6. Geležinis Vilkas
7. Logistikos BN

hummel taurė

1. Emeko ETC 5   5/0   +82   10
2. Mindaugietis 5   4/1   +109   9

6×6

2020-03-11. Vakar vakare karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis” ,,hummel” taurės turnyre susitiko su šio turnyro autsaideriais ,,Panevėžio kelių” krepšinio komanda. Mindaugiečiai vakar rungtyniavo tik šešiese ir labai netipiškos krepšiniui sudėties – visi šeši žaidėjai antros – trečios pozicijos. Varžovai į savo paskutines reguliariojo sezono rungtynes taip pat surinko tik šešis krepšininkus. Taigi startavome šeši prieš šešis. Šias šešetų lengtynes rezultatu 83 – 39 (22-7 7-11 19-6 35-15)  laimėjo kariai.  Gerai startavę kariai, jau pirmajame ketvirtyje susikrovė apčiuopiamą persvarą, antrajame tiesiog sustojo. Pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje kariai pelnė tik šeštojoje antrojo ketvirčio minutėje. Vyko chaotiškas siautimas be rezultato. Po didžiosios pertraukos viskas stojosi į savo vietas, kariai vėl surado pamestas galvas bei užtikrintai įveikė varžovus. Puikias rungtynes sužaidė Tautvydas Budriūnas, o vis geriau aikštelėje atrodantis Mantas Rutkauskas teikia paraišką ilgesnėms minutėms aikštelėje.

Taškus rungtynėse pelnė: Tautvydas Budriūnas 26, Mantas Rutkauskas 26, Mindaugas Daunora 14, Kornelijus Budavičius 8, Mantas Staponas 5, Benas Jokubauskas 4.

Naudingumas: Tautvydas Budriūnas 45, Mantas Rutkauskas 24, Mantas Staponas 19, Mindaugas Daunora 14, Benas Jokubauskas 8, Kornelijus Budavičius 6.