MPB ,,Geležinis Vilkas” pirmenybės

1. Mindaugietis          
2. Vaidotėnas           
3. Birutės UB          
4. Artilerijos BN          
5. Algirdėnas          
6. Geležinis Vilkas          
7. Logistikos BN          

 

hummel taurė

 

  

1. Emeko ETC 5   5/0   +82   10
2. Mindaugietis 5   4/1   +109   9
3. Sanistal 5   3/2   +39   8
4. Roquatte Amilina 5   3/2   +48   8
5. SpecAgra 2 5   2/3   +13   7
6. Pamėtom Akmenys 5   1/4   -85   6
7. Panevėžio keliai 6   0/6   -204   6
Karaliaus Mindaugo taurė

1. Viesulas REZUS Bingo Taksi          
2. KKK Mindaugietis          
3. Shotas Karčema          
4. BC Jūsų Panevėžys          

In Memoriam

 2020-02-12. … pirmadienį turėjome susitikti, išgerti kavos, aptarti krepšinio reikalus, rytoj A. A. Ovidijus, po pertraukėlės jau ruošėsi prisijungti prie mūsų, ,,Mindaugiečio“.

Rodosi keletą akimirkų atgal atsisveikinome su netikėtai Anapilin iškeliavusiu mūsų komandos nariu, draugu, komandos kapitonu. Netekome gero žmogaus, tačiau mirtis nesirenka, o žmogus yra per menkas, kad galėtų kažką pakeisti. Ovidijų krepšinio aikštelėje visada prisiminsime kaip nepailstantį kovotoją, kovojantį dėl pergalės iki pat paskutinės sekundės. Krepšinis buvo Ovidijaus aistra ir gyvenimas, jis niekada nesitaupydavo. Aikštelėje visada atiduodavo visą save. Galbūt tai ir tapo lemtinga? Aistroms krepšinio aikštelėje nurimus Ovidijus buvo paprastas, draugiškas, linksmas ir besidžiaugiantis gyvenimu žmogus…

Ovidijus ,,Mindaugiečio“ garbę gynė aštuonerius metus. Už mūsų komandą sužaidė 202 rungtynes, pelnė 2374 taškus, daugiau iki šiol nėra pelnęs nė vienas mindaugietis. Tai ne vienintelis Ovidijaus rekordas, 2010 – 12 metais Ovidijus buvo rezultatyviausias sezono žaidėjas, taip pat save įamžino rezultatyvumo vieneriose rungtynėse rekordu, tritaškių pelnytų per vienerias rungtynes rekordu…

Ovidijus dalyvavo ir ,,užklasinėje“ klubo veikloje, talkino ieškant rėmėjų, dalyvavo paramos žygiuose ir klubo Šventiniuose susibėgimuose iškovojus svarbiausias pergales klubo istorijoje. Tik Ovidijaus dėka mūsų komandoje žaidė tokie puikūs žaidėjai ir žmonės kaip Saulius, Renaldas, Donatas, Aurimas…

Už nuopelnus klubui 2016 m. Ovidijus buvo apdovanotas klubo Garbės medaliu…

Liko skaičiai, faktai, prisiminimai. Kaip mums bebūtų gaila, Ovidijus mums deja, jau niekada nebepadės.

Visada liksi mūsų širdyse ir prisiminimuose…

Mes visi dar susitiksime Ovidijau. Bet dar ne dabar…

Rėmėjai