5. Kalnapilio - Tauro grupė 6   2/4   8
6. Romeogym  6   1/5    7
7. Adorma roletai Jums 6   0/6   1

Keliaujame į finalinį aštuntuką

2019-03-28. Jonavoje tęsiasi kariuomenės II-ojo etapo C pogrupio, kurioje rungtyniauja mūsų bataliono rinktinė ,,Mindaugietis”, kovos. Antrojoje dienos dvikovoje mūsų krepšininkų laukė ,,Geležinio Vilko” brigados čempionai, Vaidoto bataliono krepšininkai. Be galo svarbios, praktiškai lemiamos rungtynės, kovojant dėl kelialapio į kariuomenės finalinį aštuntuką. Po pirmojo pralaimėjimo iš ryto, vos po nepilnų 2 valandų pertraukos jautėsi nuovargis, tačiau trauktis jau nebuvo kur, buvome įvaryti į kampą. Dabar jau reikėjo tik pergalės…

Sužaidėme puikias rungtynes. Mūsų komanda nuo pat pirmųjų minučių ,,stvėrė jautį už ragų” ir perėmė iniciatyvą. Šį kartą komanda žaidė tiesiog puikiai, veikė kaip gerai suderintas mechanizmas. Pasiaukojanti gynyba, greitis ir aštrumas puolime davė vaisių, jau penktąją rungtynių minutę atsiplėšėme nuo varžovų apčiuopiama 10 taškų persvara, kurios jau ne tik, kad nebepaleidome, tačiau po truputį ir didinome. Rungtynių rezultatas 96 – 72 (28 – 20 27-16 10-14 31-22). Nors pergalę iškovojo šauniai dirbusi visa komanda, tačiau būtina išskirti milžinišką brolių Arno ir Andriaus Sketerių darbą tiek gynyboje, tiek puolime, taip pat sezono rungtynes sužaidė Rolandas Čerškus, o Ovidijus Jurinas savo aštriais reidais vėl atrodė kaip jaunystėje, prieš dešmtmetį. Titanišką darbą grumtynėse po krepšiais nudirbo Andrius Ališauskas.

Ši pergalė praktiškai užtikrino kelialapį į finalinį kariuomenės aštuntuką, nežiūrint kaip bepasibaigtų rytdienos rungtynes su pogrupio autsaideriais, Karo prievolės krepšininkais.

Antrosiose, pergalingose, dienos rungtynėse taškus pelnė: Arnas Sketeris 24, Andrius Sketeris 17, Rolandas Čerškus 17, Andrius Ališauskas 10, Darius Kadžionis 9, Ovidijus Jurinas 8, Bronius Mateika 4, Darius Kirdeikis 4, Ignas Gutmanas 3.