Lietuvos kariuomenės pirmenybių II etapas C pogrupis

Lietuvos kariuomenės pirmenybių III etapas

1. Gedimino Štabo BN
2. Vaidotėnas
4. Aviacijos bazė

Išsprūdęs finalas

2022-11-18. Šiandien pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas” pirmenybėse vyko finalinės kovos. Pirmajame pusfinalyje susitiko pirmenybių šeimininkai ,,Geležinio Vilko” komanda ir Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė ,,Mindaugietis”. Viena iš užduočių buvo nepaleisti rungtynių pradžios, imti iniciatyvą į rankas ir bandyti kontroliuoti situaciją. Deja… Viskas ėjosi atvirkščiai, taip, kaip startinėse rungtynėse. Atrodėme, kad dar vis miegame, nors teisybės dėlei reikėtų suminėti, kad žaisti 9 val. ryto tikrai nėra įprasta. Darėme daug klaidų, niekaip nepataikėme iš toli. Pirmoje rungtynių pusėje išsimetėme 13 tritaškių metimų ir nepataikėme nė vieno! Įgijome 20 taškų deficitą. Į pertrauką išėjome taip ir neradę žaidimo ritmo. Išėjome į rūbinę, pasikalbėjome ir nutarėme rungtynių dar nelaidoti. Antra žaidimo pusė jau buvo mūsų. Rodosi nubudome. Pridėjome fiziškumo, greičio bei pradėjome naikinti deficitą. Į lemiamą ketvirtį išėjome beturėdami tik 9 taškų deficitą. Vėl sunkiai dirbome ir iki rungtynių pabaigos likus daugiau negu 3 minutėms rezultatą išlyginome, o dar po minutės jau turėjome 4 taškų persvarą. Tačiau pabaiga buvo ne mūsų, vėl kelios klaidos, kelios situacijos kur Fortūna buvo tiesiog ne mūsų pusėje ir rungtynes rezultatu 60 – 64, deja pralaimėjome. Taškus rungtynėse pelnė tik 5 žaidėjai, labai trūko atsarginių žaidėjų indėlio. Liko mūšis dėl III vietos bei paskutinio kelialapio į Lietuvos kariuomenės pirmenybes…

Taškus rungtynėse pelnė: Domantas Varaškevičius 18, Paulius Kripaitis 17, Bronius Mateika 11, Gytis Jankevičius 9, Antanas Mateika 5.