2. KKK Mindaugietis
3. Shotas Karčema
4. BC Jūsų Panevėžys

Pergalė, nemažinanti galvosūkių…

2022-01-04 Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” pergalingai pradėjo Naujuosius metus, jie šį vakarą išvykoje rezultatu 69 – 66 (14-18, 16-20, 16-15, 23-13) palaužė ne stipriausia sudėtimi rungtyniavusį ,,Panevėžio balsą”. Rungtynės mūsų komandai buvo sunkios, nuo rungtynių pradžios į priekį pabėgusius varžovus vijomės net 35 minutes. Visgi sunkus darbas gynyboje davė rezultatą, o iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms turėjome jau apčiuopiamą 7 taškų pranašumą, kurį kelios klaidos paskutinėmis sekundėmis vėl ištirpdė iki minimumo. Varžovai turėjo pilną paskutinę ataką, na o mums reikėjo apsiginti. Laimei varžovai regzdami paskutinę ataką padarė klaidą, kamuolį perėmė Andrius Sketeris ir lengvu metimu iš po krepšio greitoje atakoje vėl padidino pranašumą iki 3 taškų. Varžovams liko vos kelios sekundės, tačiau užteko ir tų, kad jų žaidėjas, likęs visiškai laisvas išmestų tritaškį. Laimei varžovo metimas skriejo pro šalį.

Iškovojome 4 pergalę, vėl grįžome į turnyrinės lentelės aštuntuką, tačiau džiaugsmo nėra daug. Žaidimas komandai ir toliau sunkiai klijuojasi, nepataikome net ir iš dėkingų padėčių, o komandos viduje vėl atsirado problemėlių. Tokie esame šiandien, tikėkimės rytoj būsime geresni…

Sunkiose rungtynėse taškus pelnė: Andrius Sketeris 17, Darius Kadžionis 14, Tautvydas Budriūnas 13, Paulius Kripaitis 11, Arnas Sketeris 8, Andrius Ališauskas ir Lukas Bajoriūnas po 3.

Naudingumo balai: Andrius Sketeris 15, Paulius Kripaitis 14, Tautvydas Budriūnas 13, Darius Kadžionis 11, Arnas Sketeris 3, Andrius Ališauskas ir Lukas Bajoriūnas po 1, Ignas Gutmanas 0, Mantas Rutkauskas 0, Gytis Metlovas -1.