėžį grįžo su sidabro medaliais. Mindaugiečiai atidavė visas jėgas, kad laimėtų ir finalą, tačiau vaidotėnai finaliniame mūšyje demonstravę neįtikėtiną taiklumą (17 tritaškių metimų) mūsų viltis palaidojo. Nežiūrint į pralaimėjimą finale, komandos pasirodymas ,,Geležinio Vilko” pirmenybėse tikrai geras. Turėdami ne pačią geriausią sudėtį siekėme, bent bronzos, iškovojome sidabro medalius ir kelialapį į Lietuvos kariuomenės pirmenybių II etapą.

Finalinėse rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 27, Ovidijus Jurinas 18, Andrius Ališauskas 18, Ignas Gutmanas 9, Darius Kadžionis 8, Andrius Sketeris 7, Bronius Mateika 6.

Mindaugietis finale

 2019-02-07. Šiandien Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė ,,Mindaugietis” ,,Geležinio Vilko” brigados pirmenybių pusfinalyje rezultatu 90 – 72 įveikė kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono krepšinio rinktinę ir pateko į Didyjį finalą. Mindaugiečiai vėl demonstravo greitą, atletišką krepšinį, o komandą į pergalę atvedė nuostabias, geriausias šį sezoną, rungtynes sužaidę broliai, Arnas ir Andrius Sketeriai.

Pusfinalio rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 29, Andrius Sketeris 24, Andrius Ališauskas 14, Bronius Mateika 7, Rolandas Čerškus 6, Ovidijus Jurinas 5, Ignas Gutmanas 3, Darius Kadžionis 2.

Šiandien prasčiau…

 2019-02-06. Šiandien karaliaus Mindaugo husarų bataliono rinktinė ,,Mindaugietis” sužaidė antrasias ,,Geležinio Vilko” kvalifikacines rungtynes. Šiandien mindaugiečiams sekėsi prasčiau. Sunkioje, purvinoje (3 techninės, 4 nesportinės pražangos) dvikovoje, rezultatu 78 – 90 turėjome pripažinti amžino, principinio varžovo Algirdo bataliono krepšinio rinktinės pranašumą.

Šios dienos rungtynėse taškus pelnė: Andrius Sketeris 15, Andrius Ališauskas 13,  Arnas Sketeris 11, Darius Kadžionis 9, Mantas Staponas 8, Ovidijus Jurinas 7, Bronius Mateika 6, Ignas Gutmanas 5, Mindaugas Daunora 2, Rolandas Čerškus 2.

Rytoj finalų diena. Mūsų pusfinalio varžovė – Birutės ulonų krepšinio rinktinė.

Sėkmingas startas

 2019-02-05. Šiandien karaliaus Mindaugo husarų bataliono grynakraujė (sudaryta tik iš karių) rinktinė ,,Mindaugietis” startavo 2019 metų Lietuvos kariuomenės pirmenybių I etape MPB ,,Geležinis Vilkas” vidinėse, kvalifikacinėse pirmenybėse. Karių startas buvo sėkmingas. Greitą, atletišką krepšinį demonstavę mindaugiečiai pakankamai lengvai, rezultatu 92 – 58 įveikė Artilerijos bataliono rinktinę. Komandoje vyrauja gera atmosfera bei nusiteikimas tolimesnėms kovoms. Šios dienos rungtynėse komandą į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidę broliai Arnas ir Andrius Sketeriai, jiems ženkliai talkino Bronius Mateika. Visų šiandien žaidusių karių indėlis į rungtynes: Arnas Sketeris 19 taškų, Bronius Mateika 18 taškų, Andrius Sketeris 16 taškų, Darius Kadžionis 11 taškų, Ignas Gutmanas 9 taškai, Andrius Ališauskas 7 taškai, Ovidijus Jurinas 5 taškai, Rolandas Čerškus 4 taškai, Mindaugas Daunora 3 taškai.

Vargais, negalais…

 2019-01-31. Šį vėlų vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” išvykoje rezultatu 63 – 59 (14-22 19-17 14-6 12-18) vargais, negalais palaužė šeimininkus ,,Bingo Taksi” krepšininkus, įsirašė svarbius 2 taškus į turnyrinę lentelę ir pabaigė II etapo, 1 rato varžybas. Turėsime šiokią, tokią pertraukėlę ir kibsime į 2 rato kovas…

Šio vakaro rungtynės išėjo sunkios. Tikriausiai neįvertinome varžovų ir vos nebuvome nubausti. Pakankamai neblogą sudėtį turėję kariai rungtynes pradėjo dviem tritaškiais, po to sekė kelios greitos atakos, ko pasekoje žaibiškai buvo susikrauta 12 taškų persvara ir tada… lyg prisnūdome. Žaidimas apsilygino, o varžovai po truputį, po truputį pradėjo artėti. Tragiškai sužaidėme III ketvirtį, kuriame tesukrapštėme vos 6 taškelius. Na, o IV ketvirčio pradžioje varžovai netgi išsiveržė į priekį. Tiesa jiems toli pabėgti neleidome. Teko sudėti maksimalias pastangas, kad sugrįžtume į rungtynes, pastangos davė vaisių, į rungtynes sugrįžome ir priešingai nei sekmadienį šiandien komandoje atsirado žaidėjas, kuris sunkiais momentais vis timpteldavo komandą į priekį. Šiuo varikliuku kaip jau įprasta komandoje vėl tapo Deividas Grigėnas. Vargais, negalais, tačiau svarbiausia 2 taškai į turnyrinę lentelę…

Taškus sunkiose rungtynėse pelnė: Deividas Grigėnas 19, Ernestas Umbra 10, Ginas Mulevičius 10, Šarūnas Reinartas 7, Aretas Strelčiūnas 7, Aivaras Kručas 5, Domantas Strikulys 3, Andrius Sketeris 2.

Kažkas atsitiko…

 2019-01-27. Ne pilnos sudėties, ligų ir traumų praretintas, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” šią popietę, didele, net 17 taškų persvara, rezultatu 50 – 67 (12-27 14-12 13-12 11-16) pralaimėjo pirmąsias šį sezoną rungtynes ir nutraukė pergalingą 19 laimėtų rungtynių žygį. Šiandien prastai atrodė visa komanda, žaidėjų veiksmuose jautėsi iš kažkur atsiradusi įtampa, drąsos, energijos, sportinio pykčio trūkumas, visus 4 ketvirčius taip ir neatsirado nė vieno lyderio, kuris timptelėtų komandą…

Pralaimėtas mūšis, bet ne karas. Kartais šaltas dušas išeina net į naudą. Šiandien pamatėme kaip turime žaisti ir ko negalima daryti žaidžiant su tokio kalibro komanda. Ginklų nesudedame, varžovams grąžinti sklolą dar turėsime progų…

Pirmosiose, nesėkmingose šį sezoną rungtynėse taškus pelnė tik 5 krepšininkai: Aretas Strelčiūnas 14, Ernestas Umbra 11, Deividas Grigėnas 10, Domantas Varaškevičius 9, Domantas Strikulys 6.

Netikėta dovana…

 2018-01-22. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”, šį vakarą namuose, rezultatu 116 – 76 (24-18 37-21 23-23 32-14) įveikė ,,Adormos roletų Jums” krepšinio klubą, įsirašė 2 taškus į turnyrinę lentelę ir toliau kol kas be pralaimėjimų žengia Panevėžio krepšinio lygos Didžiojoje taurėje, joje tvirtai pirmaudamas. Tiesą pasakius po įspūdingos ,,Adormos” pergalės savaitgalį prieš miesto vicečempionus šio vakaro rungtynių laukėme su šiokiu tokiu jauduliu, susirgo net 3 mūsų žaidėjai, komandos kapitonas gydosi traumą, o ,,Adorma” su mumis visada žaidžia principingai ir kaunasi tik dėl pergalės. Tik ne šį vakarą. Šį vakarą vos šešiese į rungtynes susirinkę varžovai į rungtynes bandė kabintis tik pirmąjį ketvirtį. Antrasis ketvirtis prasidėjo karių keturiais tritaškiais šūviais iš eilės, varžovai nuleido galvas ir daugiau nebeatsitiesė. Trečiajame ketvirtyje rezultatu 0 – 9 pralaimėję atkarpą, į duobę buvo įkritę ir kariai, tačiau jie jau buvo pabėgę pernelyg toli, kad ši duobė būtų ką nors pakeitusi. Toliau vyravo pakankamai chaotiškas, be gynybos, ,,bėk ir mesk” krepšinis. Ir čia geresni buvo kariai. Pergalė, turint galvoje su kuo buvo žaista, iškovota stulbinamu skirtumu. O gal tai tiesiog varžovų netikėta dovana?

Karių gretose šio vakaro rungtynėse pasižymėjo: Tomas Urbonas 24 taškai, Deividas Grigėnas 17 taškų, Ginas Mulevičius 17 taškų, Ernestas Umbra 14 taškų, Domantas Strikulys 14 taškų, Arnas Sketeris 11 taškų, Domantas Varaškevičius 9 taškai, Šarūnas Reinartas 7 taškai, Andrius Sketeris 3 taškai.

Jau šį sekmadienį karių laukia rimčiausias šio sezono išbandymas, – dvikova su tituluotąja ,,Bangene Aivera”.

Jaunystė prieš patirtį…

 2019-01-17. Ir toliau šį sezoną be pralaimėjimų žygiuojantis karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” šį vakarą išvykoje rezultatu 91 – 72 (17-24 26-15 29-13 19-20) įveikė ,,Alaus Mėgėjų – Rėklių” krepšinio komandą. Tai buvo jaunystės dvikova prieš patirtį. Jauna karių komanda, kurios amžiaus vidurkis 22 metai susitiko su patyrusiais vilkais bet jau veteranais, kurių amžiaus vidurkis sukasi apie 40 metų. Nugalėjo jaunystė, nors lengva nebuvo. Rungtynių pradžioje, dar švieži veteranai karius apipylė taikliais metimais, kai karių dauguma metimų net ir iš dėkingų situacijų skriejo pro šalį. Veteranai netruko susikrauti net 11 taškų persvarą. Karius teko žadinti ir raginti, motyvuojant tuo, kad jeigu taip ir toliau leisime varžovams žaisti rungtynes tiesiog pralaimėsime. Varžovus pradėjome spausti po visą aikštelę. Spaudimas ir pasiteisino ir atsipirko. Veteranai tiesiog akyse pradėjo vargti ir klysti. Perėmėme nemažai kamuolių, pelnėme lengvų taškų, perlaužėme žaidimą savo pusėn ir pradėjome žaisti savo žaidimą. Atsirišo krepšys ir mūsų snaiperiams. Pavargusiems varžovams tiesiog nebepalikome šansų…

Šio vakaro varžybose derėtų išskirti karių komandinę dvasią, kurią eilinį kartą  demonstruodamas savo profesionalumą sukūrė komandos treneris. Puikiai parinkta rungtynių strategija, savalaikiai keitimai, išlaikant maksimalias apsukas dar kartą atnešė kariams pergalę…

Šiose rungtynėse taškus pelnė: Šarūnas Reinartas 21, Ernestas Umbra 16, Ginas Mulevičius 15, Domantas Varaškevičius 12, Tomas Urbonas 8, Aivaras Kručas 8, Arnas Sketeris 7, Aretas Strelčiūnas 4.

Naujieji pradėti pergale

 2019-01-08. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pergalingai pradėjo Naujuosius, 2019 metus. Lyderių mūšyje (abi komandos iki šiol žygiavo nepatyrusios pralaimėjimų) po itin atkaklios kovos kariai svečiuose, rezultatu 90 – 77 (23-17 18-23 23-26 13-24) vis tik palaužė ,,Žilvino” krepšinio klubą. Inirtinga kova aikštelėje vyko visas 40 minučių. Didesnę rungtynių dalį pirmavo aikštelės šeimininkai, kariai du kartus panaikino 8 taškų deficitą. Lemiamas lūžis įvyko iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms. Kariai keletą varžovų atakų paskandino kibioje gynyboje, o patys puolime remdamiesi komandos snaiperių tritaškiais šūviais perlaužė rungtynes savo naudai bei pribaigė varžovus. Buvo puikios rungtynės, varžovams dėkojame už gerą kovą, o mums pergalę eilinį kartą užtikrino ilgas atsarginių suolelis. Šiandien rungtyniavome praktiškai optimalios sudėties. Komandoje šiandien trūko tik pagrindinio įžaidėjo Šarūno Reinarto…

Šio vakaro rungtynėse taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 22, Deividas Grigėnas 18, Aretas Strelčiūnas 14, Ernestas Umbra 14, Ginas Mulevičius 14, Paulius Grigaitis 4, Domantas Strikulys 4.

Mindaugietis – KMT turnyro Nugalėtojas

 2018-12-19. Šį vakarą dvejomis, Mažojo ir Didžiojo finalų rungtynėmis finišavo 2018 metų karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Turnyro nugalėtoju tapo karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” finale, nesunkiai įveikęs varžovus ,,Viesulo – Rezus” krepšininkus, rezultatu 88 – 65. ,,Mindaugiečio” komanda turnyrą laimėjo penktąjį kartą. Teisėjų kolegija išrinko naudingiausią turnyro žaidėją, juo tapo karių ekipos lyderis Deividas Grigėnas. Jam įteiktas specialus prizas, krepšininko statulėlė.

Finalinėse rungtynėse taškus pelnė: Deividas Grigėnas 21, Ginas Mulevičius 16, Domantas Varaškevičius 12, Ernestas Umbra 9, Rolandas Čerškus 9, Domantas Strikulys 7, Martynas Gūra 5, Šarūnas Reinartas 3, Tomas Urbonas 2, Mantas Valakevičius 2, Andrius Sketeris 2.

Mažojo finalo rungtynėse dėl bronzos susitiko krepšinio komanda ,,Shotas” ir krepšinio klubas ,,Jūsų Panevėžys”. Dramatišką, iki paskutinės sekundės vykusį mūšį rezultatu 71 – 68 laimėjo ,,Jūsų Panevėžys”. ,,Shoto” komanda ilgą laiką kontroliavusi rungtynių eigą, buvo susikrovusi net 22 taškų persvarą. Deja per anksti pradėtas ,,medalių matavimasis” ir atsipalaidavimas komandą privedė prie katastrofos, kantriai iki paskutinės sekundės kovojusiems varžovams pergalė tiesiog buvo padovanota. ,,Shoto” užkeikimas tęsiasi, pralaimėtas ir trečiasis šio turnyro mūšis dėl bronzos, kuri šį kartą buvo jau taip arti…

DĖMESIO – KMT FINALAI

 2018-12-15. Karaliaus Mindaugo taurės turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Gruodžio 19 d., trečiadienį Aukštaitijos sporto rūmuose organizuojami turnyro finalai. 19.00 val. startuos mažasis finalas kuriame susitiks ,,Shoto” krepšinio komanda ir krepšinio klubas ,,Jūsų Panevėžys”. 20.30 val. turnyrą vainikuos Didysis finalas kuriame susitiks karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” ir ,,Viesulo Rezus” krepšinio komanda. Aštuntą kartą organizuojamame turnyre kariai Didžiają taurę bandys iškovoti penktąjį kartą. ,,Viesulas – Rezus” turnyre taip pat ne naujokai, – pernai ši komanda turnyre iškovojo III vietą, šiais metais, Didysis finalas šiai komandai minimum žingsnelis į priekį, ,,BC Jūsų Panevėžys” turnyro debiutantai, na, o krepšinio komanda ,,Shotas” anksčiau buvusi ,,Aukštaitijos Implantologijos klinika”, dar anksčiau ,,Vairolita”, turnyre dalyvauja jau trečią kartą. Prieš tai du bandymai buvo skaudūs, abu kartus komanda pralaimėjo mūšius dėl III vietos taurės ir bronzos medalių. Gal būt trečias kartas nemeluos. Viskas paaiškės jau netrukus, ateinantį trečiadienį…

Kariai – karaliaus Mindaugo taurės finale

 2018-12-13. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” paskutinėse karaliaus Mindaugo taurės turnyro reguliariojo sezono rungtynėse susitiko su krepšinio klubu ,,Jūsų Panevėžys”, įveikė varžovus rezultatu 96 – 71 (24-17 21-14 24-23 27-17), turnyrinėje lentelėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į turnyro Didįjį finalą. Tai buvo penkioliktoji iš eilės karių pergalė šį sezoną, kariai kol kas žygiuoja be pralaimėjimų ir tai yra absoliutus klubo rekordas. Šį vakarą buvo galimi ir kiti variantai, Jeigu varžovai karius būtų įveikę bent 3 taškų persvara, patys būtų keliavę į Didįjį finalą ir ten dar kartą būtų susitikę su kariais, jeigu varžovai karius būtų įveikę bent 12 taškų skirtumu, taip pat būtų keliavę į Didįjį finalą, karius ištumdami į mažąjį finalą. Tačiau tai tik variacijos, kurios šį vakarą buvo tiesiog neaktualios kariams. Lengva sudėtimi, pakankamai ramiai ir užtikrintai, kariai varžovams tiesiog nesuteikė vilčių. Kariai ateinantį trečiadienį žais Didžiajame finale su ,,Viesulo Rezus” krepšinio komanda, o karių šio vakaro varžovas ,,BC Jūsų Panevėžys” susitiks su ,,Shoto” krepšinio komanda.

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Šarūnas Reinartas 25, Domantas Strikulys 25, Domantas Varaškevičius 18, Ginas Mulevičius 8, Andrius Sketeris 8, Arnas Sketeris 6, Rolandas Čerškus 4, Lukas Aviltis 2.

Rungtynės laimėtos per kėlinį

 2018-12-06. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” karaliaus Mindaugo taurės turnyro priešpaskutinėje dvikovoje nepadoriu rezultatu 130 – 46 (42-10 23-10 26-16 39-10) sutriuškino savo vakaro varžovus ,,Kalnapilio – Tauro grupės” krepšininkus, įsirašė dar du taškus į turnyrinę lentelę, grįžo į lyderių pozicijas ir užsitikrino vietą turnyro didžiajame finale. Rungtynių baigtis jau tapo aiški po pirmojo ketvirčio, kurį kariai laimėjo net 32 taškų skirtumu. Nors kariai šį vakarą į rungtynes delegavo tik 6 krepšininkus, tačiau dvikovoje su ne tos svorio kategorijos varžovu ir to pilnai pakako. Kaip jau šį sezoną įprasta kariai žaidė greitą krepšinį ir smaginosi. Tiesą pasakius šiandien smaginosi komandos mažyliai Domantas, Arnas ir Andrius, kurie trise surinko net 96 taškus. Rungtynėse užfiksuoti net 3 rekordai: pakartotas įmestų tritaškių per vienerias rungtynes rekordas, – kariai šiose rungtynėse įkalė net 15 tritaškių bombų, pagerintas iš eilės laimėtų rungtynių rekordas, kariai šį vakarą laimėjo 14 rungtynes, taip pat pagerintas asmeninio rezultatyvumo per vienerias šio sezono rungtynes rekordas, – 38 taškus pelnė Domantas Varaškevičius.

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Domantas Varaškevičius 38, Arnas Sketeris 31, Andrius Sketeris 27, Aretas Strelčiūnas 13, Rolandas Čerškus 11 ir Tomas Urbonas 10.

PKL I etapas baigtas be nuostolių

 2018-12-03. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” išvykoje, rezultatu 117 – 72 (33-12 23-21 41-23 20-16) sutriuškino krepšinio klubą ,,Kvieta”, iškovojo 8 pergalę iš tiek pat galimų ir I Panevėžio krepšinio lygos etapą baigė be nuostolių. Dar vienos rungtynės be intrigos žiūrint į priekį nedžiugina, komanda priprato prie pakankamai lengvų pergalių, todėl II etape, stipriausiųjų aštuntuke kai lengvų rungtynių nebebus pereiti į kitą režimą gali būti nelengva. Žiūrint iš kitos pusės komanda turėjo gerą laiką pasitreniruoti bei artimiau susipažinti vieniems su kitais. Turime gerą komandą. Iššūkių nebijome. Laukiame II etapo…

Šio vakaro rungtynėse taškus pelnė: Domantas Strikulys 28, Domantas Varaškevičius 20, Ginas Mulevičius 20, Aretas Strelčiūnas 13, Arnas Sketeris 11, Andrius Sketeris 10, Martynas Gūra 9, Rolandas Čerškus 6.

Dar viena pergalė KMT turnyre

 2018-11-28. Tęsiasi karaliaus Mindaugo Taurės turnyro kovos. Šį vakarą, greitose (rungtynės truko tik 58 minutes), nesunkiose rungtynėse karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” rezultatu 100 – 73 (30-23 21-14 18-18 31-18) įveikė ,,Shoto” krepšinio komandą. Rungtynėse pasižymėjo visi jose dalyvavę krepšininkai, aikštelėje praleidę panašų minučių skaičių. Šiandienos dvikovoje karių gretose nesustabdomas buvo Ginas Mulevičius, kuris jau antrą kartą šį sezoną pelno 34 taškus per rungtynes. Kariai įsirašė dar du taškus į turnyrinę lentelę ir vėl tapo vienvaldžiais turnyro lyderiais…

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Ginas Mulevičius 34, Domantas Strikulys 15, Martynas Gūra 12, Aivaras Kručas 12, Arnas Sketeris 10, Andrius Sketeris 7, Domantas Varaškevičius 5, Rolandas Čerškus 5.

Tinginiaujant galima likti be atlygio…

 2018-11-27. Pagrindinis moralinis atlygis komandai – Pergalė, tačiau tinginiaujant galima ir pralaimėti arba likti be atlygio. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” namuose susitiko su krepšinio klubu ,,Jūsų Panevėžys”. Traumų, ligų bei asmeninių problemų praretintas šio vakaro karių sąstatas, patinginiaudamas vis dėl to įveikė varžovus rezultatu 86 – 78 (20-25 33-13 15-15 18-25). Ateityje toks vangumas arba tinginiavimas gynyboje perspektyvos neturi. Kariai pralaimėjo pirmąjį ketvirtį į savo krepšį praleisdami 25 taškus, ketvirtasis ketvirtis dvynys pirmajam vėl pralaimėtas ir vėl 25 taškai per kėlinį, trečiasis, pasyvus ketvirtis sužaistas lygiosiomis ir tik antrajame ketvirtyje kariai pademonstravo savo šį sezoną jau įprastą uraganinį puolimą, kuriame varžovus nunešė net 20 taškų… Et, nurašykime šias rungtynes į išretintos sudėties nuostolius arba į tai, kad mūsų darbčiausieji pagalbininkai Ginas ir Domantas šiandien žaidė jau antrąsias rungtynes ir be jų pagalbos šešiese šį vakarą vargiai būtume išplaukę… Tiek to, galutinis rezultatas pergalė, 2 taškai į turnyrinę lentelę, o šio vakaro patinginiavimą galėsime atidirbti jau rytoj…

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Aivaras Kručas 20, Domantas Varaškevičius 17, Ginas Mulevičius 16, Domantas Strikulys 16, Andrius Sketeris 7, Arnas Sketeris 6, Rolandas Čerškus 4.

Du rekordai…

 2018-11-22. Tęsiasi karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” savo aikštelėje susitiko su ,,Romeogym” krepšinio komanda. Karių devintukas nesunkiai, rezultatu 101 – 77 (27-18 24-16 15-25 35-18) įveikė varžovų devintuką, įsirašė 2 taškus į turnyrinę lentelę ir tapo vienvaldžiais turnyro lyderiais. Rungtynių nagrinėti neverta, susitiko skirtingo meistriškumo komandos, kariai už varžovus šį sezoną yra tiesiog pajėgesni. Išskirti galbūt vertėtų vieną epizodą, kai kariai nuo pat rungtynių pradžios šovę į priekį, susikrovė apčiuopamą persvarą ir… tiesiog kėlinuką snūstelėjo (III ketvirtis pralaimėtas net 10 taškų persvara). Susikrautas saugus taškų bagažas aptirpo iki 5 taškų. Ketvirtuką snūstelėję, kariai nubudo, vėl įjungė aukštesnę pavarą, susigražino turėtą persvarą ir sėkmingai finišavo…

Rungtynės karių komandai bus įsimintinos dviem statistiniais rekordais: komanda šį sezoną iškovojo jau 10 pergalę iš eilės ir pakartojo 2012 metais užfiksuotą laimėtų iš eilės rungtynių rekordą, taip pat pagerino visų laikų per rungtynes įmestų tritaškių rekordą, šiose rungtynėse kariai varžovams paleido net 15 tritaškių bombų…

Šio vakaro rungtynėse taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 26, Ginas Mulevičius 22, Domantas Strikulys 12, Andrius Sketeris 11, Arnas Sketeris 10, Martynas Gūra 7, Rolandas Čerškus 6, Tomas Urbonas 5, Lukas Aviltis 2.

Sunkiausios iki šiol…

 2018-11-20. Teigiama, kad norint patirti kuo mažiau nuostolių, reikia stengtis stichiją pažaboti kol ji neįsisiautėjo. Tuo šį vakarą galėjo įsitikinti karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” nuvykęs į ,,Viesulo” tvirtovę ir įsuktas į jo epicentrą. Kariai šį vakarą sunkiai, tačiau vis dėl to pažabojo savo varžovą, ,,Viesulas – Rezus” krepšinio komanda įveikta rezultatu 89 – 83 (17-24, 33-25, 20-17, 19-17), kariai iškovojo eilinę pergalę, kuri drąsiai galima teigti, šį sezoną, iki šiol iškovota sunkiausiai. Norėdama iš svečių parsivežti 2 taškus į turnyrinę lentelę kariai iš peties turėjo plušėti visas 40 minučių. Pati sunkiausia atkarpa kariams šį vakarą buvo rungtynių pradžia, kurioje varžovai vienu metu buvo įgiję net 14 taškų persvarą, kurią kantriai ir sunkiai dirbdami kariai panaikino iki didžiosios pertraukos. Rodėsi viskas stojosi į savo vietas, kariai lyg ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau su tuo šį vakarą nebuvo linkę sutikti aikštelės šeimininkai, kurie kaip liūtai, taškan taškan kovėsi iki pat rungtynių pabaigos. Lemiamas atotrūkis įvyko jau rrungtynėms einant į pabaigą, kai karių snaiperis Domantas Varaškevičius tada, kada labiausiai reikėjo varžovams smeigė tris tritaškes bombas iš eilės, jau apčiuopiamai išvęsdamas karių ekipą į priekį, o juos pasivyti ,,Viesulo” krepšininkams tiesiog nebeužteko laiko. Apibendrinant, rungtynės pasižymėjo kieta gynyba: 4 karių krepšininkai ir 2 varžovų krepšininkai rungtynes privalėjo baigti anksčiau negu jiek patiems norėjosi, surinkus 5 pražangas. Vakaro dvikovoje buvo daug techninio broko. Pergalę iškovojo labiau patyrusi komanda, kurią produktyviai dirbti sustygavo daug darbo šį vakarą turėjęs treneris Žydrūnas Valuckis. Sunkus komandinis darbas davė teigiamą rezultatą. Nors karių ekipos skydai šį vakarą ir braškėjo, kariai šį sezoną kol kas ir toliau žengia be pralaimėjimų…

Šio vakaro mūšyje kariams taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 25, Ginas Mulevičius 17, Tomas Urbonas 10, Arnas Sketeris 10, Martynas Gūra 8, Domantas Strikulys 6, Lukas Aviltis 5, Rolandas Čerškus 4, Andrius Sketeris 4.

Taškai į KMT turnyrinę lentelę…

 2018-11-15. Įsibėgėja Karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Jame šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” rezultatu 95 – 84 (24-16 26-28 29-20 16-20) įveikė ,,Viesulo – Rezus” krepšininkus, įsirašė dar 2 taškus į turnyrinę lentelę ir tapo vienvaldžiais turnyro lyderiais. Kariai šį vakarą rungtynėms delegavo tik 7 krepšininkus, patausojo legionierius, suteikė galimybes pasireikšti šiek tiek mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams. Varžovai rungtynėms surinko beveik pilną sąstatą. Nežiūrint neįprastai trumpo karių atsarginių suolelio ir nuovargio, rungtynes laimėjo aukštesnio meistriškumo komanda.

Jau ateinantį antradienį kariai su šio vakaro varžovais susitiks dar kartą, tik šį kartą jau varžovų tvirtovėje ir tai jau bus Panevėžio krepšinio lygos rungtynės…

Taškus kariams šį vakarą pelnė: Domantas Strikulys 22, Domantas Varaškevičius 20, Arnas Sketeris 18, Tomas Urbonas 14, Andrius Sketeris 13, Aretas Strelčiūnas 6, Lukas Aviltis 2.

Lūžis III ketvirtyje

 2018-11-13. Šį vakarą rungtynėmis su ,,Draugų” krepšinio komanda, karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pradėjo Panevėžio krepšinio lygos D pogrupio II rato kovas. Kaip ir pirmajame rate kariai dar kartą įveikė varžovus, šį kartą rezultatu 98 – 61 (20-23 21-16 28-4 29-18) ir sustiprino lyderio pozicijas turnyrinėje lentelėje. Nežiūrint į galutinį rezultatą, kariams rungtynės nebuvo lengvos, varžovas sulaužytas tik III ketvirtyje. ,,Draugų” krepšinio komanda pasižymi sunkiu darbu aikštelėje. Nors komanda ir neturi pirmo ryškumo ,,žvaigždžių”, jau ne vienam varžovui parodė nagus ir leido suprasti, kad niekam taškų lengvai nedalins. Karių ekipa rungtynes pradėjo jau firminiu šį sezoną tapusiu uraganiniu puolimu. ,,Draugai” ne tik, kad neleido kariams atitrūkti, tačiau ir patys nesnaudė. I ketvirtį kariai ne tik, kad nuo varžovų nepabėgo, tačiau patys įgijo 3 taškų deficitą. II ketvirtį 5 taškais jau laimėjo kariai, tačiau į didžiąją pertrauką išėjo turėdami tik 2 taškelius atsargos ir galvosūkį antrajai rungtynių daliai. III ketvirtis rungtynėse buvo lemiamas, čia kariai varžovui galima sakyti ,,perlaužė stuburą”. Geras pataikymas, puiki gynyba ir ketvirčio rezultatas 28 – 4 karių naudai. Po šio ketvirčio varžovas taip ir nebeatsigavo… Kariams šį vakarą atstovavo 10 žaidėjų, kurie visi sužaidė panašų laiką aikštelėje. Šio vakaro rungtynėse kariams taškus pelnė: Ernestas Umbra 17, Šarūnas Reinartas 14, Aretas Strelčiūnas 13, Tomas Urbonas 12, Deividas Grigėnas 10, Aivaras Kručas ir Lukas Aviltis po 8, Domantas Varaškevičius 6, broliai Arnas ir Andrius Sketeriai po 5.

Startavo Karaliaus Mindaugo taurė

 2018-11-06. Šio vakaro rungtynėmis tarp pernykščio karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalininkų, karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” ir ,,Adorma roletai Jums”, startavo naujas, jau aštuntasis, karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Senų, gerai pažįstamų, principinių varžovų dvikovą šį vakarą, rezultatu 95 – 60 laimėjo kariai. Rungtynės buvo svarbios abiems komandoms dėl kelių faktų, pirmiausia niekas nenori pralaimėti debiutinių rungtynių, antras dalykas abi šios komandos yra turnyro favoritės, todėl startinis rezultatas teoriškai gali vilktis iki pat reguliariojo etapo pabaigos. Kol kas uraganišku puolimu šį sezoną pasižymintys kariai ir šio vakaro rungtynėse nebuvo išimtis. Greitas puolimas, taiklūs tritaškiai metimai varžovams nepaliko jokių šansų. Triuškinantį varžovų pralaimėjimą galima būtų pateisinti tuo, kad komanda žaidė be savo lyderių, tačiau ir kariai šį vakarą buvo toli nuo savo optimalios sudėties ir rungtyniavo praktiškai be legionierių. Kol kas kariai bėga, meta, pataiko ir šluoja varžovą, po varžovo…

Startinėse turnyro rungtynėse kariams taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 22, Domantas Strikulys 21, Ginas Mulevičius 20, Arnas Sketeris 8, Aretas Strelčiūnas 7, Lukas Aviltis 7, Andrius Sketeris 6, Tomas Urbonas 4.

Aštuntajame karaliaus Mindaugo taurės turnyre be ,,Mindaugiečio” ir ,,Adormos” taip pat dalyvauja BC ,,Jūsų Panevėžys”, Romeogym”, ,,Viesulas – Rezus” ir ,,Kalnapilio – Tauro grupė”. Yra galimybė, kad papildomai į turnyrą gali pasijungti ir septintoji dalyvė, krepšinio komanda ,,Shotas”.

Karaliaus Mindaugo didžiąją taurę iki šiol yra iškovojusios 4 komandos: po kartą AVG ,,Šernai”, ,,Grifas”, ,,Adorma roletai Jums” ir 4 kartus karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”.

Varžovą suplėšė uraganas

 2018-10-30. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” po praėjusios savaitės varžovų sutriuškinimo nemažina apsukų. Šio vakaro rungtynėse kariai pelnė tiek pat taškų kiek ir praėjusiose, na, o varžovams į savo krepšį įmesti leido gerokai mažiau. Uraganinį puolimą demonstravę kariai, varžovus, krepšinio klubą ,,Kvieta” suplėšė rezultatu 110 – 52 (23-9 28-22 29-8 30-13). Kariai šio vakaro rungtynėms pakvietė tik 8 krepšininkus, kitiems leidę šiek tiek atsipūsti. Po krepšiais, kaip atramas kariai šį vakarą įtvirtino du patyrusius bokštus, na o šešiems jauniems ir greitiems krepšininkams davė visišką laisvę. Gera, mobili gynyba ir improvizuotas beprotiško greičio puolimas šio vakaro varžovų pasipriešinimui tapo misija neįmanoma. Be didelių ditirambų tiesiog susitiko dvi skirtingo lygio komandos, ir tas aiškiai matėsi iš šalies. Didžiausias varžovų galvos skausmas šį vakarą buvo Ginas Mulevičius, kuris pelnė net 34 taškus. Ginas šį vakarą buvo universalus: taškus vertė ir iš po krepšio ir po sudėtingų prasiveržimų, na, o besiginančių varžovų ištumtas iš baudos aikštelės juos baudė ir tolimomis tritaškėmis bombomis. Viso mačo metu palaikant uraganinį greitį šiek tiek neramino klaidos. O jų padaryta ir vėl daug. Ir grubokų. Kito kalibro varžovas už tokias klaidas karius apmokestins. Ir tų klaidų kaina gali būti didelė. Kol yra laiko reikia spręsti problemą su klaidomis…

Šio vakaro uraganinė puolimo išraiška taškais: Ginas Mulevičius 34, Domantas Strikulys 15, Domantas Varaškevičius 14, Tomas Urbonas 13, Šarūnas Reinartas 9, Arnas Sketeris 9, Andrius Sketeris 8, Aretas Strelčiūnas 8.

Krepšinis toks, kokio laukėme

 2018-10-23. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pagaliau pademonstravo tokį krepšinį, kokio jau laukėme. Pakankamai pajėgus varžovas ,,Viesulas – Rezus” šį kartą buvo tiesiog sutriuškintas rezultatu 111 – 74 (28-25 30-9 27-19 26-21). Greitai, veržliai puolę, kibiai gynesį bei nuo pirmųjų rungtynių minučių užsivedę, kariai šį kartą varžovui nesuteikė nė mažiausios vilties pakovoti dėl pergalės. Karių snaiperiai varžovams įkalė net 12 tritaškių bombų. Treneris rungtynėms parinko puikią taktiką, kurią krepšininkai tiesiog išpildė. Žinoma padaryta ir nemažai klaidų, tačiau kai varžovą priverti klysti dvigubai tiek, nugalėtojas būna aiškus. Karių gretose pasižymėjo visi rungtyniavę krepšininkai. Gražus, greitas, rezultatyvus krepšinis patinka visiems, tiek žiūrovams, tiek komandos vadovams. Šiomis rungtynėmis rodosi sau išsikėlėme kartelę jau į pakankamai neblogą aukštį, o jos nuleisti žinoma nesinorės…

Taškus rungtynėse pelnė: Deividas Grigėnas 23, Ernestas Umbra 20, Domantas Varaškevičius 18, Ginas Mulevičius 14, Domantas Strikulys 13, Tomas Urbonas 9, Andrius Sketeris 7, Arnas Sketeris 3, Rolandas Čerškus 2, Lukas Aviltis po 2.

Komandoje ankstyvas rytas

 2018-10-17. Šį vakarą karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” sužaidė antrasias, oficialias naujojo sezono rungtynes. Karių varžovas – nauja, debiutuojanti, ambicinga krepšinio komanda BC ,,Jūsų Panevėžys”. Nei geri norai, nei ambicijos ir garsus debiuto anonsas, debiutantų neišgelbėjo. Kariai varžovus nugalėjo įtikinamu 30 taškų skirtumu, rezultatu 83 – 53 (18-12 17-10 25-15 23-16). Kariai į rungtynes susirinko beveik optimalios sudėties ir nors pergalė solidi, tačiau kol kas karių komandoje dar nesiklijuoja toks žaidimas, kokį turėtų demonstruoti tokio lygio krepšininkai. Laiko dar yra, tikimės žaidimas gerės, na, o kol kas komandoje ankstyvas rytas, krepšininkai dar tik nubudę, bet neprasimankštinę.

Taškus rungtynėse pelnė visi 11 žaidusių krepšininkų: Šarūnas Reinartas 22, Domantas Strikulys 14, Ernestas Umbra 9, Ginas Mulevičius 9, Mantas Valakevičius 8,  Arnas Sketeris 6, Domantas Varaškevičius 5, Aretas Strelčiūnas 4, Tomas Urbonas 2, Andrius Sketeris 2, Rolandas Čerškus 2.

Sunkus startas

 2018-10-10 Nekantriai laukus, šį vakarą, naujajame 2018/19 metų krepšinio sezone pagaliau startavo ir karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”. Pirmasis jau oficialus  karių varžovas buvo krepšinio klubas ,,Draugai”. Sunkias, permainingas rungtynes rezultatu 78 – 69 (21-18 6-17 19-27 23-16) laimėjo kariai. Pralaimėti du ketvirčiai parodo, kad nors lyg ir buvome už varžovą šiek tiek aukštesni meistriškumo atžvilgiu, tačiau situacijos pilnai nekontroliavome. Kokybės komandos žaidime kol kas nėra, vyksta praktiškai naujos komandos susipažinimas, tačiau turime daug individualiai pajėgių krepšininkų, kuriais pasitikime ir tikime, kad su kiekvienomis rungtynėmis komandos žaidimas tik gerės. Starte – svarbiausia pergalė.

Pirmosiose oficialiose rungtynėse taškus pelnė: Aivaras Kručas 22, Deividas Grigėnas 21, Ernestas Umbra 10, Ginas Mulevičius 9, Šarūnas Reinartas 5, tik vakar prie komandos prisijungę broliai Andrius Sketeris 9 ir Arnas Sketeris 2.

Antroji patikra

 2018-09-28. Vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” naujajame krepšinio sezone susirinko antrą kartą, dar vienam pasitikrinimui prieš tuoj, tuoj prasidėsiančias oficialias dvikovas. Šį kartą karių ekipa turėjo sąlyginai lengvesnį varžovą, – karius egzaminavo krepšinio komanda ,,Draugai”. Kariai rezultatu 90 – 66 nesunkiai įveikė būsimąjį savo pogrupio varžovą Panevėžio krepšinio lygoje, tačiau po rungtynių per daug entuziazmu netryško. Komandos žaidime neramina klaidos, kurių padaryta net 25, prastai kovojama dėl atšokusių kamuolių, nesusikalbama gynyboje. Iš teigiamos pusės verta paminėti faktą, kad antrose rungtynėse lyderių vaidmens ėmėsi kiti žaidėjai, parodydami, kad reikalui esant bet kuris komandos žaidėjas gali imtis inciatyvos ir timptelėti komandą į priekį. Sezono startas kaip minėjome jau čia pat, o antrą kartą susitikę žaidėjai pamatė, kad lengva nebus, tobulėti yra kur ir norint būti gerais teks paplušėti iš peties…

Antrųjų rungtynių statistika, taškai/efektyvumas: Domantas Strikulys 19/21, Aivaras Kručas 17/18, Tomas Urbonas 15/20, Ginas Mulevičius 14/24, Rolandas Čerškus 10/9, Martynas Gūra 6/14, Mantas Valakevičius 4/7, Šarūnas Reinartas 3/1, Lukas Aviltis 2/-1.

Draugiškos, – draugiškai…

 2018-09-22. Praėjusį ketvirtadienį įvyko pirmasis karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” komandos susirinkimas naujajame krepšinio sezone. Klubo vadovas, treneris, žaidėjai susipažino vieni su kitais, žaidėjams buvo pristatytas naujojo sezono formatas, planai, komandos tikslai. Po susirinkimo naujasis ,,Mindaugietis” sužaidė pirmąsias šį sezoną draugiškas, kontrolines rungtynes. Pagrindinis rungtynių tikslas buvo žaidėjų prisistatymas treneriui jau krepšinio aikštelėje. Pirmasis naujojo sezono varžovas, gerai mums pažįstama – ,,Bingo Taksi” krepšinio komanda, kuri į aikštelę žengė taip pat atjaunėjusi, pasipildžiusi naujais žaidėjais ir su panašiais kaip ir mūsų komandos tikslais. Permainingos, draugiškos rungtynės baigėsi draugiškai, rezultatu 82 – 82. Detaliau rungtynes nagrinėti netikslinga, nes kaip ir buvo minėta, kariams tai buvo pats pirmasis susibėgimas. Pagrindinis tikslas pasiektas, treneris suusipažino su naujais žaidėjais, atliko pirminį komandos vertinimą. Kaip ir buvo galima tikėtis pagrindinis komandos galvos skausmas šiuo metu yra priekinė linija. Šiuo metu neturime nė vieno, tikro vidurio puolėjo, kurio trūkumas ir matomas, ir jaučiamas, tiek puolime, tiek gynyboje. Komandos vadovybei šioje situacijoje taip pat iššūkis, norint siekti aukščiausių tikslų, bent vieną tikrą ,,centrą” surasti teks. Artimiausiu metu komanda planuoja sužaisti dar bent vienerias kontrolines rungtynes iki sezono starto, kurios, kaip tikimasi jau šiek tiek aiškiau parodys kas yra kas, ką nedelsiant reikia keisti ar tobulinti, kad naujojo sezono startas būtų sėkmingas…

     Pirmųjų rungtynių statistika, pelnyti taškai/naudingumas: Ernestas Umbra 21/30, Šarūnas Reinartas 13/17, Rokas Skvereckas 11/10, Deividas Grigėnas 9/6, Mantas Valakevičius 7/12, Martynas Gūra 7/8, Aivaras Kručas 4/8, Domantas Strikulys 4/3, Rolandas Čerškus 2/4, Tomas Urbonas 2/1, Lukas Aviltis 2/1.

Dešimtasis Mindaugietis

 2018-09-13. Veiklos dešimtmetį neužilgo švęsiantis karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pradeda ruoštis naujajam 2018/19 metų krepšinio sezonui. Dešimtąjį sezoną netrukus pradėsiantis klubas šiek tiek vėluodamas, nelengvai, tačiau vis dėl to sukomplektavo naująją komandos sudėtį. Komanda smagi, dar labiau atjaunėjusi, žaidėjų amžiaus vidurkis tik 22 metai. Komandos sudėtis jauna, tačiau kovingai nusiteikusi bei išalkusi pergalių. Dešimtajam sezonui registruojame 15 žaidėjų. Dešimtojo ,,Mindaugiečio” spalvas ir Garbę gins: Martynas Gūra, Aretas Strelčiūnas, Domantas Varaškevičius, Ernestas Umbra, Deividas Grigėnas, Rolandas Čerškus, Lukas Aviltis, Tomas Urbonas, Šarūnas Reinartas, Ginas Mulevičius, Antanas Kareniauskas, Mantas Valakevičius, Domantas Strikulys, Aivaras Kručas bei Rokas Skvereckas. Komandos treneris – Žydrūnas Valuckis…

Rėmėjai