5. Kalnapilio - Tauro grupė 6   2/4   8
6. Romeogym  6   1/5    7
7. Adorma roletai Jums 6   0/6   1

Apie mus rašo…

2019-05-06. Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė. Panevėžio krepšinio didžioji taurė pasiekė finišo tiesiąją. Pusfinalyje akis į akį stojo principiniai varžovai KKK „Mindaugietis“ ir „Lauda Motors – Euforija“. Geriau startavo svečiai, tačiau kariai antrajame ketvirtyje parodė, kad lengva nebus. Visgi, puikų šturmą po ilgosios pertraukos surengusi „Lauda Motors – Euforija“ ir sugebėjusi kėlinį laimėti 9:17, sugebėjo išplėšti bilietą į taurės finalą. Jie karius paliko už nugaros rezultatu 75:85. Puikias rungtynes sužaidė Deividas Grigėnas ir Deividas Pogužinskas, pelnę po 24 taškus…

Gegužės 4 dieną buvo sužaisti ir taurės finalai. Bronziniame mūšyje susitiko BC „Žilvinas“ ir KKK „Mindaugietis“. Čia kova užvirė nuo pirmųjų rungtynių minučių. BC „Žilvinas“ kaip reikiant išgąsdino varžovą, surengdamas spurtą ir laimėdamas atkarpą net 14:0. Visgi, toks jų išsišokimas buvo greitai nugęsintas. Jau antrajame kėlinyje kariai į puolimą paleido savo puikiai pažįstamą ginklą – tritaškius metimus. Ketvirtis prasidėjo net 5 iš eilės pataikytais tolimais metimais. Į tai BC „Žilvinas“ tegalėjo atsakyti tik dvitaškiais, kas leido kariams persverti rezultatą į savo pusę ir įgyti persvarą. Po ilgosios pertraukos svečiai vėl kilo į šturmą ir susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau čia istorija dar kartą pasikartojo. Lemiamame kėlinyje kariai paleido dar vieną tiradą nuo tritaškio linijos, pataikė šešis tolimus šūvius, kas jiems atnešė pergalę rezultatu 90:81 ir bronzinius medalius.