5. Kalnapilio - Tauro grupė 6   2/4   8
6. Romeogym  6   1/5    7
7. Adorma roletai Jums 6   0/6   1

Apie mus rašo…

2018-12-10. KKK „Mindaugietis“ tampa antra komanda, pirmąjį etapą užbaigę be pralaimėjimų

Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė

Panevėžio krepšinio lygos savaitė prasidėjo „Kvieta“ ir KKK „Mindaugietis“ komandų susitikimu. Čia pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą susikrovė kariai, likusioje rungtynių dalyje jau galėjo atsipalaiduoti. KKK „Mindaugietis“ pasiekė pergalę rezultatu 72:117 ir baigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų.

Be pralaimėjimų toliau keliaujantis „KKK Mindaugietis“ paliko be pergalių žengiančius „BC Jūsų Panevėžys“ krepšininkus. Čia pirmąjį kėlinį laimėję svečiai, turbūt supykdė karius, kadangi antrasis ketvirtis sužaistas 33:13 „KKK Mindaugietis“ naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:78

Arši kova antradienio vakarą vyko Beržų sporto salėje, kur susitiko „Viesulas – Rezus“ ir „KKK Mindaugietis“ komandos. Čia pirmoji rungtynių pusė neleido išsiaiškinti lyderio šioje poroje, kadangi ilsėtis komandos išėjo esant 1 taško skirtumui karių naudai. Visgi, antrojoje rungtynių dalyje šiek tiek stipresni buvo svečiai, kurie pasiekė pergalę rezultatu 83:89

Kitose vakaro rungtynėse susitiko “KKK Mindaugietis” ir “KK Draugai” komandos. Čia intriga laikėsi pirmuosius du kėlinius, o trečiajame buvo sudėti visi taškai ant i, kadangi jį kariai laimėjo net 28:4. Galiausiai kariai pasiekė pergalę rezultatu 98:61

Paskutinėse dienos rungtynėse užfiksuotas eilinis „KKK Mindaugietis“ pasivaikščiojimas. Šį kartą jie nepasigailėjo „Kvieta“ komandos. Rungtynių rezultatas 110:52, rezultatyviausiai rungtyniavo 34 taškus pelnęs Ginas Mulevičius.

Kitame vakaro mače be didesnio vargo ir pasipriešinimo kariai tiesiog sumedžiojo „Viesulas – Rezus“ komandą. „KKK Mindaugietis“ eilinį kartą parodė savo jėgą ilgu suolelio potencialu ir komandiniu žaidimu.  Rezultatas 111:74