5. Kalnapilio - Tauro grupė 6   2/4   8
6. Romeogym  6   1/5    7
7. Adorma roletai Jums 6   0/6   1

Grįžtame į įprastą ritmą

2019-03-19. Karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” vyrai grįžta į šį sezoną sau įprastą ritmą. Po pertraukos, kurią įtakojo ligos ir traumos, vėl susirinkę į branduolį šį vakarą kariai antrą kartą šį sezoną, rezultatu 92 – 81 (24-26 22-16 29-15 17-24) įveikė vieną  iš neparankiausių savo varžovų, ,,Žilvino” krepšininkus. Šį kartą ,,Žilvino” vyrai susirinko tik šešiese, todėl teoriškai prieš mūsų susirinkusį dešimtuką varžovų galimybės kovoti dėl pergalės sumažėjo iki minimumo. Tas greitai pasimatė ir iš praktinės pusės. Kariai dideliu tempu pradėję rungtynes, rotuodami savo žaidėjus, pakankamai greitai išvargino varžovus, kurie praktiškai keistis neturėjo su kuo. Lygiavertėje kovoje varžovai atsilaikė pirmąjį ketvirtį, o ir toliau apsukų nemažinantys kariai, pilnai rungtynių kontrolę perėmė į savo rankas ir Panevėžio lygoje, kurioje reguliarusis sezonas eina visai į pabaigą, iškovojo dar vieną, eilinę pergalę. Prie pergalės šį kartą prisidėjo beveik visi krepšininkai, sunkiau sekėsi tik Tomui Urbonui, kuris po ilgokos pertraukos, po traumos grįžo į rikiuotę. Geras rungtynes sužaidė Šarūnas Reinartas bei Ginas Mulevičius. Aplamai šį vakarą visi vyrai nusipelnė gerų žodžių ir padėkos. Keliaujame į finišo tiesiąją…

Taškus šio vakaro rungtynėse pelnė: Ernestas Umbra 19, Šarūnas Reinartas 16, Ginas Mulevičius 16, Domantas Varaškevičius 11, Aivaras Kručas 8, Domantas Strikulys 8, Deividas Grigėnas 6, Arnas Sketeris 6, Andrius Sketeris 2, Tomas Urbonas 0.