Panevėžio krepšinio lyga

1. Bingo Taksi 6 6 0   12
2. Rėkliai Alaus mėgėjai 6 6 0   12
3. KKK Mindaugietis 5 5 0   10
4. KK Draugai 6 4 2   10
5. BC Jūsų Panevėžys 6 4 2   10
6. Viesulas 5 2 3   7
7. Panevėžio balsas 5 2 3   7
8. VT 6 1 5   7
9. Neformatas Verslavita 6 0 6   6
10. R. Sargūno SG 5 1 4   6
11. Roquette Amilina 6 0 6   6

 

MPB ,,Geležinis Vilkas” pirmenybės

1. Vaidotėnas              
2. Geležinis Vilkas              
3. HB Mindaugietis              
4. Birutės UB              
5. Algirdėnas              
6. Artilerijos BN              
7. Logistikos BN              
8. NATO EFP              

 

Karaliaus Mindaugo taurė

1. KKK Mindaugietis          

 

Bronza ir kelialapis mūsų…

 2022-11-18. Prabėgus vos 2,5 valandos nuo pusfinalio rungtynių Karaliaus Mindaugo husarų bataliono rinktinė ,,Mindaugietis” jau turėjo žaisti Pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas” pirmenybių rungtynes dėl III vietos. Gi varžovai, Alytaus Birutės ulonų bataliono krepšinio rinktinė šias rungtynes turėjo žaisti vos po valandos (jie pralaimėjo antrąjį pusfinalį). Nutarėme pasinaudoti tuo, kad mūsų komanda turėjo šiek tiek daugiau laiko atsikvėpti, be to turėjome moralinį užtaisą atsiteisti už sutriuškinimą patirtą pirmenybių starte. Šie du faktoriai suveikė. Įveikėme varžovus rezultatu 61 – 52, iškovojome pirmenybių bronzos medalius bei paskutinį kelialapį į Lietuvos kariuomenės pirmenybes.

Rungtynes pradėjome žiauriai užsivedę, buvome greitesni, taiklesni, puikiai gynėmės, pradėjo kristi tritaškiai, ko pasekoje greitai nuo varžovų pabėgome ir susikrovėme net 24 taškų persvarą. Nutarėme leisti šiek tiek parungtyniauti atsarginiams žaidėjams. Pasirodė, kad tai ir buvo kritinė klaida. Deja, bet tenka pripažinti, kad atsarginiai žaidėjai meistriškumu startinio penketo žaidėjams ženkliai nusileidžia. Rodosi tik 2 minutės, tačiau varžovai be atsako suleido 3 tritaškes bombas ir turėta persvara ženkliai aptirpo. Negana to, mums tai buvo pakankamai netikėtas smūgis, o varžovams emocinis užtaisas. Sunkiai dirbdami varžovai grįžo į rungtynes ir buvo sumažinę atsilikimą beveik iki minimumo, 2 taškų. Tačiau varžovai vydamiesi mus, pervargo. Pabaiga (paskutinės 4 minutės) buvo labai įtempta, abi pusės klydo, darė pražangas, sunkiai gimdė taškus, iš abiejų komandų už technines ir nesportines pražangas buvo iš aikštelės išvaryta po vieną žaidėją, tačiau šį kartą Fortūna buvo mūsų pusėje…

Bronziniame mūšyje komandai taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 26, Bronius Mateika 12, Paulius Kripaitis 11, Antanas Mateika 6, Gytis Jankevičius 4, Arminas Banelis 2.

Rėmėjai