Panevėžio krepšinio lyga

1. BC Jūsų Panevėžys 6 6 0   12
2. ROMEOGYM 6 6 0   12
3. KK Draugai 7 4 3   11
4. Bingo Taksi Carglass 6 4 2   10
5. KKK Mindaugietis 7 3 4   10
6. Rėkliai Alaus mėgėjai 6 3 3   9
7. Neformatas Verslavita 6 2 4   8
8. VT 6 2 4   8
9. Panevėžio balsas 5 2 3   7
10. Viesulas REZUS 4 3 1   7
11. KK Pamėtom 6 1 5   7
12. SPECAGRA 7 0 7   7
MPB ,,Geležinis Vilkas” pirmenybės

1. Algirdėnas              
2. Vaidotėnas              
3. Geležinis Vilkas              
4. Birutės UB              
5. Mindaugietis              
6. Artilerijos BN              
7. NATO EFP rinktinė              
Karaliaus Mindaugo taurė

1. Viesulas REZUS Bingo Taksi          
2. KKK Mindaugietis          
3. Shotas Karčema          
4. BC Jūsų Panevėžys          

Savaitės apžvalga

 2021-11-20. Karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” ir klubo pagrindu sudaryta Karaliaus Mindaugo husarų bataliono krepšinio rinktinė turėjo intensyvią krepšinio savaitę. Per tris dienas buvo sužaistos 4 rungtynės, iškovotos 3 pergalės ir patirtas vienas triuškinantis pralaimėjimas.

Karių savaitė prasidėjo trečiadienį, kur kariai Gargžduose pradėjo kariuomenės krepšinio pirmenybių TOP-16 kovas. Mindaugiečių startas buvo galingas, startinėse rungtynėse kariai rezultatu 91 – 45 sutriuškino ,,Kęstutėnų” krepšinio komandą iš Tauragės. Tai nebuvo lygiaverčių varžovų dvikova, mindaugiečiai varžovus lenkė visuose žaidimo aspektuose, todėl didžiulis, 46 taškų skirtumas rungtynių pabaigoje, tiesiogiai tą ir atspindėjo…

Tą patį trečiadienį teko grįžti į Panevėžį ir žaisti Panevėžio krepšinio lygos rungtynes su turnyrinės lentelės kaimynais, ,,Draugų” krepšinio komanda. Na, o šiose rungtynėse viskas apsivertė aukštyn kojomis, patirtas triuškinantis pralaimėjimas rezultatu 66 – 100. Rungtynėms ruošėmės, analizavome varžovus, tačiau pasirodė, kad joms visiškai nepasiruošėme. Gal būt įtaką turėjo ryte jau žaistos rungtynės, galbūt ilga kelionė į Gargždus ir atgal, galbūt tą vakarą varžovas mums buvo per daug stiprus, tačiau patyrėme pažeminimą. Mūsų komandai labai trūko puolimo lyderio Domanto Varaškevičiaus, kuris pastaruoju metu buvo tapęs tiesiog taškų darymo mašina. Mūsų tarpe taip ir neatsirado nė vieno lyderio, kuris patemptų komandą į priekį, visiškai nekrito metimai net ir iš dėkingiausių situacijų. Bandėme neutralizuoti varžovų snaiperius ir visiškai neįvertinome varžovų priekinės linijos žaidėjų galimybių. Rodosi Panevėžio krepšinio lygoje užaugo ir subrendo dar viena rimta, solidi komanda…

Ketvirtadienį vėl keliavome į Gargždus. Šiek tiek pailsėję ir ant savęs po vakarykštės nesėkmės supykę kariai vėl kibo į darbą. Šios dienos varžovas jau niekuo nepriminė vakarykščio, čia mūsų laukė pogrupio favorite laikyta ,,Dragūnų” krepšinio komanda iš Klaipėdos. Sunkią, varginančią dvikovą laimėję kariai tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė varžovus ir iškovojo antrąją pergalę, šį kartą rezultatu 72 – 63. Komanda gynyboje buvo kaip kumštis, o puolime tądien nesustabdomas buvo Darius Kadžionis. Sunki, tačiau labai saldi pergalė, po kurios nebuvo gėda pakelti bokalus.

Penktadienį dar kartą keliavome į Gargždus ir po dar vienų puikių rungtynių vėl kėlėme bokalus. Į ketvirtadienio rungtynes labai panašioje dvikovoje rezultatu 73 – 70 įveikėme Karinių jūrų pajėgų komandą iš Klaipėdos ir iškovojome kelialapį į kariuomenės TOP-8 kovas, kurios vyks po poros savaičių. Penktadienio rungtynėse blykstelėjo kitas lyderis, puikias rungtynes sužaidė ir komandą į pergalę vedė Paulius Kripaitis. Žinoma neteisinga būtų nepaminėti ir dar dviejų žaidėjų, be, kurių šių puikių pergalių tikrai nebūtų. Tai komandos smegenys Edvinas Sriubas bei raumenys Ignas Jackūnas, na o komandos stuburas, žinoma vieningai besikovę visi likę žaidėjai, kurie kiek laiko aikštelėje bepraleido, joje atidavė viską.

Šiose ketveriose rungtynėse taškais pasižymėjo: Darius Kadžionis 52, Paulius Kripaitis 47, Ignas Jackūnas 45, Edvinas Sriubas 33, Rolandas Čerškus 30, Eimantas Staškevičius 23, Tautvydas Budriūnas 16, Lukas Bajoriūnas 15, Andrius Sketeris 11, Darius Kirdeikis 9, Andrius Ališauskas 7, Arnas Sketeris 6, Mantas Staponas 5, Gytis Metlovas 2 ir Dainius Semėnas 1.

Rėmėjai