Panevėžio krepšinio lyga

1. ROMEOGYM 14 12 2   26
2. Bingo Taksi Carglass 14 10 4   24
3. Rėkliai Alaus mėgėjai 14 10 4   24
4. BC Jūsų Panevėžys 12 11 1   23
5. KK Draugai 13 9 4   22
6. Viesulas REZUS 13 9 4   22
7. Panevėžio balsas 13 7 6   20
8. KKK Mindaugietis 14 5 9   19
9. VT 15 4 11   19
10. Neformatas Verslavita 13 3 10   16
11. KK Pamėtom 14 1 13   15
12. SPECAGRA 13 0 13   13
MPB ,,Geležinis Vilkas” pirmenybės

1. Algirdėnas              
2. Vaidotėnas              
3. Geležinis Vilkas              
4. Birutės UB              
5. Mindaugietis              
6. Artilerijos BN              
7. NATO EFP rinktinė              
Karaliaus Mindaugo taurė

1. Viesulas REZUS Bingo Taksi          
2. KKK Mindaugietis          
3. Shotas Karčema          
4. BC Jūsų Panevėžys          

Dramatiška pergalė principiniame mūšyje

 2021-12-10. Karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” pagrindu sudaryta Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė ,,Mindaugietis” paskutinėse TOP-8 rungtynėse po sunkios kovos su dramatiška pabaiga rezultatu 81 – 78 (19-12, 15-26, 18-21, 22-15, 7-4), po pratęsimo įveikė seną principinį varžovą – Algirdėną, – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono krepšinio rinktinę. Šių varžovų dvikovos, nežiūrint kur ir kokiomis aplinkybėmis besusitiktų komandos, ką nors lemtų ar nelemtų rungtynių rezultatas, visada pasižymi bekompromise kova nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Šias dvikovas tikrai galėtume palyginti su principinėmis Lietuvos krepšinio lygos kovomis tarp Kauno ,,Žalgirio” ir Vilniaus ,,Ryto”…

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo ,,Mindaugietis” ir pirmajame ketvirtyje įgijo šiokią tokią persvarą. Antrasis ketvirtis jau priklausė ,,Algirdėnui”, kurie ne tik išlygino žaidimą bei rezultatą, tačiau ir susikrovė nedidelę persvarą iki didžiosios pertraukos. Po pertraukos tęsėsi kieta kova, ,,Mindaugiečiui” niekaip nepavyko priartėti, o prieš lemiamą, paskutinį ketvirtį ,,Algirdėnas” jau turėjo 7 taškų atsargą. Paskutinio ketvirčio pradžia ,,Algirdėnui” nežadėjo nieko blogo, anaiptol ,,Mindaugietis” neapsigynė nuo poros tolimų varžovų šūvių ir Algirdo kariai susikrovė jau apčiuopiamą dviženklį pranašumą.

,,Mindaugietis” pakilo į lemiamą šturmą. Su penkiomis pražangomis aikštelę buvo priverstas palikti varžovų lyderis, ko pasekoje ,,Algirdėno” atakos pradėjo strigti, o ginantis pasipylė klaidos ir grubios pražangos. ,,Mindaugiečio” sunkusis kraštas Bronius Mateika po varžovų krepšiu buvo tiesiog taranuotas, kas sukėlė didelį nepasitenkinimą iš paties taranuoto žaidėjo bei nuo ,,Mindaugiečio” atsarginių suolelio. Nepasitenkinimo pasekmės, net trys techninės pražangos mindaugiečiams, kurie bandė teisėjui įrodyti, kad tai buvo tyčinė, nesportinė pražanga. Iki rungtynių pabaigos lieka apie 4 minutes, ,,Mindaugietis” turi 13 taškų deficitą, tačiau techninės pražangos rodosi pažadino mūsų komandą. Apsigynėme keletą padrikų ir skubotų varžovų atakų, o mūsų greitos atakos, kaip pavasarinė saulė, pradėjo tirpdyti varžovų persvarą. Du be galo svarbius tolimus tritaškius dūrė visas rungtynes pro šalį svaidęs mūsų varikliukas Edvinas Sriubas, dar dvi super bombas įskraidino Paulius Kripaitis ir… Rezultatas lygus. Iki rungtynių pabaigos lieka apie 30 sekundžių. Ilga, nesėkminga varžovų ataka. Kamuolys lekia į užribį nuo varžovų ir atitenka mūsų komandai. Iki rungtynių pabaigos lieka 4 sekundės. Minutės pertraukėlė. ,,Mindaugiečio” atakų dirigentas Edvinas Sriubas į aikštelę grįšiančiam penketukui nubraižo derinuką, kuriuo turėtų būti pabaigta ataka. Iš užribio gražinamas kamuolys, varžovai gaudo mūsų krepšininkus ir čia klaida, kamuolį priėmęs mindaugietis mina ant šoninės linijos. Kamuolys atiduodamas varžovams. Iki rungtynių pabaigos lieka 1,9 sekundės. Varžovų minutės pertraukėlė. Varžovų ataka. Kamuolys įvedamas iš už šoninės linijos ties mūsų krepšiu ir čia, o dangau, po mūsų krepšiu pabėga varžovų žaidėjas, kamuolys siunčiamas jam, tačiau situaciją gelbsti mūsų gynėjo Pauliaus Kripaičio link siunčiamo kamuolio kyštelėta ranka. Varžovų žaidėjo kamuolys nepasiekia, o Paulius pačiupęs kamuolį paskutinę sekundę kamuolį sviedžia per visą aikštelę link varžovų krepšio. Aidi sirena, o kamuolys skrenda tiesiai į varžovų krepšį. Akimirkai visi nuščiūva, o kamuolį lankas tiesiog išspjauna, šiek tiek per stiprus smūgis…

Pratęsimas. Pratęsime, turėjome ,,ilgas” 5 minutes, tačiau kaip dažnai nutinka ,,ant bangos” užšokusiai komandai, veiksmų kontrolė, šaltesnis protas jau priklausė mūsų komandai. 6 iš 7 pratęsime mūsų komandos pelnytų taškų pelno bei veiksmų kontrolę tvirtai savo rankose laiko Edvinas Sriubas ir ,,Mindaugietis” švenčia dramatišką pergalę principiniame mūšyje.

Pergalė nieko nelemianti, bet be galo saldi. Į finalinį ketvertą nepatekome, tačiau iš Jonavos grįžome visai neblogos nuotaikos, kurią iki geros šiek tiek pritemdė rungtynių metu patirtos dar dviejų mūsų komandos žaidėjų traumos. Greičiausiai keletas mūsų žaidėjų ilgesniam laikui išėjo iš rikiuotės ir šiais metais krepšinio aikštelėje vargiai ar bepasirodys…

Dramatiškose rungtynėse taškus pelnė: Ignas Jackūnas 22, Paulius Kripaitis 19, Edvinas Sriubas 18, Bronius Mateika 10, Lukas Bajoriūnas 6, Darius Kadžionis 5, Mantas Rutkauskas 1.

Rėmėjai