Panevėžio krepšinio lyga

  D pogrupis          
1. KKK Mindaugietis 5   5/0   10
2. KK Draugai 5   3/2   8
3. Viesulas Rezus 4   2/2   6
4. Kvieta 4   1/3   5
5. BC Jūsų Panevėžys 4   0/4   4

 

Karaliaus Mindaugo taurė

1. Kalnapilio - Tauro grupė 2    1/1    3
2. Romeogym  2   1/1   
3. KKK Mindaugietis 1   1/0   2
4. BC Jūsų Panevėžys 1   1/0   2
5. Adorma roletai Jums 2   0/2   1
6. Viesulas - Rezus 0   0/0   0
7. Shotas 0   0/0   0

Startavo Karaliaus Mindaugo taurė

 2018-11-06. Šio vakaro rungtynėmis tarp pernykščio karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalininkų, karių krepšinio klubo ,,Mindaugietis” ir ,,Adorma roletai Jums”, startavo naujas, jau aštuntasis, karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Senų, gerai pažįstamų, principinių varžovų dvikovą šį vakarą, rezultatu 95 – 60 laimėjo kariai. Rungtynės buvo svarbios abiems komandoms dėl kelių faktų, pirmiausia niekas nenori pralaimėti debiutinių rungtynių, antras dalykas abi šios komandos yra turnyro favoritės, todėl startinis rezultatas teoriškai gali vilktis iki pat reguliariojo etapo pabaigos. Kol kas uraganišku puolimu šį sezoną pasižymintys kariai ir šio vakaro rungtynėse nebuvo išimtis. Greitas puolimas, taiklūs tritaškiai metimai varžovams nepaliko jokių šansų. Triuškinantį varžovų pralaimėjimą galima būtų pateisinti tuo, kad komanda žaidė be savo lyderių, tačiau ir kariai šį vakarą buvo toli nuo savo optimalios sudėties ir rungtyniavo praktiškai be legionierių. Kol kas kariai bėga, meta, pataiko ir šluoja varžovą, po varžovo…

Startinėse turnyro rungtynėse kariams taškus pelnė: Domantas Varaškevičius 22, Domantas Strikulys 21, Ginas Mulevičius 20, Arnas Sketeris 8, Aretas Strelčiūnas 7, Lukas Aviltis 7, Andrius Sketeris 6, Tomas Urbonas 4.

Aštuntajame karaliaus Mindaugo taurės turnyre be ,,Mindaugiečio” ir ,,Adormos” taip pat dalyvauja BC ,,Jūsų Panevėžys”, Romeogym”, ,,Viesulas – Rezus” ir ,,Kalnapilio – Tauro grupė”. Yra galimybė, kad papildomai į turnyrą gali pasijungti ir septintoji dalyvė, krepšinio komanda ,,Shotas”.

Karaliaus Mindaugo didžiąją taurę iki šiol yra iškovojusios 4 komandos: po kartą AVG ,,Šernai”, ,,Grifas”, ,,Adorma roletai Jums” ir 4 kartus karių krepšinio klubas ,,Mindaugietis”.

Rėmėjai